21 Mayıs 2019 salı günlük burç yorumları - burç - burçlar - burç yorumları- günlük burç yorumları

21 Mayıs 2019 salı günlük burç yorumları - burç - burçlar - burç yorumları- günlük burç yorumları

21 Mayıs 2019 salı günlük burç yorumları - burç - burçlar - burç yorumları- günlük burç yorumları

KOÇ BURCU 21 Mayıs 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart - 20 Nisan)

21 Mayıs Salı Koç Burcu Kısa süre içerisinde hayatınıza giren bazı isimlerle yeni projeler üzerine konuşma yapabilirsiniz. Maddi konularda birtakım yeni gelişmeler yaşayacaksınız ancak öğleden sonra dalgınlık hali hakim olacak ve dikkatli olmakta fayda var. İş hayatınızda yaşanan yeni gelişmeler sizi mutlu ediyor.
 

BOĞA BURCU 21 Mayıs 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan - 21 Mayıs)

21 Mayıs Salı Boğa Burcu Son birkaç gündür yaşadığınız bazı problemlerin sebebini biliyor ancak bununla ilgili şuana kadar adım atmadınız. Bu noktada adım atmanız halinde problemlerin üstesinden gelmek için kararlı olduğunu gösterebilirsiniz. Bireysel anlamda arzularınızın öne çıkacağı bu günlerde gününüzü iyi koordine etmekte fayda var.
 

İKİZLER BURCU 21 Mayıs 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 22 Haziran)

21 Mayıs Salı İkizler Burcu Gündeme gelmemiş birtakım seyahatleri konuşabilirsiniz. Daha önce fazla diyalog halinde olmadığınız kişilerle ortak çalışmalar yürütebilir, aile hayatınızdaysa olumsuz gelişmeler sizi bekliyor. Bu konuda fazla kafaya takmamaya gayet göstermekte fayda var.
 

YENGEÇ BURCU 21 Mayıs 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Haziran - 22 Temmuz)

21 Mayıs Salı Yengeç Burcu Maddi sorunlarınız daima ilerleyerek sürdü ve artık maddi konuları gündeme almanızın tam zamanı. Bu günlerde aşk hayatınızda yaşayacağınız birtakım gelişmeler de sıkıntılarınızı unutmanızı sağlayacak.
 

ASLAN BURCU 21 Mayıs 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz - 22 Ağustos)

21 Mayıs Salı Aslan Burcu Maddi konularda yaşadığınız problemleri geride bırakmanın zamanı geldi ve biraz da olsa özel hayatınıza yoğunluk göstermenizde fayda var. Yakın çevrenizdeki bireylerin taleplerine bağlı olarak önceliklerinizi sıralamanız, plan yaparken buna dikkat etmelisiniz.
 

BAŞAK BURCU 21 Mayıs 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ağustos - 22 Eylül)

21 Mayıs Salı Başak Burcu Alacağınız bir haberle gün içerisinde yapmayı düşündüğünüz her şey tamamen değişebilir. Kişisel arzularınız ve yapmanız gereken işler her ne kadar üzerinizde baskı oluştursa da önceliğiniz tamamen gelecek haberde olacak.
 

TERAZİ BURCU 21 Mayıs 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül - 22 Ekim)

21 Mayıs Salı Terazi Burcu Son günlerde yaşadığınız şeylerin ağırlığı üzerinizde büyük bir yük oluşturuyor. Bu olumsuzluklar sizi geçmişte yaşadığınız güzel günlere götürecek ancak geçmişe takılı kalmamakta fayda var. Depresif hale girmemek için kendinize vakit ayırmalı, arkadaşlarınızla küçük bir gezintiye çıkmalısınız.
 

AKREP BURCU 21 Mayıs 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim - 21 Kasım)

21 Mayıs Salı Akrep Burcu Aklınıza durgunluk veren soru işaretleri tamamen silip atıp artık bir adım atmanız gerekiyor. Çevrenizdeki herkese özelinizi paylaşmaktan kaçınmalı, kendinize özel bir alan bırakmalısınız daima. Sizi çekemeyen insanlar yakın çevrenizde de mevcut ancak bunu düşünmeyip sadece sonuca odaklanmalısınız.
 


YAY BURCU 21 Mayıs 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Kasım - 21 Aralık)

21 Mayıs Salı Yay Burcu İçerisinde bulunmakta olduğunuz sosyal ortamlarda sizi zorlayacak hamlelerden kaçının. Sevdiklerinizle bir arada olacağınız bir gün geldi çattı. İleriye dönük planlarınızda bir hızlanma söz konusu ancak bir şey için çok fazla ümitlenip daha sonra pişman olmamaya dikkat edin. İş hayatınız da özel hayatınız da şuan için gayet iyi gidiyor.
 

OĞLAK BURCU 21 Mayıs 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 21 Ocak)

21 Mayıs Salı Oğlak Burcu Haftanın yoğunluğu başınızı ağrıtmaya devam ediyor ve bu süreçte sağlığınızı ihmal ettiniz. Yakın çevrenizle birtakım planlar yaparak üzerinizdeki yorgunluğu atmalısınız. Ödemeleri yaparken de planlı ilerlemekte fayda var yoksa maddi sıkıntılar başınızın belası olabilir.
 

KOVA BURCU 21 Mayıs 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Ocak - 19 Şubat)

21 Mayıs Salı Kova Burcu İş hayatınızdaki yoğunluk sebebiyle işiniz başınızdan aşkın hale geldi. Sevgilinizin güvenini sarstığınız bu günlerde, birtakım yeni kararlar alıp bunu bir an önce uygulamalısınız. Bu şekilde ilerleyen süreçte doğru öncelikleri belirlemediğiniz için yine pişman olacak kişi de sizsiniz.
 

BALIK BURCU 21 Mayıs 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (20 Şubat - 20 Mart)

21 Mayıs Salı Balık Burcu Kısa süre önce yaşadığınız büyük problemler üzerinizdeki yükü azaltıyor. Aşk hayatınızda uzunca bir süredir beklediğiniz atılımı gerçekleştirmenin zamanı geldi. Ruh haliniz her zamankinden daha güçlü olmalı çünkü sizi çok daha iyi bir gelecek bekliyor.
 

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2019, 00:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

seo uzmanı