17 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları

Astroloji hayranları için günlük burç yorumları geleceğe dokunuşlar yapmaya devam ediyor.Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarımızdan okuyabilirsiniz.

17 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları

17 Mart 2019 Koç Burcu Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Koç burcu pek tabi kendi burcum diye söylemiyorum ancak , koçlara güzel bir hayat görünüyor. Bu durumun ciddi manada büyümesi, ön plana çıkması ve pek çok kişiye dokunması için sürekli yeni beklentiler oluşuyor. Bu yüzden bugün sizin için gayet keyifli bir pazar günü diyebiliriz. İnsanların kendine has beklentileri, düşünceleri ve arayışları olduğunu düşünürsek, organize edilen bütün seçimlerin ve farkındalıkların tamamında sizlerle ilgili de bir denge ve yenilik üretmiş olunacak. 

17 Mart 2019 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Her zaman için öne çıkardığınız değer yargılarınız mevcut.Bu yargılar rahat olun bu pazarda sizi başkalarından farklı kılmak için ön planda olacak.Boğa burcunda olanlar, kendine has bir düşünce ile ortaya çok daha etkin ve yenilikçi seçimler çıkarıyor diyebiliriz.Bu seçimler günleri değil ancak uzun vadede hayatınızı etkiliyor.Boğa burcu bu pazar da sıradanlığı bir kenara bırakıp marjinal fikirler ve olaylar peşinde olacak.

17 Mart 2019 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Karmaşaları bir kenara bırakmanın sizce de vakti gelmedi mi ?İkizler için kişisel beklentiler de her zaman farklı bir yapı sağlıyor diyebiliriz.Bu sebeple hem gününüze anlam katacak hem de hayatınıza köklü değişiklikler sağlayacaksınız.Bu pazar oldukça hareketli geçecek.İkizler burcunun organize ettiği yoğun yapılar ve aşk dolu günler yakın. 

17 Mart 2019 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Her işte olağanüstü olan ayrıntıcılıkları, işlerinde mükemmeliyetçiliği getirir. Ayni sorumlulukları karşılarındakilerden de beklerler. Yengeç'ler duygusallıkları ve duyarlılıkları ile tanınırlar. Pazar size tüm duygusal kapılarını açıp bekliyor adeta.bugün gelebilecek tüm tekliflere hazır olun derim. 

17 Mart 2019 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 21 Ağustos)

Yaşam alanınızda her zaman parlayarak, gözde olmak istediğinizi biliyorum. Organizasyon gücünüz oldukça yoğun.Bugün için yapılacaklar aslında dünden hazır .sevgili aslanlar İsteklerini başkalarına kabul ettirmek, sizler için yaşamlarınınızın olmazsa olmazı.Bugün tüm planlar hazır olsa da ikna kabiliyetinizi zorlayacak birgün sizi bekliyor ,benden söylemesi .

17 Mart 2019 Başak Burcu Yorumları ( 22 Ağustos- 23 Eylül)

Güvendiğiniz kişilere yardım etmeyi sevmenize rağmen, inanmadıklarınız ve tembel olduklarını bildiğiniz kişilere karşı soğuk davranacağınız birgün.Duygu karmaşanız yine çok yoğun.Bu pazar tüm karmaşaları bir kenara bırakıp huzur dolu birgün geçirmenizde büyük yarar görüyorum,aksi takdirde zor bir hafta sizi bekliyor olacak. 

17 Mart 2019 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Bugün AŞK sormaya çekindiği ne kadar duygu varsa sizi o kadar sıkıştıracak.Görüşmelerin ve kaçamakların yaşanacağı sıcak bir pazar diyebiliriz bugün için. Yine de dikkatli olmakta fayda var.özellikle yeni bir ilişkiye başlıyorsanız bu pazar ilişkinizin gidişatı için oldukça önemli bir rol oynayabilir.

17 Mart 2019 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -23 Kasım)

Merhaba sevgili akrepler.Bugün yenilikçi bir yaklaşıma sahip olduğunuzu söyleyebiliriz.Tozlu raflarda saklanmış bazı konular gün yüzüne çıkabilir,dikkatli olmakta ve adımları sağlam atmakta fayda görüyorum.Akrepler kadar yaşamda tutkuyla yaşayan az insan vardır.Bu sebeple size doğal gelen bazı konular dışarı farklı yansıyabilir.

17 Mart 2019 Yay Burcu Yorumları (24 Kasım- 22 Aralık)

Yay burçlarında farklılıklar, seçimler ve beklentiler her zaman değişir ve başka şekillerde bir çözüm üzerinde durulur.Çözüm odaklı bu duruş pazarınıza renk ve neşe katacak. Yine olmaz deneni başarmanın verdiği hazla haftaya bomba gibi bir giriş yapmaya hazır olun.

17 Mart 2019 Oğlak Burcu Yorumları (23 Aralık- 20 Ocak)

Bahar geliyor ! Bundan dolayı mıdır? bilmem ancak aşk dolu bir ay için oğlak buruc bugün kapılarını tamamen açıyor.Korkular ve endişeler artık bir kenara bırakılmalı ve anın tadı yaşanmalı diye düşünüyorum.Kafanız da olan ve ya oluşan tüm soru işaretlerini bir kenara bırakın AŞK kapıda .

17 Mart 2019 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 19 Şubat)

Aşk konusunda değil de kariyer konusunda güçlü bir ilerleme olacağını söyleyebiliriz Kova burçları için. Bu yüzden kesinlikle sizler de kendi içinizde bir dengeye ulaşın.İlerlediğiniz yolda engelleri basamak olarak kullanmayı çok seviyorsunuz, bu şekilde devam edin. Güç çok yakınınızda.

17 Mart 2019 Balık Burcu Yorumları (20 Şubat  – 20 Mart)

Nerden başlasam bilemiyorum. Söylenecek çok şey var , bu sıralar stres yükünüzün yoğun olacağı bir dönem sizi bekliyor.Bu sebeptendir ki bu pazar iyi değerlendirip kafanızdakileri düzene sokmak için ideal bir gün.Hadi herşeyi bir kenara bırakın ve derin bir nefes alın. Akşam saatlerine doğru birkaç saatlik yürüyüş ya da bir arkadaş ziyareti size iyi gelebilir fakat gün içinde kendinizle başbaşa kalmanızda fayda var. 

Astrolojinin bugün de bizim için hazırladıkları bu şekilde.Hayatın rengarenk ışıklarının farkına vardığınız ,huzur ve mutluluk dolu birgün dileriz.Bizleri günlük burç  yorumlarımız  için mobil uygulamamızdan da takip etmeyi unutmayın.

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2019, 22:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

seo uzmanı