Mikrofon Haber

Mikrofon,  2015 yılında haber sitesi olarak yayına girmiş olup, son dakika, flaş haberler, özel haberler, siyasi haberler, kulis haberler başta olmak üzere birçok kategoride hizmet vermektedir.

Mikrofon Haber

Mikrofon, her geçen gün okurlarının desteğini alarak büyümeye devam etmiştir. Mikrofon herhangi büyük bir sermaye olmaksızın Enes Malkoç öncülüğünde sıfırdan kurulmuştur. Mikrofon bugün Türkiye’nin en çok okunan internet haber sitelerinden biri haline gelmiştir.

Mikrofon, haberlerinde aldatıcı başlıklardan kaçınmış en doğru haberi, en tarafsız şekilde okurları ile buluşturmuştur. Mikrofon, habercilik olarak birçok medya kuruluşuna örnek olacak niteliklerdedir. Bunlardan en başta gelen özellik Mikrofon kurulduğu günden itibaren hiçbir haberine tekzip yayınlamamıştır. Bunun sebebi ise Mikrofon’un özel haberlerinde belgelerin esas olduğuna inanarak kanıtlanmayan hiçbir haberi okurları ile buluşturmamış olmasıdır. 

Mikrofon Kocaeli’nin Gebze ilçesinde kurulmuştur. Daha sonra Ankara’nın Mamak ilçesine merkez ofisini taşıyan Mikrofon’un Kocaeli temsilciliği faaliyet göstermeye devam ediyor. Mikrofon’un en başta kendine ilke edindiği dürüstlük ve tarafsız habercilik okurların ilgisi ile karşılığını almıştır. Bunlardan bir kısmına örnek verecek olursak; 

Mikrofon, bu metnin yayınlanma tarihi itibariyle 12 Milyon aylık hit ile yoluna devam etmektedir. Okunma oranlarımız aylık ortalama yüzde 8 artmaktadır. Yine sosyal medya platformlarda da etkine önem veren mikrofon; twitter, facebook ve instagram’da @mikforoncomtr ismi ile yayın yapmaktadır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

seo uzmanı