12 Mayıs 2019 pazar günlük burç yorumları - burç - burçlar - burç yorumları- günlük burç yorumları

Astroloji hayranları için günlük burç yorumları geleceğe dokunuşlar yapmaya devam ediyor.Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarımızdan okuyabilirsiniz.

12 Mayıs 2019 pazar günlük burç yorumları - burç - burçlar - burç yorumları- günlük burç yorumları


12 Mayıs 2019 pazar Koç Burcu günlük burç Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Güçlü kararlar verebileceğiniz bir gününüzdesiniz.Bugün gereğinden fazla işlere yoğunlaşabilirsiniz.Kendinizi fazla baskı altında hissedebilirsiniz. Kişiliğinizle çevrenizi olumlu bir şekilde etkileyeceksiniz. Bugün, iş yaşamınızda aksayan durumlar sizi ilgilendirmemeli. Çevrenize kızdığınız anda, duygularınızı içinize kilitliyor, kimse ile konuşmak istemiyorsunuz.Bu durum yapıcı olmanız gereken konularda bile sizi bir olmazın içine sürüklüyor.


12 Mayıs 2019 pazar Boğa Burcu günlük burç Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)


Yorucu geçen hafta sonrası Sakin bir gün istiyorsun ancak akşama doğru alacağın haberle birlikte hareketlenmen gerekebilir. Duygularınızı ,karşı tarafa duyduğunuz hisleri frenlemede üzerinize yok.partnerinizin davranışlarındaki farklılığı hissetmenize rağmen ona duyduğunuz yoğun hislerden dolayı ona karşı cephe alamıyorsunuz. Bugün yalnız kalmak istemeyebilirsiniz.Ancak bu yalnızlık sizi duygusal olarak daha fazla yıpratabilir.Bu sebeple arkadaşlarınızla vakit geçirmenizde yarar olabilir.

12 Mayıs 2019 pazar İkizler Burcu günlük burç Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Şu son birkaç gündür işleriniz oldukça yoluna girmiş gözüküyor.Hatta bazı olaylar yaşanirken çözümlerin size kendiliğinden gelmesi sizi oldukça şaşırtabilir. Bugün arkadaşlarınız ile haberleşebilir ve uzun zamandır düşündüğünüz fakat ortaya koymadığınız fikirlerinizi anlatabilirsiniz. İkna edici ve etkileyici olacaksınız. Projelerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz veya yeni projeler yapabilirsiniz. Ekip çalışmalarında her zaman verimli oluyorsunuz.  

12 Mayıs 2019 pazar yengeç Burcu günlük burç yorumları(22 Haziran-23 Temmuz)

Yaşanan olaylardan sonra bazı konulardan etkilenmiş olabilirsiniz ve stratejinizi gözden geçirebilirsiniz. İstekleriniz ile ortaya çıkan durum çok başka olabilir ve isteğinizi ortaya koymak için sabırsızlık ve gerilim hissedebilirsiniz. Yatırım yapmak ve alım-satım konuları sizi heyecanlandırabilir ancak harcamalarınıza özen göstermeniz gerekiyor. Hesapta olmayan ve harcama gerektiren durumlar ortaya çıkabilir. Bu arada pek çok işi aynı zamanda yapmaya çalışırken çok fazla yorulabilirsiniz. 

12 Mayıs 2019 pazar Aslan Burcu günlük burç Yorumları (24 Temmuz- 21 Ağustos)

Güne heyecanlı başlayacaksınız ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Gün içinde karşılaştığınız kişiler ve konular duygusal yoğunluğunuzu arttırabilir. fazla  alıngan bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Daha doğrusu bugün duygularınızı denetlemeniz gerekiyor.Bu konuda net olmanız lazım. İsteklerinizi gerçekleştirmek için her zaman olduğundan daha büyük bir gayret içine gireceksiniz  Eskiden gösterdiğiniz tepkilerin dışında farklı tepkiler gösterebilirsiniz ve isteklerinizi daha özgür bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Bu arada yaratıcı yapın sayesinde bazı  kişilerin ilgisini çekeceksiniz.

12 Mayıs 2019 pazar başak burcu günlük burç Yorumları ( 22 Ağustos- 23 Eylül)


Hayata karşı kaygılarınız  olsa bile anlayışlı ve iyimser bir tavır içinde bulunacaksınız. Bu Haliniz sizi olduğunuzdan daha olgun gösteriyor.Hareket halinde olmak ve sevdiğiniz yerlerde dolaşmak keyfinizi yerine getiriyor ve enerjiniz yükseliyor. İsteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret içinde olabilirsiniz.Başarı ile sonuçlanan her iş sizi çok fazla motive ediyor ve hep daha fazlasını istemenizi sağlıyor.Aynı zamanda Sevdiğinizin sıcak ilgisi de moralinizi yükseltiyor. Geleceğe yönelik bazı hayaller kurabilirsiniz.Hisleriniz karşılıklı gibi duruyor.

12 Mayıs 2019 pazar Terazi Burcu günlük burç Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Arzularınızın ve başarma hırsınızın oldukça yüksek olduğu bir zaman dilimi içindesiniz.Başarılı olmak, kendinizi göstermek istiyorsunuz. Çok fazla ayrıntılar ile ilgilenmeseniz sizin için daha  iyi olacak. Olayları fazla sorgulamayın ve karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirin. Yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönem ve isteklerinizi gerçekleştirmek için yeni projeler yapabilirsiniz. Fakat sabırsız ve hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız. 


12 Mayıs 2019 pazar Akrep Burcu günlük burç Yorumları ( 24 Ekim -23 Kasım )

Bugün daha önceden almış olduğunuz bazı kararlarınızı gözden geçireceksiniz. Eski olaylar ve geçmişte yaşadığınız konuları hatırlayabilirsiniz.Bu sizin canınızı fazlasıyla sıkabilir. Bilinçaltınızın derinlerinden yükselen unutulmuş konuları hatırlamak rahatsız edici olabilir fakat düşüncelerinizi değiştirmek ve istemediğiniz halde sürdürdüğünüz alışkanlıklarınızı değiştirmeyi böylece başarabilirsiniz.  Fazla derinleşmeyin ve fikirlerinizi şimdilik kendinize saklayın.Bir süre sakinliğinizi koruyarak geçmişe sünger çekin ,Böylece önünüze çıkan fırsatları görme imkanı yakalayacaksınız.

12 Mayıs 2019 pazar Yay Burcu günlük burç Yorumları (24 Kasım- 22 Aralık)


Bugün alacağınız haberler sizi heyecanlandıracak ve geçmiş günleri hatırlayacaksınız.Geçmişin o tozlu ve tatlı defterlerinde dolanmanız mümkün. Gelişi güzel yaşamıyorsunuz bu sebeple her anınız sizin için çok kıymetli. Yaratıcı çalışmalar, ilginç insanlar ve seyahatler sizin için geliştirici olacak. Ayrıca seyahatler sırasında tanışacağınız kişiler ile arkadaşlık ilişkileri kurabilir ve onlardan yeni öğreneceğiniz bilgiler daha sonra işinize yarayabilir. 

12 Mayıs 2019 pazar Oğlak Burcu günlük burç Yorumları (23 Aralık- 20 Ocak)

Geleceğe yönelik isteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzularınız var, ancak sabırlı olmanız gerekiyor.Sabırsız davrandığınız her konuda daha önce hüsrana uğradınız bunu biliyorsunuz. Bu arada geçmişi ve içinde bulunduğunuz durumu sorgulamanız mümkün. Sorgulamalarınızı derinleştirmeyin ve geçmişle ilgili konulara fazla takılı kalmayın.Önünüze bakın çünkü takılı kaldığınız konular sizi güzel olaylardan uzaklaştırıyor.

12 Mayıs 2019 pazar Kova Burcu günlük burç Yorumları ( 21 Ocak- 19 Şubat)

Dikkatinizi yükseltmeniz gereken bir dönem içerisindesiniz.. Önem verdiğiniz ayrıntıları unutmayın. Aslında hiçbir zaman olmadığı kadar derin düşünebildiğiniz bir dönemdesiniz ve hızlı hareket edebilirsiniz. Fakat sorumluluklarınız veya önemsediğiniz kişilerin davranışları, hızınızı kesebilir.Siz her konuda başarıya yatkın bir karaktersiniz. Aslında acele etmeden olayları dikkatli bir biçimde gözden geçirebilirsiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için yeni planlar yapabilirsiniz.


12 Mayıs 2019 pazar Balık Burcu günlük burç Yorumları(20 ŞUBAT-20 MART )

Bugün sizi zorlayan bazı konular  karşısında  direnciniz oldukça yüksek olacak. Yaşam enerjiniz ve istekleriniz fazlasıyla  yüksek. Sezgilerinize güvenin ve isteklerinizi ortaya koymak için harekete geçin. Parasal konulara yönelik bazı sorunlar olabilir ve beklentileriniz artabilir. Hırslı bir tavır içinde bulunmamaya özen göstermelisiniz. Dostlarınız ve sevdiğiniz sizi destekliyor. Yakınlarınızın ilgisi ve sıcak davranışları moralinizi yükseltecek. Kendinize olan inancınız yükseliyor. Fakat isteklerinizi gerçekleştirmek için daha fazla çalışmanız gerektiğini düşünebilirsiniz. Şansınızı iyi değerlendirin. 

Her ne yaşarsanız yaşayın huzur ve mutluluğun hiç eksik olmadığı birgün geçirmeniz dileğiyle

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2019, 20:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul