21 Nisan 2019 pazar günlük burç yorumları - burç - burçlar - burç yorumları

Astroloji hayranları için günlük burç yorumları geleceğe dokunuşlar yapmaya devam ediyor.Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarımızdan okuyabilirsiniz.

21 Nisan 2019 pazar günlük burç yorumları - burç - burçlar - burç yorumları

21 Nisan 2019 Koç Burcu günlük burç Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Yeni ufuklara açılmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Sabah saatlerinde yapacağınız görüşmelerde fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz.Bilgilerinizi karşı tarafla paylaşacağınız ve farklı konuşmalar içinde olacağınız bu günde; yeniliğe açık olmanıza rağmen, çevrenizi istemeden yargılayabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili önemli gelişmeler devam ediyor.. Önünüze sunulan seçenekleri doğru bir şekilde değerlendirmeye çalışmalısınız. 


21 Nisan 2019  Boğa Burcu günlük burç Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Bugün koşullar ve bağlayıcı faktörler ön planda olacak. Özellikle Duygusal yönden bağlayıcı koşullar gündeme gelebilir. Ortaklı para konularıyla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Sabah saatlerinde endişe duyduğunuz konular nedeniyle sürtüşme yaşayabilirsiniz. Öğle saatlerinde kendinizi dağılmış hissedeceğiniz zamanlar olabilir.İyi niyetle yaklaştığınız konularda beklenmeyen aksiliklerin çıkması sizi üzmemeli. Bugün, yeni tanışacağınız kişilerin farklı tasarımları olacak. Mükemmel bir tekniğiniz var. 

21 Nisan 2019  İkizler Burcu günlük burç Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Çevrenizdeki kişilerin anlamsızlıklarına kızıyor, ve bazı konuları kafanızda fazla irdeliyorsunuz. Bilinçaltında geliştirdiğiniz olayların size bir faydası yok. Yaşamı kendi kurallarınıza göre değerlendirdiğiniz için, ani gelişen olaylar karşısında bocalayabiliyorsunuz.Hatta İlerleyen zamanlarda kendinizi dağılmış hissedebilirsiniz. Tolerans göstermeniz gereken olaylar yaşanabilir. 

21 Nisan 2019 yengeç Burcu günlük burç yorumları(22 Haziran-23 Temmuz)


Zekanızı ve yaratıcılığınızı kullanmak için; her türlü donanıma sahip olmanıza rağmen, kendinizi mutsuz etmek için adeta çabalıyorsunuz.Alacağınız haberleri olumlu bir şekilde kendi tarzınıza göre yönlendirebilirsiniz.İşe ait sorumluluklarınızın sizi yıprattığını düşünebilirsiniz. Sağlıkla ilgili sıkıntılarınızı ihmal etmeyin. Öğle saatlerinde yolunuzu bulmakta zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Gün içinde yaptığınız plana uymanız işlerinizi toparlamanızda size yardımcı olacaktır.

21 Nisan 2019  Aslan Burcu günlük burç Yorumları (24 Temmuz- 21 Ağustos)

Gerekli donanıma da sahip olduğunuz halde isteklerinizi birkaç parçaya bölerek, iş potansiyelinizi azaltıyorsunuz.Bu durum sizi maddi anlamda zorlanmalara itebilir. Uzun zamandır aramak istediğiniz dostlarınızın beklenmeyen ziyaretleri sizi şaşırtabilir. Akşam saatlerinde kendinizi daha farklı ve olumlu hissedeceksiniz.Pozitif insanlarla vakit geçirmenizde yarar var,ancak bu şekilde üzerinizde ki kasvetten kurtulabilirsiniz. Fikir alış verişi içinde olacağınız kişilerle olmak motivasyonunuzu arttıracak.


21 Nisan 2019  başak burcu günlük burç Yorumları ( 22 Ağustos- 23 Eylül)


Geçmişe yönelik konularla ilgili fikir ayrılığına düşebilirsiniz.Aklınızda olan ve yaşadığınız olaylar birbiriile malesef ki bağdaşmıyor. Sizi üzenlere bir şans daha verme fikrinden biran önce kurtulup önünüze bakmanızda yarar var derim.Özellikle yalnız kaldığınız zamanlarda  Güven duyulacak biri aradığınız durumlarla karşılaşabilirsiniz. Gün ortasında kendinizi bunalmış hissedebilirsiniz. Akışta kalmaya özen gösterin. Eve ait konular gündeme gelebilir. İç sesinizi dinleyerek olayların üstesinden gelebilirsiniz. Akşam arkadaşlarınızla birlikte program yapabilirsiniz.

21 Nisan 2019  Terazi Burcu günlük burç Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)


Durgun bir dönem içerisinde olduğunuz ve kendinizi odaya kapatma hissinizin zihninizi %100 esir aldığını varsayarsak durum oldukça vahim.Bana kalırsa sizi yıpratan ve inciten ne varsa bir kürek çekmenin zamanı geldi.Sabah saatlerinde yakın çevrenizdekilerle fikir ayrılığına düşebilirsiniz. Hareketli bir gün sizi bekliyor. Yazışmaların ve konuşmaların yoğun olduğu zamanlar var. Gün ortasında kendinizi dağılmış hissedebilirsiniz. Kulağınıza yeni haberler gelebilir. Akşam saatlerinde sosyal konulara yönelebilirsiniz. Fikirlerinizi daha güçlü savunabilirsiniz.

21 Nisan 2019  Akrep Burcu günlük burç Yorumları ( 24 Ekim -23 Kasım)

Pozitif yönünüzün baskın ,tatil modunuzun oldukça yüksek olduğu bir haftasonu sizi bekliyor.Bugün, enerjinizi geçmiş deneylerden yola çıkarak yeni bir şekilde değerlendirme yoluna gidebilirsiniz.Maddi kaynaklarınızla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Kişisel yeteneklerinizi kullanacağınız işlere yönelebilirsiniz. İş hayatınızda başkalarından alacağınız destekler sizi rahatlattığı için tatilin tadını çıkaracaksınız.

21 Nisan 2019  Yay Burcu günlük burç Yorumları (24 Kasım- 22 Aralık)

Gidişat oldukça güzel.son günlerde yaşamış olduğunuz sorunlu süreç yavaş yavş geride kalıyor.Sizler yıkımın içerisinden yeniden ayağa kalkmayı çok iyi becerebiliyorsunuz .Bu sebeple belli dönemlerde sıkıntılı süreçler içine girsenizde bunları rahatlıkla bertaraf edecek bağışıklık gücüne sahipsiniz.Gün içinde yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Çalışma hayatınızdaki sorumlulukların içinde kendinizi dağılmış hissedeceğiniz zamanlar olabilir. Ancak fazlasıyla sorumluluk bilincine sahip olduğunuz için bunu da rahatlıkla atlatacaksınız.

21 Nisan 2019  Oğlak Burcu günlük burç Yorumları (23 Aralık- 20 Ocak)


Maddi konuların ve karşılıklı iletişim önemli olduğu bir gün. Olaylara gelişigüzel yorum getirmekten hoşlanmadığınız için, çekimser tavırlarınızın altında, bazı şeyleri daha iyi kavrama özelliği yatıyor. Maddi konularda çevresel destekleri hissedebiliyorsunuz. Dostlarınızla paslaşmanız, olumlu gelişmeleri beraberinde getiriyor.

21 Nisan 2019  Kova Burcu günlük burç Yorumları ( 21 Ocak- 19 Şubat)


Karşılık göremediğiniz zaman ilişkilerinizde sorun yaşadığınız bir gerçek.Duygusal konularda kendinizi yenilemenin zamanı geldi. Partnerinizle birlikte yeni keşiflerde bulanacak, birbirinize söyleyemediğiniz bir çok konuyu paylaşabileceksiniz. Duygusal ilişkinizde karşılıklı beklentiler içinde olmanız, ikinizi de farklı bir şekilde etkiliyor. Siz gizlilikten hoşlanmadığınız için; onunda aynı davranışlar içinde olmasını istiyorsunuz.


21 Nisan 2019 BALIK Burcu günlük burç Yorumları(20 ŞUBAT-20 MART )

Bugün hedeflerinize ulaşmak için yaratıcılığınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Daha hızlı ilerlemek isteyeceğiniz zamanlardasınız. Üstlerinizle ilgili konular gündeme gelebilir.Bu konular sizi çok fazla ilgilendirmesin çünkü ilerleyen zamanlarda bu konular tekrar gündeme gelebilir.huzurunuz bozulmasın. Annenizle ilgili konular bunalmanıza neden olabilir. Uğraştığınız işleri düzeltmek ve daha iyi hale getirmek isteyebilirsiniz. İlerleyen saatlerde fikir ayrılığından tartışmalar yaşanabilir.
 


Her ne yaşarsanız yaşayın huzur ve mutluluğun hiç eksik olmadığı birgün geçirmeniz dileğiyle

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2019, 17:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul