Adnan Oktar Örgütü tarafından kandırılan kızın annesi konuştu!

Adnan Oktar Suç Örgütü’ne yönelik yürütülen soruşturma kapsamında ifade veren bir müşteki anne, kızının 18 yaşında Adnan Oktar suç örgütü tarafından kendilerinden nasıl uzaklaştırıldığını anlattı.

Adnan Oktar Örgütü tarafından kandırılan kızın annesi konuştu!

Kızının dershaneye gittiği sırada yaşça kendisinden çok büyük Emre Teker tarafından kandırıldığını, sonradan sahte olduklarını anladıkları bir evlilik ile kendilerinden koparıldığını belirtti. Kızının evlendikten hemen sonra çok açık giyindiğini, saçlarını platin sarısına boyattığını ve dudaklarına dolgu yaptırdığını gören müşteki, dedektif tutarak kızının Adnan Oktar grubuna dâhil olduğunu öğrendiğini fakat kızlarını bu örgütün elinden bir türlü kurtaramadıklarını kaydetti. Öte yandan, Adnan Oktar'a yaşı küçük kız temin ettiği belirtilen Bora Yıldız iki yıldır teknik takipteydi.

Adnan Oktar'a yönelik başlatılan operasyon kapsamında aralarında Oktar'ın da bulunduğu çok sayıda şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderilmişti. Şüpheliler hakkında 'suç işlemek amacıyla örgüt kurma', 'cinsel saldırı' ve 'vergi usul kanununa muhalefet' gibi birçok suçtan soruşturma başlatılmıştı.

Adnan Oktar Suç Örgütü'ne yönelik yürütülen soruşturma kapsamında ifade veren müştekiler ilginç bilgiler vermeye devam ediyor. Bunlardan biri de kızının 16 yaşında Adnan Oktar örgüt üyesine mensup bir şüpheliyle yaşadığı aşkı anlatan bir anne oldu. Müşteki kızının Oktarcı Bora Yıldız'a aşık olduğunu, onunla vakit geçirdiğini, kendisinin buna karşı olmasına rağmen kızını engelleyemediğini anlattı.

Kızının bir iki yıl sonra yine Emre Teker ile birlikte olduğunu öğrendiğini, kendisine sorduğunda onunla evlenmek istediğini söylediğini ifade etti. Kızına karşı çıkmasına rağmen kızını kaybetmekten korkarak evlenmelerine izin verdiğini anlattı. Evlenme sürecinde kızının çok mutsuz olduğunu da anlatan müşteki, düğünden sonra bir daha kızını neredeyse hiç göremediğini, görmeye gittiğinde de kızının saçlarını platin sarısına boyatıp, dudaklarına doldu yaptırdığını, kızının Adnan Oktar grubuna dahil olduğundan şüphelendiğini ifade etti. Bunun üzerine bir dedektif tuttuğunu ve gerçekleri öğrendiğini anlattı.

16 YAŞINDA TANIŞTI
Müşteki ifadesinde şunları anlattı: Büyük kızım hatırladığım kadarıyla 2011-2012 eğitim öğretim yılında 16 yaşındayken dershaneye gittiği dönemde Bora Yıldız isimli biri ile tanıştı. Tanıştıktan 2 ay sonra kızım bana bir erkek arkadaşı olduğunu söyledi ve resmini gösterdi. Bende kızım bu çocuk çok büyük değil mi diye sorduğumda bana 28 yaşında çok büyük değil anne dedi. Ben bu ilişkiyi onaylamadığımı söyledim ve görüşmemelerini istedim. Şiddetle karşı çıktım. Bora benimle telefonda konuşmak istedi. Kızım Bora ile telefonda konuşurken telefonu bana uzattı ve Bora ile telefonda konuştuk. Bora bana kızımı çok sevdiğini, niyetinin ciddi olduğunu ve benimle yüz yüze oturup konuşmak istediğini söyledi. Bende görüşmeyi kabul ettim. Bir AVM'de buluştuk. Bora Yıldız bana kızım ile niyetinin ciddi olduğunu, bizim çok güzel bir evlat yetiştirdiğimizi, işlerini biraz yoluna koyup bir an önce kızımla evlenmek istediğini, hatta istemeye tanıdığı milletvekillerinin de geleceğini söyledi.

2015 yılı başlarında kızım bana evlenmek istediğini söyledi ve ben de yaşının daha küçük olduğunu saçmalamamasını söyledim. Kızım bana anne Bora değil başkası deyince şaşkınlığım biraz daha artarak nasıl yani diye sordum. Bana Bora'dan iki ay önce ayrıldığını ve Emre Teker isimli bir kişi ile evleneceğini, Emre ile Bora'dan önce tanıştığını ve o dönemde 15 yaşında olduğunu ve biraz büyü 18 yaşına gelince ben seninle eveleneceğim dediğini bana anlattı. Ben kızıma şiddetle karşı çıktıkça o asla vazgeçmeyeceğini gerekirse kaçacağını ve 18 yaşını doldurduğunu, günün birinde evlilik cüzdanını alıp geleceğini söyledi ve eğer öyle olursa bir daha asla kendisini göremeyeceğimi söyledi.

KARŞI ÇIKINCA TEHDİT ETTİ
Yine bir gün tartışırken alt kata mutfağa inip bıçak alıp geldi yatak odama ve bıçağı boğazıma dayayıp eğer izin vermezsem gerekirse beni öldüreceğini söyledi. Bıçak olayından kısa bir süre sonra Emre'nin benimle tanışmak istediğini söyledi. Ben de yine AVM'ye Emre ile 2015 yılında tanışmak için gittim. Bana ailesini anlattı, 90 yaşında babaannesinin olduğunu falan anlattı, bilişim işiyle uğraştığını söyledi, babasının emekli komiser olduğunu, annesinin ev hanımı olduğunu anlattı.

Bu görüşmeden sonra kızım bana baskı yapmaya başladı ve eşime söylememi, artık isteme olmasını istediğini yoksa kaçacağını söyledi ve çok kararlıydı. Ben vazgeçiremeyeceğini anlayınca durumu eşime anlatmaya karar verdim. Eşim şiddetle karşı çıktı ancak uğraştıktan sonra tanışmaya gelmelerine ikna ettim.

ACELE NİŞAN VE NİKAH
Emre, annesi ve babası tanışmak için geldi ancak bir anca iş söz kesmeye gitti, çünkü söz yüzüğü alıp çiçek çikolata gelmişlerdi ve o gün söz kestik. Sonrasında onlara gittik ve konu nişandan açıldı. Kızım da bizi sıkıştırınca 12 Haziran 2015 tarihinde nikah, 16 Haziran 2015 tarihinde nişan yaptık. Nikahın önce olmasının sebebi Emre Amerika'da bulunan firmanın başına geçeceğini ve ortağı Ferit Erdem R.'nin de İstanbul'daki şubesinin başına geçeceğini söyleyip, vize işlemleri için erkenden başvurmaları gerektiği için nikah yaptık.

Nişan da Emre kızımın elini bile tutmamış. Gelin damat masasında yemek yerken resimleri çekilmişti ve o resimde de kızım ile Emre uzak oturuyorlardı ve kızımın suratı asıktı. Fotoğraf çekilmesini bile istemediler nişanda.

Ağustos 2015 tarihinde düğün yapmaya karar verdik. Düğün tarihi de belli olunca ben çeyiz alışverişine başladım ve kızım bana şiddetle karşı çıktı. Hatta bir gün çeyiz alışverişi yaparken kızım almayayım diye ağladı.

GİYİMİ DEĞİŞTİ
Ağustos tarihinde düğünleri oldu. Düğün boyunca kızım çok mutsuzdu ve çok fazla ofluyordu. Düğünden bir gün sonra tuhaflıklar başladı. Arıyordum açmıyordu, açtığında da çok kısa konuşuyordu. Bize geldiklerinde kızımın giyimi çok değişikti. Çok açık giyinmişti ve içi komple görünüyordu. Balayından sonra kızımı görmedim. Kalkıp evlerine gittim ve evde kimse yoktu defalarca aradım ama açmadılar, mesaj attığımda da bana mesajla geri dönüp Anadolu yakasında otelde olduklarını söylediler.

Kızıma neden görüşemediğimizi sorunca biz yeni evliyiz ikide bir arama mesaj atma dedi bana. Daha sonra bir gün yine evlerine gittik kapıyı çaldık ve Emre'nin bir çalışanı olduğunu bildiğim bir kadın açtı kapıyı ve hemen suratımıza geri kapattı. Ben orada bir şey olduğunu anladım ve ağlamaya başladım. Eşim Emre'ye mesaj attı ve neredeyseniz sizi bulacağım neredesiniz dedi.

SAÇLARI PLATİN, DUDAKLARI DOLGU
Bunu üzerine Emre bize mesaj attı ve bizi Anadolu Hisarı'na çağırdı. Oraya gittiğimizde kızımın saçının platin sarısı, dudaklarının dolgu, kaşlarının kazınmış ve dövme yapılmış olduğunu gördüm. Bu ne halin diye sorunca herkes yapıyor ne var bunda dedi. Ben kızama hadi gel gidiyoruz eve dedim ama kızım asla gelmem dedi ve Emre'ye hadi kalk gidelim dedi.

DEDEKTİF TUTTU
Ben kızımın bu tarz makyaj falan yaptığını görünce internetten araştırdım ve Adnan Oktar grubuna dahil olmuş olabileceğini öğrendim. İnternette araştırdığım kadarıyla Adnan Oktar'ın kızları ailelerinden kopardığını falan öğrendim. Bunun üzerine emin olmak için internetten dedektif araştırıp Bakırköy'de 5 bin TL'ye özel dedektif tuttum. Bu dedektif yaklaşık bir ay sonra bana kızımın ve Emre'nin Adnan Oktar grubuna dahil olduklarını söyledi. Ancak kızımı gruba almak için şuan da hala emin olmadıklarını, Emre Teker'in sahibi olduğunu söylediği şirketin Adnan Oktar grubuna ait olduğunu ve Emre'nin bir maşa olduğunu söyledi.

Ben bu öğrendiğim olayları Emre'nin ailesine anlattım. Onlar da bana siz kimden öğrendiniz dedi ve ben de tüm olanları onlara da anlattım. Onlara anlattıktan kısa bir süre sonra kızım beni aradı ve siz dedektif mi tuttunuz, sen beni küçük düşürüyorsun, benim kocam iş adamı, senin yüzünden Emre ile tartışıyoruz gibi şeyler söyleyip telefonu kapattı. Kızım her geçen gün benden uzaklaştı ve uzun zamandır kızımı görmüyorum."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul