15 Haziran 2019 Cumartesi günlük burç yorumları

15 Haziran 2019 Cumartesi günü için günlük burç yorumları yayınlandı. Astrologlara göre bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? Burçların günlük iş, aşk ve sağlık yorumlarına göre birtakım gelişmelerle ilgili nota alabilirsiniz.

15 Haziran 2019 Cumartesi günlük burç yorumları

15 Haziran 2019 Cumartesi Koç Burcu

İş konusunda çekingen tutumlarınıza son vermeli, daha cesur davranmalısınız. Özel hayatınızdaysa keyif alacağınız bazı gelişmeler yaşanacak ve eşinizden gelecek yeni haberler size büyük bir mutluluk yaşatacak.

15 Haziran 2019 Cumartesi Boğa Burcu

İş ve özel hayatta gizliliğe önem vererek hareket etmeli, düşüncelerinizi ve fikirlerinizi sorgulayan kişilere karşı daha dikkatli davranmalısınız. İş hayatınızdaysa, çalışma arkadaşlarınızla birlikte enerjinizi çekişmeler için değil daha iyi iş çıkarabilmek için harcamalısınız. Özel hayatınızdaysa her şeyin yolunda gidiyor oluşu bazı kişileri rahatsız ediyor. Buna izin vermemelisiniz.

15 Haziran 2019 Cumartesi İkizler Burcu

İş görüşmesi ve ortaklık gibi konular gündeme gelebilir ve bu süreçte daha girişimci davranmalısınız. Özel hayatınızdaysa iş ortamında yeni isimlerle tanışabilir, beklenmedik gelişmeler yaşanabilir.

15 Haziran 2019 Cumartesi Yengeç Burcu

Maymun iştahlı olmaktan vazgeçip yalnızca tek bir konuya yönelmelisiniz. Akraba ilişkilerine dikkat etmeli, yaşanabilecek sorunları göz ardı etmelisiniz. Özel hayatınızdaysa mantığı daha fazla kullanmak yerine biraz duyguların akışında boğulmalısınız.

15 Haziran 2019 Cumartesi Aslan Burcu

Son günlerde aşk hayatınızda yaşadığınız gerginlikler hayatınızın tümünü etkiliyor. Fevri davranmamalı, empati yapmalı ve kriz yönetimini iyi yapmalısınız. Aksi takdirde sonunda zararlı olacak yine sizsiniz.

15 Haziran 2019 Cumartesi Başak Burcu

Duygusal konular çerçevesinde kırıcı davranışlar sergilemeniz kuvvetle muhtemel. Karşınızdaki kişiye savunma hakkı vermeksizin suçlamalarda bulunmaktan vazgeçmeli, gerginliklere son vermelisiniz. Kızdığınız olayların acısını yakın çevrenizden çıkarmamalı, kısa süreli bir istirahate çıkarak düşünmek için boş vakit oluşturmalısınız.

15 Haziran 2019 Cumartesi Terazi Burcu

İş hayatında rakipleriniz başarınızdan dolayı size karşı düşmanca tavır sergiliyor olabilir. Bu noktada zekanızı iyi bir şekilde kullanmalı ve karşınızdaki kişilerin oyununa gelmeden düğümü çözün. Özel hayatınızdaysa, çevrenizde yoğun bir şekilde aşk sinyalleri geliyor. Gözlerinizi açıp etrafa bakmanın tam zamanı!

15 Haziran 2019 Cumartesi Akrep Burcu

Akraba ve aile ilişkilerinizin öne çıkacağı bu haftalarda maddi konularda birtakım sorunlar yaşayabilirsiniz. Belki yakın çevrenizden küçük çaplı da olsa kısa vadeli destek alarak anlık sorunları çözmelisiniz. Özel hayatınızdaysa yaşanacak yeni gelişmeler yüzünüzde tebessüm oluşturabilir.

15 Haziran 2019 Cumartesi Yay Burcu

Maddi konularda şanslısınız ancak bunu nasıl değerlendirdiğiniz de önemli. Özel hayatınızda sevdiğiniz bireylerin ilgi ve sevgisinin karşısında suçlu gibi hissedebilir, geçmişte yaşadıklarınız aklınızı karıştırabilir. Bu noktada geçmişi göz ardı edip önünüze bakmalısınız.

15 Haziran 2019 Cumartesi Oğlak Burcu

Kariyerinizi ilgilendiren bazı yeni gelişmelerin cereyan edeceği bu günlerde, kendinize limit koymamalı iş konusunda daima atılgan olmalısınız. Bazı kapıları çalmalı ve kapıların size açılmasını sağlamalısınız. Bu noktada içinizden geçen dilekler gerçekleşebilir ve ilişkiler çok daha cana yakın olabilir. Enerji konusundaysa etki hem özel hem de iş hayatınızda yaşanacak.

15 Haziran 2019 Cumartesi Kova Burcu

İş arkadaşlıklarınızı kaybetmeniz için bazı hamleler yapılıyor ve bunlara karşı uyanık olmalısınız. Yalnızca işinize odaklanarak karşınızdakilerin foyasını ortaya çıkarabilirsiniz. Özel hayatınızdaysa birtakım yeni gelişmeler yaşanabilir, eşinizin veya sevgilinizin alacağı bir ödül veya ikramiye ile sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

15 Haziran 2019 Cumartesi Balık Burcu

İş hayatınızdaki başarılı çalışmaların altına imza atmanın vakti geldi. Özel hayatınızdaysa yakın çevrenizden bir isim size sürprizler hazırlayarak ilişkinizin dönüm noktasını yaşayabilirsiniz.

 

Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2019, 09:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

seo uzmanı