03 Ekim 2021 Pazar Günlük Burç Yorumları

03 Ekim 2021 Pazar Günlük Burç Yorumları

03 Ekim 2021 Pazar KOÇ Burcu Yorumu: 

Bugün duygularınız ön planda olacak.İkili ilişkinizde karşılıklı fikir çatışmalarınıza artık bir son vermelisiniz. Sezgileriniz çok güçlü ve karşınızda ki kişinin hiçbir söz söylemeden, hislerini anlayabiliyorsunuz. Ay sizin burcunuzda ilerlerken. alıngan tarafınızı ortaya çıkarıyor. Olayları abartmazsanız kaşı taraf hatasını anlayacaktır.

03 Ekim 2021 Pazar BOĞA Burcu Yorumu:

Siz doğal olarak kendi düşüncelerinizin en mantıklı ve doğru olduğuna inanıyorsunuz.Özellikle maddi konularda kendinizi güvenli hissetmek adına yaptığınız planlar, istemediğiniz sonuçlara doğru gidiyor ve gelecekle ilgili yanlış yapılanmalar söz konusu. İlişkinizi istemeden zedeleyebilirsiniz. 

03 Ekim 2021 Pazar İKİZLER Burcu Yorumu:

Bugün maddi konular kafanızı çok fazla kurcalıyor. Bütçenizi dengelemek adına yapacağınız yeni atılımlar, sizi olumlu bir şekilde etkileyecek.Eski dostlarınızla birlikte yeni görüşmeler söz konusu olacak.Ay çevre ilişkilerinizi olumlu bir şekilde etkiliyor ve size yeni dostlar konusunda destekleyici bir enerji veriyor.

03 Ekim 2021 Pazar YENGEÇ Burcu Yorumu:

Bugün Ay tepe evinizde dikkat çekici fikirlerle ortaya çıkacağınızı gösteriyor.Uzun süredir yapmak istediğiniz fakat bir çok engele takılan işlerinizin kendiliğinden açıldığını hissedeceksiniz. Baskıcı duyguların ön plana çıkması söz konusu. Çevrenizi yönlendirme konusunda ısrarcı tutumdan vazgeçmelisiniz. 

03 Ekim 2021 Pazar ASLAN Burcu Yorumu: 

İçinizde biriktirdiğiniz enerjinizi, ortaya koymak için fırsat kolluyorsunuz. Siz bireysel çalışmalardan hoşlandığınız için, düşüncelerinizi üst yöneticilerle paylaşma konusunda ısrarcı bir tutum izleyeceksiniz. Gözlemciliğinizi olumlu bir şekilde çevresel faktörlerle birleştirmeniz, olaylara kesinlik kazandıracak..

03 Ekim 2021 Pazar BAŞAK Burcu Yorumu: 

Yenilikler için uygun bir gün içindesiniz. Bazı görüşmelerinizi gizli tutmak zorunda kalacaksınız. Karşılıklı konuşmalar yaparken hata yapmamalısınız. Duygusal beraberliğiniz için yoğun bir çaba sarf edebilirsiniz. Karşı taraf sizi anlamakta zorlanıyor. Bugün içsel kargaşalar söz konusu. Olayları fazla irdeliyorsunuz.

03 Ekim 2021 Pazar TERAZİ Burcu Yorumu:

Sevdiklerinizle duygusal bağlarınız oldukça yoğun gelişiyor ve size aktarılan sözlerin yanlış anlaşılması canınızı sıkabilir. Karşılıklı kıskançlıklar ve gizli rekabetler söz konusu olacak.Bugün güçlü bir şekilde mantığınızdan yararlanmak zorundasınız. Huzursuzluk duygusu size göre değil. Cildinizin özene ihtiyacı var. 

03 Ekim 2021 Pazar AKREP Burcu Yorumu:

Size haksızlık yapıldığını zannediyor ve çevrenize kırgın bir tablo ile ortaya çıkıyorsunuz. Üzülmek istemiyor ve kendinizi korumak adına başlattığınız olaylar zincirini korumaktan yanasınız. Bugün başarılı bir gündesiniz fakat bazı fırsatları gözden kaçırmak istemiyorsanız, kendinizi ortaya koymalısınız. Ayak ağrılarınıza dikkat etmelisiniz.

03 Ekim 2021 Pazar YAY Burcu Yorumu:

Bir çok iş teklifleri bir arada gelecek ve kendinizi güçlü bir şekilde karşı tarafa hissettirebileceksiniz. Bugün bir çok olay zincirleme bir şekilde karşınıza çıkacak. Kafanızda yoğun bir plan yapmalı ve yapacağınız işlere belli bir disiplin getirmelisiniz.İleriye dönük yeni gelişmeler söz konusu olacak. Sakarlıklar söz konusu.

03 Ekim 2021 Pazar OĞLAK Burcu Yorumu: 

Karşıt burcunuz Yengeç'te ilerleyen, Güneş, Mars. Satürn ilişiklerinizde belli bir kararlılık ve sağlamcılık söz konusu. Yeni ve başarılı işbirlikler sizi bekliyor. Gücünüzü ve potansiyelinizi birlikte olacağınız kişiler üzerinde rekabet derecesinde göstereceksiniz. Kendi bildiğiniz konularda ısrarcı tutumunuzla dikkat çekeceksiniz.

03 Ekim 2021 Pazar KOVA Burcu Yorumu:

Bugün bencil davranmak istemeseniz de , kişisel duygularınız ön planda ve duygularınızda yeniden yapılanmalar söz konusu. Karşı cins üzerinde iyi etki yaratma konusunda endişeleriniz var. Onunla birlikte yapacağınız bir konuşma bazı belirsizliklere kesinlik kazandıracak. Kendinizi net bir şekilde anlatmalısınız. 

03 Ekim 2021 Pazar BALIK Burcu Yorumu:

Yaşantınızda değişimler hız kazanıyor. Bugün kendinizle ve çevrenizle aranızda fikir çatışmaları söz konusu. Siz sadece kendi düşüncelerinizi savunmak konusunda ısrarcı bir tutum izliyorsunuz. Bilgilerinizi hiç kimseyle paylaşmayarak, çevrenize karşı haksızlık yapıyorsunuz. Uykularınıza dikkat etmelisiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1