11 Mayıs 2019 cumartesi günlük burç yorumları - burç - burçlar - burç yorumları- günlük burç yorumları

Astroloji hayranları için günlük burç yorumları geleceğe dokunuşlar yapmaya devam ediyor.Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarımızdan okuyabilirsiniz.

11 Mayıs 2019 cumartesi günlük burç yorumları - burç - burçlar - burç yorumları- günlük burç yorumları


11 Mayıs 2019 cumartesi Koç Burcu günlük burç Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)
sabırsızlığın dozunu artık dengelemeyi öğrendiniz.Nerede nasıl davranmanız gerektiğini yavaş yavaş öğreniyorsunuz.Tepkilerinizi kontrol etmelisiniz. İkili ilişkilerinizde denge arayışı içinde olacağınız zamanlar var. Ticari görüşmeler yapabilirsiniz. Anlaşmalarda dikkatli olmanız gerekebilir.Bazı büyük adımlar atılabilir.Bu adımlar hayatınızın dönüm noktası olabilir.


11 Mayıs 2019 cumartesi Boğa Burcu günlük burç Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

İletişimin yoğun olduğu bir gündesiniz. Gün içinde yapacağınız programlar ve sorumluluğunuzu diğer arkadaşlarınız ile bölüşmeniz sizi rahatlatacaktır. Sizi yoran ve yıpratan koşullara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Beraber çalıştığınız kişilerden yardım alabilirsiniz.Yardımlaşarak yaptığınız işlerden verim almanız daha kolay olacak.


 


11 Mayıs 2019 cumartesi İkizler Burcu günlük burç Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Hayatımız boyunca bizi rahatlatacak, moralimizi yerine getirecek, en azından sırtımızı sıvazlayacak bir insana ihtiyaç duyabiliriz. Bu eşimiz, ailemiz yakın bir arkadaşımız olabilir.Onlarla bir paylaşım yaratmak ve desteklerini almak oldukça önemli.kafamızı rahatlamak ve günü aktif şekilde geçirmek isteyebiliriz.Bunun için partnerinizden bazı konularda size yardımcı olmasını talep edebilirsiniz.


11 Mayıs 2019 cumartesi yengeç Burcu günlük burç yorumları(22 Haziran-23 Temmuz)

Yaratıcılığınızı kullanacağınız işlere yöneldiğiniz zaman başarılıolabiliyorsunuz.Bugün Sorumlu olduğunuz işlerde daha kolay riskler alabilirsiniz. Güzel olan şeyler için harcamalar yapacağınız zamanlar var. Ancak şuan harcamalar için doğru bir zaman değil.Dikkatli olmakta fayda var.partneriniz de sizi bu konuda uyarıyor gibi.


11 Mayıs 2019 cumartesi Aslan Burcu günlük burç Yorumları (24 Temmuz- 21 Ağustos)

aşk hayatınızla ilgili konularda  hareketli bir gündem sizi bekliyor. Eskiden kalma konularla kafanızı yoracağınız birgün olabilir. Güven arayışı içinde olabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda ilerleme kaydetmek isteyebilirsiniz.Bu ilerleme için biraz daha zamana ve sabıra ihtiyacınız var.herşey düzene giriyor ancak şuan değil.Hala zamanınız var. Akşam saatlerinde keyif aldığınız işlere yönelebilirsiniz.


11 Mayıs 2019 cumartesi başak burcu günlük burç Yorumları ( 22 Ağustos- 23 Eylül)

Sabah saatlerinde görüşmeler de yoğunluk olabilir. Ticari konularla ilgili anlaşmalar gündeme gelebilir. İş hayatınızda alacağınız destekler nedeniyle hafiflemiş hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde keyif aldığınız şeyler için harcamalar yapabilirsiniz.

11 Mayıs 2019 cumartesi Terazi Burcu günlük burç Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)
Yeni başlangıçlar yapmak isteyeceğiniz zamanlar içindesiniz.Bu durum kafanızda yarattığınız soru işaretlerinizden kaynaklı adeta yenilenmek ve herşeyi sıfırdan başlatmak istiyorsunuz.  İletişimden kaynaklı aksaklıklara dikkat edin. Ticari konular gündeme gelebilir. Kişisel hassasiyetiniz olduğu konulara yönelmek isteyeceğiniz zamanlar var. 

11 Mayıs 2019 cumartesi Akrep Burcu günlük burç Yorumları ( 24 Ekim -23 Kasım )

Gün içinde elinizde olmayan nedenlerden dolayı iletişim problemleriyle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.Bu sizi biraz yorabilir hatta içinden çıkılamaz bazı sorunlar içerisinde de kalabilirsiniz. Alınan kararlarda dikkatli olmakta fayda var. Kontrol kaybı yaşamamaya özen göstermelisiniz. Kendi iç dünyanıza yöneleceğiniz zamanlar olabilir. 

11 Mayıs 2019 cumartesi Yay Burcu günlük burç Yorumları (24 Kasım- 22 Aralık)

Gelecek beklentilerinizle ilgili görüşmeler içinde olabilirsiniz. Sabah saatlerinde hızlı ve kendiliğinden akan birgün geçirmeniz söz konusu. İş hayatınızda alacağınız destekler sizin daha rahat ilerlemenize neden olacaktır.Üstleriniz arkanızda duracak. Akşam saatlerinde aşk ilişkilerinizle ilgilenebilirsiniz. Keyif alacağınız ortamlarda olmak isteyebilirsiniz.
 


11 Mayıs 2019 cumartesi Oğlak Burcu günlük burç Yorumları (23 Aralık- 20 Ocak)
İş hayatınızdaki sorumluluklarınızla ilgileneceğiniz bir gündesiniz.Çok fazla sorumluluk alıyorsunuz ,Bu durum sizi yoruyor ama halinizden de memnunsunuz. Sabah saatlerinde yoğun bir gündeminiz olabilir. İletişimin hızlı aktığı zamanlar var. Gün içinde hedeflerinize ulaşmak için uygun koşullar oluşacak.Bu koşulları iyi değerlendırın derim. Sağlam temeller atmak isteyeceksiniz. 

11 Mayıs 2019 cumartesi Kova Burcu günlük burç Yorumları ( 21 Ocak- 19 Şubat)

Sabah saatlerinde görüşmelerin ve bazı iş konularında temponun yoğun olduğu birgün olabilir. Yeni ufuklara açılmak isteyeceğiniz zamanlar var. Olduramadığın işler için kafanı çok fazla yoruyorsun.Ancak bu telaş boşuna,bazı şeyler sen istesen de istemesen de yaşanır.Keşfetmek ve anlamlandırmak için yolculuklar planlayabilirsiniz. Gün içinde etrafınızdaki kişilerle düşüncelerinizi paylaşmak size iyi gelecektir. 
 


11 Mayıs 2019 cumartesi Balık Burcu günlük burç Yorumları(20 ŞUBAT-20 MART )

iş ortamında bazı eski konular gündeme gelebilir.iletişimden kaynaklı problemler yaşayabilirsiniz. Sakin kalmaya özen gösterin. Finansal konularda yenilenmeye gitmek isteyebilirsiniz.İş ortamınızda ki baskı sizi biraz yorabilir. Ortaklı para konuları gündeminizi meşgul edebilir. Akşam saatlerinde aşk hayatınız canlanabilir. Yeni ortamlara girebilirsiniz.
 

Her ne yaşarsanız yaşayın huzur ve mutluluğun hiç eksik olmadığı birgün geçirmeniz dileğiyle

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1