2 Nisan 2019 salı günlük burç yorumları

Astroloji hayranları için günlük burç yorumları geleceğe dokunuşlar yapmaya devam ediyor.Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarımızdan okuyabilirsiniz.

2 Nisan 2019 salı günlük burç yorumları

2 Nisan 2019 Koç Burcu günlük burç Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Sosyal yaşantınızda kararlı ve istikrarlı bir tablo çiziyorsunuz,bu sizin aslında doğru yolda olduğunuzu gösteriyor. Çevrenizle istediğiniz iletişimi bugünlerde rahatlıkla kurabileceksiniz. Duygusal konularda kendinizi yenilenmiş hissediyorsunuz. Birçok arkadaşınız sizinle aynı fikirde olacaktır.Yakın çevrenizle ilgili konular gündeminizi oluşturabilir. İletişimin yoğun olduğu saatler yaşayabilirsiniz. Gün içinde eğitim konularıyla ilgili işlere yönelebilirsiniz. Kardeşlerinize zaman ayırmak size iyi gelecek. İkili ilişkileriniz ön plana çıkabilir. Çatışmalara dikkat edin. Akşam saatlerinizi ailenizle geçirmek için uygun koşullar var.bu koşulları mutlaka iyi değerlendirin.Aile hayatına verdiğiniz önem bu sıralar iş ve aşk hayatınızı da olumlu etkileyecektir.Evde ne kadar huzurlu olursanız bu huzur dışarı daha güzel yansır.


 

2 Nisan 2019  Boğa Burcu günlük burç Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Kafanzıda soru işareti olan ve canınızı sıkan birkaç konu var gibi.Düşüncelerinizden taviz vermek istemiyorsunuz. .Sabit düşündüğünüz için yargılanabilirsiniz.Hiç sorun değil doğru olduğuna inanıyorsanız o yolda devam edein. Yeteneklerinizin farkında oluşunuz, hiçbir şeyi beğenmemenize yol açıyor.Yaşantınızda gelişen olayların size yüklediği sorumluluklar konusunda kendinizi fazla üzmeyin. Yaşamın bir başka yönünü görüyor olmanız, sizi olumlu değiştirecek.Maddi kaynaklarla ilgili konular gündemde kalmaya devam ediyor.Bu durum biraz canınızı sıkabilir. Rahat olmanızı tavsiye ederim. Gün içinde bütçe yapmakla isteyebilirsiniz. Uğraştığınız işleri tamamlamak için uygun fırsatlar yakalayacaksınız. Kişisel yeteneklerinizi uğraştığınız işlerde göstermek isteyebilirsiniz. Yeteneklerinizi kullanabileceğiniz konulara yönlenerek zaman kaybını önleyebilirsiniz.


2 Nisan 2019  İkizler Burcu günlük burç Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)
Bugün, başkalarının yaşamını merak edebilir, birlikte olduğunuz ortamlarda kişileri ve hayatlarını sorgulayabilirsiniz.Merak duygunuzun oldukça yoğun olduğu birgün. Birlikte olacağınız kişileri iyi seçmeli ve güvenebileceğiniz insanlarla çalışmalısınız. Düşüncelerinizi keskin bir şekilde dile getirdiğiniz için,bazen yakınlarınızda aranızda tartışma çıkıyor. Bugün temkinli hareket etmelisiniz.
Kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara daha fazla yönelmek isteyebilirsiniz. Gün içindeki şansınızı iyi değerlendirmeye çalışın. İlişkilerinizde yeni şeylerin farkındalığına varabilirsiniz. Kimi zaman tartışmalar yaşanabilir. Akşam saatlerinde duygularınızı anlatmak daha kolay.

2 Nisan 2019 yengeç Burcu günlük burç yorumları(22 Haziran-23 Temmuz)

Tam olarak bilemediğiniz konular gündeminizi etkileyebilir. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı kontrol kaybı yaşayabilirsiniz. İç sesinizi dinleyerek olayları değerlendirmeye bakın. Sorumlu olduğunuz işlerinizi toparlayacak zaman yaratmalısınız. Gün içinde kulağınıza dedikodular gelebilir. İlerleyen saatlerde kendinize dönmeniz zor olmayacak.özellikle şu sıralar Üst yöneticilerinizle aranızda güçlü duygusal bağların gelişmesi ve onlarla işbirliği içinde hareket etmeniz, sizin için olumlu bir aşama olacak. Sizin olaylara katı bir tutum içinde yaklaşmanız, çatışmalara neden olabilir. Aradığınız destek; kariyer aşamasında olan için önemli olabilir. İş bağlantılarınıza dikkat etmelisiniz.


2 Nisan 2019  Aslan Burcu günlük burç Yorumları (24 Temmuz- 21 Ağustos)
Sabahın güzelliği ile güne merhaba diyeceğiz.Gelecek beklentilerinizle ilgili konular bugün fazlasıyla gündeme gelebilir.Kaygılarınızın ön planda olduğu birgün bugün. Bugün sosyal konular daha fazla ilginizi çekebilir. Gün içinde keyif aldığınız insanlarla birlikte olmak isteyebilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız desteklerle daha hızlı ilerleyebileceksiniz. Akşam saatlerinde iç dünyanıza yöneleceğiniz durumlar yaşayabilirsiniz.Düşünceleriniz karşı tarafa aktarırken, kendinize özgün bir sistem kullanıyor, yaşamınızdaki olaylara ciddi bakıyorsunuz. Partnerinizle birlikte akılcı bir tutum izleyeceksiniz.O da en az sizin kadar akılcı biri.


 
2 Nisan 2019  Başak burcu günlük burç Yorumları ( 22 Ağustos- 23 Eylül)

Hayatınızda monotonluğa yer yok. Her gününüz ayrı bir heyecan dolu ancak bugün maddi konularda yaşadığınız sorunlar yüzünden canınız sıkılabilir.Yine Bugün, maddi konularla ilgili gelişimleri takip etmek zorunda kalacaksınız. Çevrenizdeki kişilerin sizden destek beklemeleri; sorumluluk duygularınızın yoğun bir şekilde artmasına neden olabilir .İş hayatınızdaki gelişmelere gündeminizi etkileyebilir. Hedeflerinize ulaşmak için öğle saatlerinde güzel şanslar elde edebilirsiniz. Toplum önünde olmak için kendinizi hevesli hissedebilirsiniz. Gün içinde alacağınız doğru kararlar, sizi hızlı bir şekilde hedefinize taşıyabilir. Yakın çevrenizden gelecek haberlere karşı hazır olmalısınız. yönlendirilebilirsiniz dikkatli olun.


2 Nisan 2019  Terazi Burcu günlük burç Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)
Kişisel ilişkilerinizde yapmanız gereken tek şey, kendinizi geriye çekmek olmalıdır. İkili ilişkilerinize daha hassas yaklaşabilirsiniz Sağlam temeller üzerinde gelişmiş duygular, her şeyden daha fazla mutlu olmanızı sağlıyor. Sezgilerinize güvenebilirsiniz. Algılama gücünüzün yüksek olduğu bir gün.Yeni ufuklara açılmak isteyeceğiniz enerjik bir gündesiniz. Yaşadığınız olaylardan daha fazlasını öğrenmek için çaba sarf edebilirsiniz. Akademik konular gündeme gelebilir. Sorumlu olduğunuz işlerde yeni kararlar alabilirsiniz.. Akşam saatlerinde ailece keyif aldığınız konulara yönlenebilirsiniz.Huzurlu bir akşam sizi bekliyor olacak.


2 Nisan 2019  Akrep Burcu günlük burç Yorumları ( 24 Ekim -23 Kasım)
Güçlü yapınızı ortaya çıkaran çalışmalarınızla gündeme geleceksiniz. Bugün, birlikte çalıştığınız kişilerin işlerini kolaylaştırma açısından, onlara yardım etme gereği duyacaksınız. Finans konularında rahatlama sağlamak istiyorsanız, size sunulan tekliflere ince eleyip sık dokuyarak yaklaşmamalısınız. Akşam saatlerinde kendinizi daha rahat hissedeceksiniz.Ortaklı para konularına karşı dikkatli olmakta fayda var. Gün içinde duygusal yönden bağlayıcı koşullar oluşabilir. İkili ilişkilerinizde iç uyumunuzun dengede tutmaya çalışın. Sorumlu olduğunuz işlerde finansal yenilenme için kararlar alabilirsiniz. İlerleyen saatlerde kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz.Kafanızı çok yormamanız gerektiğinin altını çizerim.

2 Nisan 2019  Yay Burcu günlük burç Yorumları (24 Kasım- 22 Aralık)

Şu sıralar oldukça kendinizi oldukça yorgun hissediyır gibisiniz.İkili ilişkilerinizde dengeyi korumanız gereken bir gündesiniz. Eşinizle ilgili konular gündeme gelebilir. Sizi uğraştıran koşulların ortasında kaldığınızı hissedebilirsiniz. İlişkilerinize özen göstermelisiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizi toparlamak isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde sizi meşgul konularla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz.

2 Nisan 2019  Oğlak Burcu günlük burç Yorumları (23 Aralık- 20 Ocak)

Çevrenizde her şey sizin lehinize kuşatılmış gibi. İsteklerinizde artışlar, sahiplendiğiniz olayların seyrini, olumlu bir şekilde koşullandırıyor. Şekillendirdiğiniz düşüncelerinizde, çevreniz tarafından destek var. Bugün, karışık problemlerin üstesinden kolayca geleceksiniz. Bir çok arkadaşınız, sizin tavsiyelerinizden yararlanmak isteyebilirler.Sizi yoran ve yıpratan konulara, çift durumlara karşı dikkatli davranmanızda fayda var. Gününüzü daha iyi organize edebilmek için iyi bir plan yapmalısınız. Sorumlu olduğunuz işlerinizi olgunlaştırmak isteyebilirsiniz. İlerleyen saatlerde eşinizle ilgili konular gündeme gelebilir. Hassasiyetler artıyor olacak.Sakinliğinizi bozmadan partnerinizi dinleyin.Gereken tüm cevaplara ulaşacaksınız.


2 Nisan 2019  Kova Burcu günlük burç Yorumları ( 21 Ocak- 19 Şubat)

Sabah saatlerinde yaşayacağınız yoğun telefon trafiği beklediğiniz gelişmeleri de beraberinde getirebilir. Olaylara akılcı bir şekilde yaklaşmasını biliyor fakat yanlış seçimleriniz yüzünden zorluklar yaşıyorsunuz. Bugün, takıntılı düşüncelerinizden sıyrılmalı ve kendinizle ilgili değişimleri takip etmelisiniz.Öğle saatlerinde kendinizi şanslı hissedeceğiniz olaylar yaşayabilirsiniz. Alacağınız doğru kararlar, gün içinde rahat etmenizi sağlayacaktır. Ailevi konularınız gündeme gelebilir. Kendinize çok şey katabilirsiniz.Birkaç ayrıntı ve iş yoğunluğu dısında güzel geçecek birgün sizi bekliyor.

2 Nisan 2019  balık Burcu günlük burç Yorumları ( 20 şubat-20 mart )


Aslında hiç aklınızda olmayan birkaç konu ile gün içinde yüz yüze gelmenız olağan.Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda duygusal çekişmeler olabilir. Sizin olaylara daha maddeci yaklaşmanız, onların kafasında farklı bir oluşum yaratabilir.Oysa siz isteklerinizden taviz vermek istemiyor, iş yaşantınızdaki kuralların kendi lehinize çevirmek istiyorsunuz. Atılımlarınızı yaparken gizliliği tercih edebilirsiniz.Bana kalırsa Elinizdeki kaynakları daha iyi değerlendirmeye bakın. Kendi iç sesinizi dinleyerek yönleneceğiniz işlerde daha fazla başarılı olabilirsiniz.


 


Her ne yaşarsanız yaşayın huzur ve mutluluğunuzun hiç eksik olmadığı bir gün geçirmeniz dileğiyle.

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2019, 21:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1