PUBG MOBILE VERSİYON 1.2 GÜNCELLEMESİ GELDİ

Dünyanın en pop oyunları ortada yayınlanan PUBG MOBILE’in versiyon 1.2 güncellemesinin geldiği açıklandı. Güncellemede, acemi hile deneyimi sunulurken, silahlar, Metro Royale içeriği, Royale Pass Sezon 17 ve baş döndürücü henüz ilavesi bulunuyor.

PUBG MOBILE VERSİYON 1.2 GÜNCELLEMESİ GELDİ

Mistik Güçler, acemi güncellemeyle beraberce PUBG MOBILE’ı tesiri dibine alıyor. Erangel Haritası’na ayrıksı indinde dünyadan mevrut ‘Runik Güçler’, oyunculara hususi güçler kazandırıp aksiyona acemi cümbüş katacak. Aynı sürede arka tepik tesiri azaltılmış 5.56 mm mermiler ile acemi FAMAS hücum tüfeği de oyuncuların kullanımına sunulacak. Tüm özelliklerin toprak almış olduğu PUBG MOBILE Versiyon 1.2 muhteva güncellemesi App Store ve Google Play eliyle parasız yerine indirilebilir.

Yeni ‘Runik Güç’ temasında, oyuncular üç runik enerjiden birtanesini seçebilecekleri nazirsiz indinde Erangel versiyonuyla tanışacak. Runik enerjinin seçilmesinin ardından, rastgele oyuncuya harp dalında mühim avantajlar getirmek üzere ‘siper oluşturma’ ve ‘takviye’ becerileri verilecek. Erangel’in degaje arazisine yayılan runik beceriler, bulunarak gine elde edilebilecek. Benzer indinde şekilde, runik enerjiler PUBG MOBILE Eğlence Modu’nda da kullanılabilecek ve oyuncular günce runik görevlerini tamamlayarak görülmemiş ödüller kazanabilecek.

PUBG MOBILE’in runik becerileri:

Ateş Runu; Oyuncular, usulca ilerleyici ve dokunduğu oyunculara yakma hasarı verici indinde çakın çemberi oluşturabilir. Ayrıca, bu run mermiye endamsız kesiksiz yakma tesiri kazandırır.

Kutup Runu; Mermiye donma tesiri kazandıran ve düzelme tesirini ezici bu arttırma beceriye eş oyuncular, harp ortasında sakınmak düşüncesince 3x3 ünite boyutunda indinde buzdan cidar oluşturabilirler.

Rüzgar Runu; Bu beceri, haricen ateşlenen silahların yarattığı kurşun hasarını ezici nısıf asetat indinde koruyucu oluşturur. Bu hususi beceri, oyuncunun akıntı hızını artırır ve baştan doldurma süresini endamsız indinde müddet düşüncesince azaltır.

Yeni Metro Royale kapsamında: Onur Bölümünde oyuncular düşmanlarını bulunmayan yazar hile içi öğeleri toplayarak, öz saygı seviyelerini artıracak. Onur toplayan oyuncular hususi neva paketlerine, kıyafetlere ve gayrı mihman ödüllere adalet kazanabilecek. Royale Pass Sezon 17 ise, 19 Ocak Salı haset PUBG MOBILE’e eklenecek.

Runik çelim temasıyla geliştirilen Sezon 17, güncellenmiş Royale Pass Görevleri, Aktivite Paketi etkinlikleri, Görkemli tan ve Görkemli Orak Setleri üzere özellikler içeriyor. PUBG MOBILE’in pop EvoGround Modunun acemi versiyonu ise, 5 Şubat Cuma haset gelecek uygulayım bilimi ürünü Güç Zırhı ve sıkıştırılmış Livik Haritası’nda Matrix Olayları ile cümbüş yaratacak.


Kaynak: DHA

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2021, 19:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1