BİMCELL ÖDEMELİ ARAMA NASIL YAPILIR? BİMCELL'DEN AYNI VE BAŞKA OPERATÖRLERE ÖDEMELİ ARAMA İŞLEM

Bimcell ödemeli arama kodu ile sevdiklerinizi hattınızda yeterli bakiye olmadığı durumlarda bile aramanız mümkün. Bimcell ödemeli arama her yöne ile kullanıcılarına sunduğu hizmetten ücretsiz bir şekilde faydalanabilir ve görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Peki, Bimcell

BİMCELL ÖDEMELİ ARAMA NASIL YAPILIR? BİMCELL'DEN AYNI VE BAŞKA OPERATÖRLERE ÖDEMELİ ARAMA İŞLEM

Faturalı veya faturasız hat sahibi Bimcell operatör kullanıcıları, tarife kapsamındaki hakları tükendiği aşamada bile telefon görüşmesi yapabilmelerini sağlayan bu hizmet, sıklıkla kullanılmaktadır. Acil arama yapmanız gereken ancak bunun için yeterli bakiyeniz bulunmadığı durumlarda ödemeli arama yöntemini kullanabilirsiniz. Bu hizmet sayesinde görüşme talebiniz alınır ve karşı tarafa iletilir. Ödemeli arama yapmak istediğiniz kişi onay verir ise görüşme başlamış olur. Bu sayede görüşmenin ücreti arayan kişiden değil aranan kişiden tahsil edilir. Böylelikle siz fark etmeden birinin sizi ödemeli aramasının önüne geçilmiştir ve bilginiz olmadan sizi arayan kişinin aramalarının bedelini ödemeniz mümkün değildir.

Bimcell ödemeli arama kodu nedir?

Bimcell operatör kullanıcıları, Bimcell ödemeli arama kodunu kullanarak ödemeli arama işlemi yapabilirler. Bimcell ödemeli arama kodu 9696'dır.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2020, 15:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul