16 Nisan 2019 salı günlük burç yorumları-burç-burçlar

Astroloji hayranları için günlük burç yorumları geleceğe dokunuşlar yapmaya devam ediyor.Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarımızdan okuyabilirsiniz

16 Nisan 2019 salı günlük burç yorumları-burç-burçlar

16 Nisan 2019 Koç Burcu günlük burç Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Çevrenizde bulunan abartılı insanlardan uzak kalın.Kredi, alacak verecek,  burs, nafaka, miras, prim gibi ortak kaynak kullanımı gerektiren başlıklarda daha temkinli ve öngörülü olmalısınız. Bir takım konularda değişiklik ihtiyacı söz konusu olabilir. Gergin ortamlardan kaçının.Boş konuşmalardan siz de rahatsız oluyor ve konsantrasyonunuzun dağıldığını hissediyorsunuz.O zaman öyle ortamlardan ulaşmanın zamanı sizce de gelmedi mi ? İçerik olarak önemsemediğiniz bu tür sohbetleriniz bazen çok ciddi spekülasyonlara neden oluyor ve aklınıza gelmeyen sonuçlara mal oluyor. Oysa ilgi duyduğunuz konuda kendinize yetecek bilgi ve tecrübeye sahipsiniz.

16 Nisan 2019  Boğa Burcu günlük burç Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Hem gerekli bilgileri edinmeli hem de daha detaylı araştırmalar yaparak yeni fırsatlar elde edebilirsiniz. Öte yandan çeşitli görüşmelere ve toplantılara katılabilirsiniz. Aşk hayatınızda olumlu etkiler altındasınız. Aile çevrenizin tepkilerini düşünmek bazen atmanız gereken adımlarınıza engel oluşturuyor. Onlara karşı sorumluluklarınızın bilincinde olmak sizin için önemli fakat başarısız olduğunuz zamanlarda tek başınıza kaldığınızı unutmayın. Bu nedenle kalıplaşmış bazı düşüncelerden kurtulmalısınız. Kendi çabanızla gerçekleştireceğiniz kazanımların size getireceği yenilikler sizin ufkunuzu çok geliştirecek.


16 Nisan 2019  İkizler Burcu günlük burç Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Partnerinizin size karşı sorgulayıcı tavırlarından çok rahatsız oluyor ve çok ciddi sonuçlara mal olacak aksi tavırlar içine giriyorsunuz. Daha yumuşak bir şekilde olaya yaklaşarak, ona hak verebilirsiniz. Bu şekildeki bir yaklaşım size zarar değil yarar getirecek. Şimdiye kadar hep düşünce bazında olan bazı konularda somut adımlar atabilir, konuyla ilgili gerekli bilgileri elde edebileceğiniz kişilerle görüşmeye başlayabilirsiniz.


16 Nisan 2019 yengeç Burcu günlük burç yorumları(22 Haziran-23 Temmuz)

Duygusal konularda biraz daha cesaret ve atılganlığa ihtiyacınız var.Yaratıcı yönünüzü ön plana çıkarmanız durumunda enerjiniz ve motivasyonunuz artacaktır. Hayatınıza farklılık getirecek işbirlikleri ve ortaklıklar kurabilirsiniz. Yaşadığınız yerde ya da ailenizi ilgilendiren konularda değişiklikler söz konusu olabilir.Partnerinizden gelen istekler sizi bazen çaresizlik içinde bırakıyor. Bu çelişkiyi aşmak size bağlı olacak. Ayrıca kararlarınızı verirken çevre şartlarınızı da geri plana atın. Sizin şartlanmanıza neden olan etkenler nedeniyle mutsuzluklar yaşadığınızı unutmayın. Size bir arkadaş gibi davranan en yakın aile büyüğünüzden alacağınız destek sizin için önemli olacak.


16 Nisan 2019  Aslan Burcu günlük burç Yorumları (24 Temmuz- 21 Ağustos)

Bazı konularda değişikliğe gitmek istemeniz başkaları tarafından hoş karşılanmayabilir. Bazı kişiler işlerinize müdahale ederek size engel olabilir. Bir an önce gerçekleştirmek istediğiniz işinizle ilgili konuyu aceleye getirmeden ifade etmeye çalışın. Bu olay, çok hızlı davranmanın getireceği riskleri kaldırmayacak kadar sizin için önemli. Bu nedenle, şimdiye kadar yapmadığınız şekilde detaylı adımları hesaplayarak yapacağınız planlara ihtiyacınız var. Değersiz görünen bazı ayrıntılar başkaları için çok önemli olabilir. Düzen içinde bir sistem size kazandıracaktır.


16 Nisan 2019  başak burcu günlük burç Yorumları ( 22 Ağustos- 23 Eylül)

Bitirilmesi gereken işleriniz sizi biraz geriyor. Basit bazı atlamalar, aşılmaz gereken güçlüklerin üstesinden gelmenizi sağlayacak. Planladığınız adımların tıpkısını gerçekleştirmek zorunda değilsiniz. Hiç kimse sizi bu tür konularda değişkenlikle suçlayamaz. Tüm çevreniz sizin bu tür işlerde herkesten çok daha kurallara uyduğunuzu ve titizliğinizi biliyor. Bu tür strateji size kazandıracak.


16 Nisan 2019  Terazi Burcu günlük burç Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

İş çevrenizde doğru kişilerin olması sizin için çok önemli. Aksi taktirde kolaylıkla olumsuz motivasyon alıyor ve çok çabuk günlük iş akışına bunu yansıtıyorsunuz. Uzun zamandır emek verdiğiniz iş konusunda bu tür etkilenmelerden uzak kalın veya biraz daha mücadeleci olun. Bireysel yeteneklerinizle sonuçlandırabileceğiniz bir konuda gereksiz şekilde destek arayışlarına girebilirsiniz.

16 Nisan 2019  Akrep Burcu günlük burç Yorumları ( 24 Ekim -23 Kasım)

Güzel ve etkili konuşmalarınızla geçici aşklar gündeme gelebilir. Her zaman karşı karşıya kaldığınız durumlardan biri. Bu konuda nerede daha ciddi davranacağınızı biliyor ve gerekeni yapıyorsunuz. Dost çevresi içinde çok iyi anlaştığınız kişiye karşı çok önemsiz bir konuda gösterdiğiniz tavır hiç de hoş değil. Zaten, siz de bu konuda hatanızı daha sonra gördünüz. Onun gönlünü almak sizin elinizde.

 
16 Nisan 2019  Yay Burcu günlük burç Yorumları (24 Kasım- 22 Aralık)


Çevrenize gösterdiğiniz ilgiyi en yakınlarınıza göstermiyorsunuz. Aksine onların hatalarını tartışma konusu yapıyor, kırıcı tavırlar içine giriyorsunuz. Bu konuda kendinizi kontrol etmelisiniz. İşinizle ilgili olabilecek gelişmelerde daha cesur ve radikal kararlar almaktan çekinmeyin. Bilgi eksikliğinizde sizin yanınızda olacak kişilerin varlığını hiçbir zaman unutmayın. Mantıkla duygu arasında kalmayın.

16 Nisan 2019  Oğlak Burcu günlük burç Yorumları (23 Aralık- 20 Ocak)

İş konusundaki çevrenizle ilgili sezgileriniz sizi yanıltmıyor. Başınıza buyruk davranışlar bazen riskli anlar yaratsa da sonuca ulaşıyorsunuz. Duygusal anlamda bastırdığınız kişisel arzularınız değişen koşullarınızla beraber sizi farklı bir kişiliğe yöneltebilir. Bu tür değişim gerektiren konularda çekingen davranmak sizi sıkıntıya sokacaktır. Artık bazı takıntılarınıza son vermek sizin yararınıza olacak ve motivasyonunuzu arttıracak.

16 Nisan 2019  Kova Burcu günlük burç Yorumları ( 21 Ocak- 19 Şubat)

Aile ortamınızı etkileyebilecek özel durumlar söz konusu olabilir. Bu konuda yol gösterici bir rol oynayabilir, herkes tarafından kabul görecek anlaşma koşullarını uygulayabilirsiniz. Karşı taraftan gelebilecek ikazlara da değer verin. Partnerinizin davranışlarınız konusundaki istekleri önemli. Arkadaşlarınızla yapacağınız görüşmeler sizi bir nebze olsun sıkıntılardan uzaklaştırabilir.

16 Nisan 2019 BALIK Burcu günlük burç Yorumları(20 ŞUBAT-20 MART )


Ani değişimlere hazır olun. Karşılaştığınız kişilerin sözlerinden ve beden dilinden çok etkileneceksiniz. Duygusallığınızı bir kenara bırakarak, mantığın gerektirdiği şekilde gelişmeleri değerlendirin. Çünkü, bu tür konularda sizi üzen benzer bir çok durumla karşılaştınız. Geçmişin sizde yarattığı hırslarınızı kontrol edin.Şu sıralar, arka arkaya alacağınız teklifler ya da size sunulan fikirler hayal gücünüzün çok daha ötesinde olabilir. Siz de bu arada aklınızdaki fikirleri yakın çevrenizle paylaşarak, daha hızlı yol alabilirsiniz.


Her ne yaşarsanız yaşayın huzur ve mutluluğun hiç eksik olmadığı birgün geçirmeniz dileğiyle

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2019, 23:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

seo uzmanı