17 Nisan 2019 çarşamba günlük burç yorumları-burç-burçlar

Astroloji hayranları için günlük burç yorumları geleceğe dokunuşlar yapmaya devam ediyor.Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarımızdan okuyabilirsiniz.

17 Nisan 2019 çarşamba günlük burç yorumları-burç-burçlar

17 Nisan 2019 Koç Burcu günlük burç Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Bugün çevresel iletişiminle ilgili bazı pürüzler yaşayabilirsiniz.Bugün duygularınızı sürekli denetim altında tutmakla yanlış yapıyorsunuz. İçinizde biriktirdiğiniz düşünceler, gerilime sebep oluyor. Herkesin gıpta ile baktığı ölçülü davranışlarınızı biraz esnetmelisiniz. Nedensiz öfkelerinizin sebebi içsel sıkıntınız.Hayata bakış açınız yaşadığınız olaylara karşı yaklaşım tarzınızı farklı kılıyor. Yaratıcılığınızı coşkuyla sunacaksınız. Aynı enerjiyi çevrenizden de bekleyebilirsiniz. İlişkinizin sınırlarını ayarlamak sizin elinizde.Çok iyide olabilir ,çok kötüde.

17 Nisan 2019  Boğa Burcu günlük burç Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Ruhsal anlamada değişim içindesiniz.Bu değişim bazı gelgitlere sebebiyet verebilir. Gereksiz patlamalar yaşayabilirsiniz. Bugün düzen içinde bir karışıklık mevcut. Düzeltmeniz gereken konuların sizden uzaklaşmasına tahammül edemediğiniz için, sinirli ve agresif olabilirsiniz. Yapacağınız işlere hiç kimseyi karıştırmamaya çalışmalısınız. Konuya daha hakim olabilirseniz ,yaptığınız işten daha fazla verim alabilirsiniz.


17 Nisan 2019  İkizler Burcu günlük burç Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)


Motivasyon gücünüzün yüksek oluşunu karşılıklı ilişkilerinizde de hissettirebileceksiniz. Bugün aşk konularına daha fazla ağırlık verecek, duygularınızda gözle görülen bir performans artışı göreceksiniz. Bugün yeni düşünceler üzerinde yoğunlaşacaksınız. Kişisel çabalarınızın olumlu sonuçlanmasını istiyorsunuz.İsteklerinizde bazı uçukluklar var. Kan bağı içinde olduğunuz kişilerle ortak aktiviteler üretebilirsiniz. Onlara karşı kendinizi sorumlu hissediyor ve özel ilişkilerinize farklı bir duyguyla yaklaşıyorsunuz.Bugün, riskler ve ilginç ortamlar ilginizi çekiyor ve macera yaşama isteği beliriyor.

17 Nisan 2019 yengeç Burcu günlük burç yorumları(22 Haziran-23 Temmuz)

Yakın ilişkilerinizde verdiğiniz sözleri yerine getirmek için gerekli çalışmalara başlamalısınız.Bunun artık zamanı geldi de geçiyor. Kısa vadeleri hedefleyerek, yavaş adımlarla,istediğiniz noktalara geleceksiniz. Bugün planlarınızı yeniden gözden geçirmede fayda var. Bilinçli davranışlarınız göz dolduruyor.Sabah saatlerinde ailenizle yaşadığınız sorunların sizi üzmesine izin vermemelisiniz. Onlarla istemeden yaşadığınız durumlarda gözden kaçırmamaya çalışacağınız tek nokta; sabır ve taviz gibi iki önemli parametreyi dengede tutmak olmalıdır. Akşam saatlerine doğru yaşamınızı istediğiniz gibi kurgulayacaksınız.

17 Nisan 2019  Aslan Burcu günlük burç Yorumları (24 Temmuz- 21 Ağustos)

Bugün çevrenizle gizli çatışmalar içine girebilirsiniz.Bulunduğunuz ortamlara hakim olmak isteyen yapınız, karşıt düşünceler karşısında isyan ederek, tartışma ortamı yaratıyor, Çalıştığınız iş yerinde yapmak istediğiniz bir çok şeyi, kısıtlı koşullar yüzünden yaşama geçiremiyorsunuz. Bugün önemli aşamalardan geçeceksiniz.İnsanın her ortamda adapte olabilmesi için yapacağı tek şey; çevresine karşı iletişim düzeyi yüksek seviyelerde tutmasıdır. Bu konuya özen gösterin.Yakınlarınızın size olan davranışlarını, tenkit etmeden çözüm bulmalısınız.


17 Nisan 2019  başak burcu günlük burç Yorumları ( 22 Ağustos- 23 Eylül)


Bugün duygusal konularda hata yapmak istemiyorsanız, geçici düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız. Partnerinizi ikna etme konusunda zorlanıyorsunuz. Sizin istediğiniz şartlar, karşınızdaki kişiyi zorlayabilir.Siz olağanüstü fikirlerin kişisisiniz. Olaylara yaklaşım tarzınız çok ilginç gelişimlerle ortaya çıkıyor. Bugün, parasal konularda fikrinizi söylerken çekimserlik duyabilirsiniz. Karşınızdaki kişilerin size iyi niyetle yaklaşımlarında emin olmadan, fikirlerinizi ortaya koymak istemiyorsunuz.. Bugün, çevrenizi sınamak isteyeceksiniz.

17 Nisan 2019  Terazi Burcu günlük burç Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)


 Sevdiğinize karşı kesinlikle gizlilik içinde olmamalısınız. Doğal davranmasınız istediğiniz kişilerin hata yapmasına izin veriyor, sonra da onları yargılıyorsunuz. Bugün ters bir bileşke içindesiniz.Çevrenizle istediğiniz iletişimi kuracağınız bir gün içindesiniz Arkadaş çevrenizle uyumlu beraberlik söz konusu ve kendi isteklerinizi destekleyecek çalışmalar peşindesiniz. Siz zeki insanı sevdiğiniz için, rakiplerinizin de güçlü olmasından yanasınız. Yaratıcı yönünüzü daha güzel ortaya koyuyorsunuz.


17 Nisan 2019  Akrep Burcu günlük burç Yorumları ( 24 Ekim -23 Kasım)


Kişisel çekiciliğinize duygusal derinliğinizin de eklenmesi sonucu, bugün olaylara farklı bir bakış açısı ile yaklaşacaksınız. Çevrenizde bir çok zincirleme işin üstesinden gelebilecek çalışmalar içindesiniz.Toplumsal ortamlarda, çevrenizi çok çabuk etkiniz altına almanız, sizi farklı bir konuma getiriyor. Yapmanız gereken bir çok aktiviteler, farklılığınızı ortaya koyacak. Planlarınızı doğru yaparsanız, istediğiniz başarı, kapınızı çalmak üzere . Kendinize güveniyor ve gereğinden fazla yoruluyorsunuz. Akşam saatlerinde dinlenmeye çalışın.


 
17 Nisan 2019  Yay Burcu günlük burç Yorumları (24 Kasım- 22 Aralık)


Arkadaşlarınızla duygusal bağlarınızın güçlü olduğu bir gün. Girdiğiniz topluluklarda istediğiniz her türlü destek istemeseniz de oluşacaktır. Çünkü içsel disiplininiz çok fazla ve insanlar size güveniyorlar.Bugün yakın ilişkilerinizden anlayış ve duygusallık bekliyorsunuz. İlginçliğinizin sırrı, farklı boyutlarda olmanızdan ileri geliyor.

17 Nisan 2019  Oğlak Burcu günlük burç Yorumları (23 Aralık- 20 Ocak)

Derin düşüncelerle boğuştuğunuz bir gün. Beklentilerinizin altında yatan gerçekleri bilmenize rağmen, olayları görmezlikten gelmek, sizi geçici olsa da rahatlatıyor. Bugün gizli hesaplar içinde olmanız gerekiyor. Sonradan gelişebilecek olaylara karşı tedbirli olmanızda yarar var. Başkalarına yardım ederken, kendi düzeninizi bozuyorsunuz.

17 Nisan 2019  Kova Burcu günlük burç Yorumları ( 21 Ocak- 19 Şubat)

Aklınıza takılan pürüzlerin, sizin için engel teşkil etmeyeceğini anlamanız zaman alıyor.Bugün geliştireceğiniz yeni projeleriniz için, size yardım edecek dostlara ihtiyacınız olabilir. Aklınızı doğru kullanabileceğiniz bir gün.Hatalarınızdan aldığınız dersleri artık sakladığınız köşesinden çıkarın ve atacağınız adımları geçmişteki hatalarınızdan ders almış şekide atın.

17 Nisan 2019 BALIK Burcu günlük burç Yorumları(20 ŞUBAT-20 MART )

Duygusal anlamda yaşadığınız gelgitler sizi başka bir insan gibi gösteriyor.Kırılgan ruh haliniz insanlarda biraz ters tepkiler yaratabilir.Alınganlığınız sizi ortamlarda elle gösterilen bir kişilik haline dönüştürse de iş hayatınızda ki başarılarınızdan dolayı kimse size tek bir söz söyleyemiyor.Bu ikilem uzun süre daha insanlarda tarafınıza ait değişik fikirlere yol açsada başarılarınız tüm olumsuzluklarınızı gölgeleyecek.


Her ne yaşarsanız yaşayın huzur ve mutluluğun hiç eksik olmadığı birgün geçirmeniz dileğiyle

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

seo uzmanı