Adnan Köşker’in Bayram Mesajı

Başkan Adnan Köşker’den Bayramlaşmaya Davet

Adnan Köşker’in Bayram Mesajı

Gebzelilerin ve tüm İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı tebrik eden Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker tüm hemşerilerini bayramın birinci günü (15 Haziran Cuma) saat 10.30’da 15 Temmuz Milli İrade Kent Meydanında düzenlenecek bayramlaşma programına davet etti.

Yayınladığı mesajla Gebzeli hemşerilerinin ve tüm İslam âlemimin mübarek Ramazan bayramını tebrik eden Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, tüm hemşerilerini bayramın 1. günü (15 Haziran Cuma) saat 10.30’da Başbakan Yardımcısı Fikri Işık ve ilçe protokolünün teşrifleriyle 15 Temmuz Milli İrade Kent Meydanında düzenlenecek bayramlaşmaya davet etti. Gebze’de ve ülkenin her yanında birlik, beraberlik ve bereket dolu bir Ramazan ayı yaşadıklarını belirten Başkan Köşker, Ramazan Bayramı’nın milletimize ve tüm insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirmesi temennisinde bulundu. Başkan Köşker mesajında, “Birlikte bereket dolu, huzur içinde bir Ramazan ayı geçirdik. Bir ay boyunca hemşerilerimizle, Gebze’mizin mahallelerinde açtığımız iftar sofralarını Kadir Gecesi Kent Meydanı’nda düzenlediğimiz muhteşem iftar programımızla taçlandırdık.

RAMAZANIN MANEVİ İLKLİMİ

Birlikte, hepimiz için unutulmaz güzellikte Ramazan akşamları yaşadık. İftar öncesi ve sonrasında her yaştan vatandaşımızla bir araya gelerek güzelliklerimizi paylaştık. Ramazan’ın manevi iklimini birlikte teneffüs ettik. Ramazan ayında yaşadığımız bu güzel birlikteliğin ve dostluk ve kardeşlik bağlarının yılın her ayında devam etmesini ümit ediyor, bu vesileyle bölgemizde ve dünyanın değişik noktalarında devam eden savaş, acı ve yıkımların son bulmasını temenni ediyorum. Tüm hemşerilerimin, milletimizin ve İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı kutluyor, bayramın ülkemize, dünyamıza ve tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyorum” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

seo uzmanı