Başbakan Binali Yıldırım Giresun'dan seslendi!

Başbakan Binali Yıldırım Giresun'da önemli mesajlarda bulundu. Başbakan Yıldırım, Cumhur İttifakı hakkında "Cumhur İttifakı ile birlikte vesayetler tamamen yok olacak. İstikrar ve güven kalıcı hale gelecek" açıklamasını yaptı.

Başbakan Binali Yıldırım Giresun'dan seslendi!

"Değerli kardeşlerim, muhalefetin ayarı bozuldu. Ayarları bozuldukça iftira üstüne iftira atıyorlar. Oysa Cumhur İttifakı 15 Temmuz'da darbecilere karşı çıkan, demokrasiyi savunan, gücünü milletten alan bir ittifaktır. Güçlü Türkiye için durmak yok yola devam."

"Türkiye son 16 yılda AK Parti ve Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ın liderliğinde büyük başarılara imza attı. Dünyada 10 yılda yapılan 10 tane büyük proje var. Size bir müjde vereyim. Bu 10 projenin 6 tanesini Türkiye yaptı. Bize bu yakışır."

"MİLLETİN İKTİDARI OLAN AK PARTİ İLE HAYALLER GERÇEK OLDU"

"Bizler söz milletimize söz verdik ve sözümüzü tuttuk. Şehir hastaneleri, havalimanları, yollar, tüneller ve köprüler inşa ettik. Avrupa'da olmayan projeler yaptık. Bunları milletimizin geleceğini aydınlatmak için yapıyoruz. Şehirlerimizin hepsini doğalgazla buluşturduk. Millet iktidarı olan AK Parti ile bu hayaller gerçek oldu. Giresun'un yeşilliğine yeşillik katacak olan bir "Millet bahçesi" yapacağız. Karardeniz-Akdeniz yolu projemizle birlikte Giresun'u Osmaniye'ye bağlayacağız. Muhalefetin bu projelere vizyonu yetmez. Laf üstüne laf. Ama AK Parti hep "taş üstüne taş, hizmet üstüne hizmet" dedi.

"MECLİSİMİZİ DAHA DA GÜÇLENDİRMEYE HAZIR MISINIZ?"

"Giresunlular, siz her şeyin en iyisine ve en güzeline layıksınız. Sizler birlik ve beraberlik için elinizden gelen desteği veriyorsunuz. AK Parti'mize hep destek verdiniz. Cumhurbaşkanlığı Sistemi'ne "Evet" dediniz. Şimdi sıra milletin adamı olan Recep Tayyip Erdoğan'ı yeni sistemin ilk cumhurbaşkanı yapmaya hazır mıyız? Meclisimizi daha da güçlendirmeye hazır mısınız?"

"Güçlü meclis, güçlü hükümet demektir. Güçlü demokrasi demektir. Cumhur İttifakı güçlü demokrasi, güçlü hükümet demektir. Türkiye'nin yolunu açacak çok daha güzel şeyler olacak. Projelerimize devam edeceğiz. Vesayetler tamamen yok olacak. İstikrar ve güven kalıcı hale gelecek"

Başbakan Yıldırım, "Yerli araba projesini iptal edeceklermiş; işleri güçleri yıkmak, bozmak, yapılan projeleri durdurmak. Terörü Türkiye'nin gündeminden çıkarmaya ahdettik, yemin ettik, ant olsun ki çıkaracağız. Artık terörün beli büyük oranda kırıldı. Ekonomik hamlelerle, Türkiye'ye ayar vermek isteyenlerin ayarını bozacağız." ifadesini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

seo uzmanı