'KARABÜK BİLİM ŞENLİĞİ; EMEĞİN BAŞKENT BİLİMLE BULUŞUYOR' ETKİNLİĞİ SONA ERDİ

4007 TÜBİTAK Bilim Şenlikleri Destekleme Programı kapsamında düzenlenen 'Karabük Bilim Şenliği; Emeğin Başkent Bilimle Buluşuyor' etkinliği son buldu.

'KARABÜK BİLİM ŞENLİĞİ; EMEĞİN BAŞKENT BİLİMLE BULUŞUYOR' ETKİNLİĞİ SONA ERDİ

4007 TÜBİTAK Bilim Şenlikleri Destekleme Programı kapsamında düzenlenen "Karabük Bilim Şenliği; Emeğin Başkent Bilimle Buluşuyor" etkinliği son buldu.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde hazırlanan etkinlik kapsamında öğrenmeye istekli, araştırmacı ve bilinçli bireylerin yetişmesine katkı sağlanması hedeflendi.

Şenlik kapsamında 3 gün boyunca 98 atölye çalışması, 3 konferans, 1 sergi ile bilimsel gösteriler, 3D tasarım ve artırılmış gerçeklik uygulamaları, sosyal ve beşeri bilime dair örneklerden oluşan etkinlikler gerçekleştirildi.

İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş, yaptığı açıklamada, şenlikte çok büyük emek olduğunu ve bunun çok güzel bir şekilde yansıdığını söyledi.

Öğrencilerin bilimle buluşmasının kendileri için çok kıymetli olduğunu belirten Akbaş, "Bunu da en iyi şekilde gerçekleştirdik. Katılımcılarımızın tamamı memnun ve mutlu oldular. Bizler de hep birlikte bu mutluluğu yaşıyoruz. Bilim şenliğimiz amacına ulaşmıştır." dedi.  Karabük Bilim Şenliği; Emeğin Başkent Bilimle Buluşuyor etkinliği sona erdi  Karabük Bilim Şenliği; Emeğin Başkent Bilimle Buluşuyor etkinliği sona erdi  Karabük Bilim Şenliği; Emeğin Başkent Bilimle Buluşuyor etkinliği sona erdi  Karabük Bilim Şenliği; Emeğin Başkent Bilimle Buluşuyor etkinliği sona erdi  Karabük Bilim Şenliği; Emeğin Başkent Bilimle Buluşuyor etkinliği sona erdi

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2021, 20:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1