04 Ekim 2021 Pazartesi günlük burç yorumları - burç - burçlar - burç yorumları

04 Ekim Pazartesi Pazartesi günlük burç yorumları. Pazartesi günü burç yorumları bugün burcunuz ne diyor...

04 Ekim 2021 Pazartesi günlük burç yorumları - burç - burçlar - burç yorumları

04 Ekim 2021 Koç Burcu günlük burç Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)


İkili ilişkiler, ortaklıklarla ilgili konularda hassas, yaratıcı, idealist bir tavra bürünebilirsiniz.Bu sıra başarılı olmayı ümit ettiğiniz çok fazla konu var.Ümitli girişimlerinizin altında ise oldukça sağlam bir altyapınız var. Birtakım beklentilerde çok yakınında olduğunuz fırsatlar söz konusu, şu günlerde uyanık olmanızda yarar var. Özellikle iş konusunda atacağınız adımları etki altında kalmadan yapmanız gerekecek.Her konuda esnek yaklaşımlara sahip olabileceğiniz bir gün. Arkadaşlarınızdan, dostlarınızdan destekler alabileceğiniz gibi, bu etkileşim sayesinde kariyerinizi ilgilendiren konularda önemli, statü sahibi kişilerle görüşmeler, toplantılar yapabilirsiniz.


04 Ekim 2021  Boğa Burcu günlük burç Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)


Duygularınızı açığa çıkarmama kararlılığınız, daha çözümcü yöntemler edinmenizi engel oluyor. Israrcı davranışlarınızla amacınızdan uzaklaşıyorsunuz ve bunun farkında bile değilsiniz malesef.Bazı konularda ısrarcı olmanız mutlak başarıyı size getirecek diye bir kaide asla yok..Zamanlama hatası, sunduğunuz projeye istediğiniz ilginin duyulmasını önlüyor. Özgün bulduğunuz düşüncenizi tartışma masasına yatırabilmeniz için çok iyi bir fırsat yaratmanız gerekiyor.Aksi takdirde büyük bir yıkım ile karşı karşıya kalabilirsiniz.Finansal anlamda aşırı harcamalara dikkat etmekte yarar var, beklenmedik bir ödeme, sürpriz bir harcama can sıkıcı durumlara sebep olabilir.. 

04 Ekim 2021  İkizler Burcu günlük burç Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)


İşlerinizdeki dönemle alakalı durgunluk sizi üzüyor, Yeni değişik açılımlara kapalı görünmüyorsunuz. İşinize bağlısınız. Alanınızla eskiden beri ilgili olduğunuz için mesleğinizi de çok seviyorsunuz.İş yaşamınızla ilgili yeni düşünceleriniz sizi düzlüğe çıkartabilir. Ekonomik kriz, kazancınızı epey zamandır bir yerde sınırladı. İhtiyaç duyduğunuz şeyleri elde etmekte zorlanıyorsunuz.Özellikle kariyer anlamında artık işlerin yoluna girmesi için yöneticilerinizden, önemli kişilerden alacağınız güzel desteklere ihtiyacınız var. Hatta belki bu birkaç gün işinizle ilgili seyahatlere de çıkabilirsiniz .

04 Ekim 2021 Yengeç Burcu günlük burç yorumları(22 Haziran-23 Temmuz)

Heyecan ve enerji dolusunuz ancak bu enerjinin dozunu aşırıya kaçırırsanız sorun yaşayabilirsiniz. Kişilik çatışmalarındanolabildiğince uzak durmalısınız. Bugün işbirliklerinde isteksiz bir tavır sergileyebilirsiniz. İş yaşantınızda yolunda gitmediğini düşündüğünüz konular yüzünden huzursuzluklar yaşamanız mümkün.Bugün maddi konularda istediğiniz atılımları yapabilirsiniz. Önemli konularda gecikmeler yaşayabileceğiniz bugün, bazı planlarınızı ertelemek zorunda kalabilirsiniz.Özellikle satış, pazarlama konusunda destekler alabilirisiniz, sanki yaşamınızda görünmez bir el değişmişçesine bütün işlerinizi hızlı bir şekilde halledebileceksiniz birgün sizleri bekliyor.

04 Ekim 2021  Aslan Burcu günlük burç Yorumları (24 Temmuz- 21 Ağustos)

Önümüzdeki günlerde kısa da olsa, yeni bir projeye adım atabilirsin.Bu günlerde iş ortamınızda topluca yaşadığınız bazı endişeler tadınızı kaçırıyor olabilir .can sıkıcı bir durum şuan için söz konusu değil,muhtemelen bu sorunlar kısa süre içinde çözümlenecektir. Günlük sorunları biraz daha umursamaya çalışın.Önümüzdeki günlerde sıkıcı bir para tartışmanız olabilir. Küçük yatırımınız size uzun zamandır bir şey kazandırmıyor. Bu parayı daha hareketli bir alana kaydırmayı düşüneceksiniz.Bir ihtimal maddi kazançlarınızı hareketlendirici, maddi konularda kazançlarınızı arttırıcı etkiler yaratabilir. Eğer ki alım-satım işleriniz var ise bu birkaç gün içinde bunu çözüme kavuşturabilirsiniz,Maddi açıdan rahatlama söz konusu. 

04 Ekim 2021  Başak burcu günlük burç Yorumları ( 22 Ağustos- 23 Eylül)

Özellikle yalnız olanlar romantik ilişkilere ve kişilere çekilebilir, birliktelikleri olanlar ise keyifli, romantik birkaç gün geçirebilirler partnerleri ile birlikte. Ya da ilişkisel anlamda sorunlarınız var ise bu birkaç gün içinde bunu çözümleyecek, barışçıl adımlar atabilirsiniz. İkili ilişkilerde güzel etkiler söz konusu.Duygusal dünyanızda nedensiz sıkıntılarınız yüzünden bocalamalar yaşayabilirsiniz. Ortaya çıkartamadığınız cinsel dürtülerinizin sizi fazlasıyla yönlendirebileceği bugün, ikili ilişkilerinizin seyri hakkında dikkatli karar vermelisiniz.Kendi bilgi ve becerinize güveniyorsunuz. Konu iş ve kariyer olunca hırslı ve iddialısınız. Çalışma saatleri dışında da işinizle ilgili çalışmaları zevkle sürdürüyorsunuz. Hem işinizde ilerlemek hem de eğitimizde aşama yapmak istiyorsunuz. .

04 Ekim 2021 Terazi Burcu günlük burç Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

İş ve çalışma ortamınızda size destek olacak kişilerle, yeni müşterilerle karşılaşmanız, yaratıcı esinlerinizi kullanmanız için size gerekli desteği sunacaktır. Yeni müşteriler bulmak, yeni iş kontakları yaratmak için destekleyici etkiler söz konusu iken, size yeni iş teklifleri de gelebilir. İş görüşmelerine gidebilirsiniz.Kafa karışıklığınızı yok edebileceğiniz yanıtları sadece partnerinizden alabileceksiniz.İşlerinizdeki sallantılar geçici. Panik yapmanız hiç gerekmiyor. Yapacağınız bazı düzenlemeler ve bunun yanında biraz daha tempo, her şeyi kısa zamanda yoluna koyacak.


04 Ekim 2021 Akrep Burcu günlük burç Yorumları ( 24 Ekim -23 Kasım)

İş yaşamınızda yaşadığınız çekişmenin sonu kötü yerlere varabilir.Bu tutumunuzdan derhal vazgeçmeniz gerekiyor.Davranışlarını kasıtlı bulduğunuz kişi kadar, sizin de durumunuz riske girebilir. Bugün konuyla ilgili kısa bir toplantınız olacak.Çalışma şartlarınız oldukça yıpratıcı.Bu durum hayata bakış açınızdaki rengi soldurmuş. Aşk için yolculuklara çıkabileceğiniz gibi, yaratıcılık gerektiren alanlarda, hobilerinizde, sinema, tiyatro gibi konularda başarı elde etmeniz için size oldukça destek olacaktır. Ama yalnızsanız da oldukça romantik bir ilişki içine çekilebilirsiniz de.Bu ilişki size iyi gelecektir.


04 Ekim 2021 Yay Burcu günlük burç Yorumları (24 Kasım- 22 Aralık)


Karşınıza bazı fırsatların çıkmasıyla birlikte bu fırsatları değerlendirememeniz durumunda başınız sıkışabilir. Sadece kendi duygularınıza karşılık verilmesini beklemeyin. Biraz da partnerinizin ne istediğini anlamaya çalışın.Bu işinize başladığınızdan beri çok yoğun bir tempoda çalışıyorsunuz. Hiç olmazsa hafta sonları kendinize vakit ayırın. Evinizde yapmayı planladığınız romantik dokunuşlar için aslında tam zamanı, boya, badana, eşyaların değişimi gibi. Ailenizden gelecek olan güzel desteklere de işaret etmekte. Evinizde daha huzurlu, keyifli zamanlar geçirebilir, evde yemekler yemek, oyunlar oynamak, evde sizi mutlu edecek zamanlar geçirebilirsiniz.


04 Ekim 2021 Oğlak Burcu günlük burç Yorumları (23 Aralık- 20 Ocak)


Dün tanıştığınız ve etkilendiğiniz kişi sizi bu akşam yemeğe davet edebilir. Geçmişinizle ilgili takıntılarınızdan arınıp cesaretli davranırsanız özlediğiniz aşka doğru ilk adımınızı atmış olacaksınız.Bugünlerde yeniliklere çok açıksınız. Bugün ummadığınız insanların sizi de içine alan bazı planlarını öğrenip umutlanacaksınız. Finansal anlamda özellikle destek bulabileceğinize, maddi olarak rahatlayacağınız haberler almanıza yardımcı olacaktır. Yaratıcılık gerektiren veya alım-satım işlerinden de gelir elde edebileceksiniz. Eğer ki bir borç ihtiyacınız var ise, bu konuda hızlı çözümler üretebilecek, gerekli desteği hızlı bir şekilde alabileceksiniz.

04 Ekim 2021  Kova Burcu günlük burç Yorumları ( 21 Ocak- 19 Şubat)


Yoksa başka birisini her an size tercih edebilir.İş hayatınızda grup çalışmalarında pek belli etmeseniz de lider rolünü kimseye kaptırmıyorsunuz. Ağır ve sakin tavırlarınızla, tane tane konuşmanızla onları etkiliyorsunuz. Üstelik oldukça adil bir yanınız da var.Ortaklık konularında kazanç sağlayabilirsiniz. BYaşamınıza keyif katacak yaratıcılığınızı tetikleyecek yeni alanlara yönelebilir, manevi konular ve manevi destekler yaşamınızda çok daha etkin bir hale gelebilir. Meditasyon yapmak, dua etmek, ruhsal çalışmalar yapmak, psikolojinize iyi gelecek eylemlerde bulunmak için harika bir gün.

04 Ekim 2021 BALIK Burcu günlük burç Yorumları(20 ŞUBAT-20 MART )

Harika diye tanımladığınız düşüncenizi tartışma masasına yatırmak için çok iyi bir zamanlama yapmanız gerekiyor. Aceleci davranırsanız sıradan bir proje sunmuş olacaksınız.Sizi sıkıntıya düşüren nedenleri tam olarak kavrayabilmiş değilsiniz. Bu nedenle sık aralıklarla bazı sıkıntılar yaşamanız kaçınılmaz görünüyor. harcamaları azaltmalısınızEvinizde yaratıcı çalışmalar yapmak, evinizde huzur ve konforu yakalamak için oldukça uygun bir süreç olabilecek, bunun yanı sıra özellikle aşktan yana süper şanslı birkaç gün  içinde olacağınıza da işaret etmekte. Romantik zamanlar geçirebilirsiniz, romantik sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

Her ne yaşarsanız yaşayın huzur ve mutluluğun hiç eksik olmadığı birgün geçirmeniz dileğiyle.

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2021, 22:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1