18 Nisan 2019 perşembe günlük burç yorumları-burç-burçlar-burç yorumları

Astroloji hayranları için günlük burç yorumları geleceğe dokunuşlar yapmaya devam ediyor.Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarımızdan okuyabilirsiniz.

18 Nisan 2019 perşembe günlük burç yorumları-burç-burçlar-burç yorumları

18 Nisan 2019 Koç Burcu günlük burç Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Çalışma hayatınızın duygusal motivasyonunuzla eş değerde olduğu bir gün. Çevrenizden olumlu etkiler aldığınız zaman,sosyal aktiviteniz daha da güçleniyor. Paylaşım duygunuzun önemli olduğu bir gün.Kişiliğinizi her konuda ön plana çıkaracak davranışlar içindesiniz. Sezgileriniz ön planda. Bazı alışkanlıklarınızın sizin için önemi büyük. Günlük yaşantınızda eğer kendi isteklerinizi yaşam geçiremediğiniz zaman, kaprisli ve çekilmez oluyorsunuz. Partnerinizin de her konuda size hak vermesini beklemeniz hata olabilir.Her zaman doğru düşüneceğinize dair asla bir kural yok, sizlerde hatalı hareketlerde bulunabilirisiniz.

18 Nisan 2019  Boğa Burcu günlük burç Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Bugün, ifarklı içinde hareket ediyor ve çevrenizde görüştüğünüz herkese, kendilerini ifade etme şansını tanıyorsunuz. İnatçı yapınızı ortaya çıkarmaktan hoşlanmasanız da, yaşadığınız olayları kendi tarzınıza göre yönlendiriyor ve istemediğiniz şekilde suçlanabiliyorsunuz. bulunduğunuz ortamlarda kendinizi neşeli ve canlı hissediyorsunuz. İlginç arkadaşlıklar ve farklı kişilerle birlikte olacaksınız. Tarzınızı bilerek ve isteyerek korumasını iyi biliyorsunuz. Mesleğinizi kişiselliğinizle birleştirmek ve kendinizi, fikirlerinizle ispat etmek istiyorsunuz. Çevrenizi etkilemek için uygun bir gün.


18 Nisan 2019  İkizler Burcu günlük burç Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Duygusal konularda, ailenizin üzerinizde bazı baskıcı davranışlarını hissedebileceğiniz bir gün içindesiniz. Yakın dostlarınızla yapacağınız telefon konuşmaları sayesinde,enerjiniz daha da olumlu etkilenecektir. Gizliliklerden uzak kalmanız gereken bir gün. Kendinize güvenmeyi sürdürmelisiniz. Karşı cinsin hakkınızda düşüncelerine aldırmadan hareket ediyorsunuz.Eski anılarınızın yeniden gündeme geleceğini düşünerek, canınız sıkılmasın. Bazı şeyleri artık düşünmek istemiyorsunuz.

18 Nisan 2019 yengeç Burcu günlük burç yorumları(22 Haziran-23 Temmuz)

Canlı ve dinamik yapınıza uygun ortamlarda bulunduğunuz zaman motivasyon gücünüz iki katına çıkıyor. Bugün, değişime hazırsınız. Arkadaşlarınızla organizasyon çalışmalarına ağırlık vermeli ve kişisel başarınızı arttırmayı denemelisiniz Yaşam kalitenizi yükseltecek çalışmalar içindesiniz. Bugün çalışmalarınızı gizli tutmak isteyeceksiniz. Artık bazı olayların geçmişte kalması gerekiyor ve siz, yeni yaşantınıza olumlu bakıyorsunuz.

18 Nisan 2019  Aslan Burcu günlük burç Yorumları (24 Temmuz- 21 Ağustos)


İşinizle ilgili değişimlere hazırsınız. Çevresel koşullarınız yeniden gözden geçirmelisiniz. Bir çok sorunların üst üste gelmesinden dolayı canınız sıkılacaktır. Oysa yaşamınızla ilgili yeni yapılanmalar sizi bekliyor. Kendinizi hiç kimse ile kıyaslamak istemiyorsunuz Birlikte çalıştığınız kişilerin fikirlerinden istediğiniz gibi faydalanabilirsiniz.Güçsüz kişilerden nefret ettiğiniz için, hedeflerinizi yüksek tutuyorsunuz. Bugün, olayları kendi açınızdan değerlendirme amacı içindesiniz. Maddesel isteklerinizde çok fazla bir artış var.Harcamalarınız konusunda temkinli olmaya özen gösteriyorsunuz.

18 Nisan 2019  başak burcu günlük burç Yorumları ( 22 Ağustos- 23 Eylül)


Yaşanan tüm olaylar karşısında dik bir duruşunuz var .Gücünüzün farkındasınız ve yapacağınız işlere planlı bir şekilde yaklaşıyorsunuz. Dürüstlük kavramını en iyi uygulayıcılarından biri olarak, çevrenizi yargılamanız normal.Olaylara farklı açılardan yorum getirmeniz, sizi farklı kılarken, partnerinizin de sizinle aynı fikirde olmasını istiyorsunuz. Duygusal konularda hassas bir gündesiniz. Birikimlerinizi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Yaşamınızda değişiklikler yapmak için gerekli atılımları sağlamalısınız.

18 Nisan 2019  Terazi Burcu günlük burç Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Bugün, bazı gerçekler karşısında belirsizlik gösterebilirsiniz. Etrafınızda olan olaylara karşı tepkisel davranmak istemiyor ve düşüncelerinizi kendinize saklamak istiyorsunuz. Temel kavramlarınızı zedeleyecek olaylara tepki vermeseniz bile, içinizde oluşan anaforlara dur diyemiyorsunuz. Sağlığınızın hassas olduğu bir gün.

18 Nisan 2019  Akrep Burcu günlük burç Yorumları ( 24 Ekim -23 Kasım)


Maddi konularınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Başlattığınız gelişmeler olumlu ilerliyor.Bulunduğunuz ortamlarda kendinizi ifade edebileceğiniz bir çok konu ilginizi çekebilir ve motivasyonunuzu hangi konudan yana kullanacağınızı şaşırabilirsiniz. Küçük detaylardan yola çıkarak, bir çok konunun özüne girebiliyorsunuz. Teşhislerinizde yanılmayacaksınız.


 
18 Nisan 2019  Yay Burcu günlük burç Yorumları (24 Kasım- 22 Aralık)

Yaratıcılığınızı istediğiniz gibi karşı tarafa sunacak ve fikirlerinizi kabul ettireceksiniz. Ailenizden veya üstlerinizden beklediğiniz davranışlar, sizi tatmin etmeyebilir. Bugün, ailenize karşı kesin tavırlı yaklaşırken, fikirlerinizde aykırılıklar olabilir. Onların sizi yargılamasına izin vermemelisiniz.Bulunduğunuz ortamlarda duygusal gerginlikler yaşamak istemiyorsanız, konuları farklı açıdan değerlendirmeye çalışmalısınız. Olaylara hakim olma arzusu içinde olsanız bile, haksızlık yapmaktan kaçınıyor ve vicdan muhasebenizi doğru bir şekilde kullanıyorsunuz. Bugün, uykusuz kalmamaya çalışmalısınız


18 Nisan 2019  Oğlak Burcu günlük burç Yorumları (23 Aralık- 20 Ocak)

Sezgilerimizin sizi yorduğunu fark ediyor ve bu konuda gerekli önlemleri almıyorsunuz. Araştırmaya yönelik davranışlarının olumlu sonuç getirmesini istiyorsanız, kendinize zaman tanımalı, koşullarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz.. Bilinçaltınızın rahatsız olduğunu çevrenize hissettirmek itemiyor ve değişik yöntemlerle duygularınızı gizlemek istiyorsunuz.

18 Nisan 2019  Kova Burcu günlük burç Yorumları ( 21 Ocak- 19 Şubat)


Kazançlarınız konusunda fırsatları değerlendirmelisiniz.Bu sıra şansınızın ve maddi kaynaklarınızın oldukça bol olacağı bir döneme gireceksiniz. Duygusal değişimleriniz yüzünden çevrenizdeki kişilerin zor anlar yaşadığını fark etmeyebilirsiniz. Dostlarınızla gücünüzü birleştirebilir ve kendinizi onların yanında mutlu hissedebilirsiniz.

18 Nisan 2019 BALIK Burcu günlük burç Yorumları(20 ŞUBAT-20 MART )

Partnerinizin davranışlarından çok çabuk etkileniyorsunuz.Bu durum ilişkinizde git gellere sebep olabiliyor. Bazı olaylar hakkında düşüncelerinizi söylemek istiyorsanız, uygun bir zamanı beklemelisiniz. Onun sizin fikirlerinizi benimsemesi kolay olmayacaktır. Güven konusun çok önemli olduğunu anlatmak için, zamana ihtiyacınız olacaktır. Olayları abartmamalısınız.


Her ne yaşarsanız yaşayın huzur ve mutluluğun hiç eksik olmadığı birgün geçirmeniz dileğiyle

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2019, 06:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

seo uzmanı