instagram'da mavi tık nasıl alınır? instagram mavi tık başvurusu nasıl yapılır?

İnstagram’da mavi tik nasıl alınır veya Instagram’da hesap nasıl onaylanır? Diğer hemen hemen tüm sitelerde yer alan işe yaramaz bilgilerin aksine, Instagram Mavi Tik ‘i nasıl alabileceğinizi sizlere açıklayacağız.

instagram'da mavi tık nasıl alınır? instagram mavi tık başvurusu nasıl yapılır?

İnstagram Mavi Tik Nedir? Hesap Onaylama Nedir?
Bildiğiniz üzere Instagram dünyanın en popüler sosyal medya mecrası konumunda. 2012 yılında tanıtılan, “Instagram Account Verification Badge” yani bizim tabirimizle mavi tik, o günden bu güne tanınmamış, tanınmamış pek çok kişi tarafından arzu ediliyor. Instagram ilk başlarda bu onaylı hesapları sadece çok dar bir kesime özel tutsa da şuanki durumda pek çok kişide görmeniz mümkün. Instagram hesabınızı onaylatmanız için sizlere bir kaç yöntem vereceğiz ve bu yöntemlerin sonucunda Instagram uygun bulursa hesabınızı onaylayacaktır.

Adım Adım Instagram’da Mavi Tik Nasıl Alınır?
Belirttiğimiz gibi pek çok kişi Instagram‘da onaylı hesap durumuna gelip, profilinde mavi tik ibaresini görmek için can atıyor. Lakin pek çok kişi bunu başaramıyor veya çok pahalı miktarlar ödeyerek bir şekilde bizim anlatacağımız yöntemi kullanarak Instagram’da onaylı hesap olabiliyorlar. Bugün sizinle paylaşacağımız method ücretli olarak satılsa da biz her zaman olduğu gibi tüm halkımızın bundan ücretsiz olarak yararlanması taraftarıyız. O zaman adım adım Instagram’da mavi tik nasıl alırsınız, başlayalım.

Aşağıda maddeler halinde yer alan ibareler, Android cihaz üzerinden gerçekleştirilmektedir, iOS yani iPhone cihazlar için de aşağıdaki adımlar rahatlıkla uygulanabilir. Aşağıda maddeler halinde sıralıyoruz ardında da konuya ilişkin görselleri hemen altında paylaşıyoruz.


ÖNEMLİ UYARI
Önemli! : Instagram’da onaylı hesap sahibi olabilmeniz için, Türkiye’de herhangi bir otoriter haber sitesinde veya blog sitesinde, adınızın veya markanızın geçtiği haber veya makaleler olmalıdır. Bu haber ve makaleleri Instagram’a iletmemiz gereklidir. Eğer hakkınızda hiçbir haber veya tanınmış olduğunuzu kanıtlayacak bir makale bulunmuyorsa. Aşağıdaki işlemin şans oranı %30 aralığındadır.

Instagram uygulamasını açın.
Profilinizin olduğu kısma gelin, sağ en üst köşede ayarlar veya “3 nokta alt alta” simge mevcuttur, tıklayınız.
Karşınıza ayarlar sayfası gelecektir. 

Bu sayfada aşağı doğru kaydırın, “DESTEK” başlığının altında, Sorun Bildir ibaresi mevcuttur. Ona tıklayın. 
Açılan ekranda, “Görüş Bildir” i seçin. 
“Özelliği Seç” kısmından, “PROFİL” i seçin. 
Sağ üst kısımdaki ok aracılığı ile ilerleyin.
“Neyi Geliştirmemizi istersin?” kısmına aşağıda belirtiğimiz Ingilizce metni yazın. 

---------------------------------------------------------------------------------------
Dear Authorized,

I am sending this request right now to prove that I am a known person in Turkey. To avoid my imitations, I need a verified account badge as soon as possible. Please investigate my request then give me a verification badge (Blue Tick).

Here are some details that make you believe I am a known person in Turkey.

URLs:

! Bu kısma hakkınızda çıkan haber veya makaleleri ekleyin !

My Instagram Username: ! Buraya kullanıcı adınızı yazın !

My Real Name/Surname: ! Buraya Adınızı Soyadınızı yazın !

BEST,
---------------------------------------------------------------------------------------

Bunu yazdıktan sonra, aşağıda gözüken (kutucuk içinde +) kısmına tıklayın ve “Ekran Görüntüsü Al” seçeneğini seçin. (Görseller aşağıdadır)
Ardından, en sağ alt kısım yani profilinizin olduğu kısma basarak, Ekranın yine sağ alt kısmında bulunan “ÇEK” butonuna basın, bu sizin profilinizin ekran görüntüsünü bildirinize ekleyecektir.

Kaynak : CROVU

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2019, 16:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

seo uzmanı