23 Mayıs 2019 Perşembe günlük burç yorumları - burç - burçlar - burç yorumları- günlük burç yorumları

23 Mayıs 2019 perşembe günlük burç yorumları - burç - burçlar - burç yorumları- günlük burç yorumları

23 Mayıs 2019 Perşembe günlük burç yorumları - burç - burçlar - burç yorumları- günlük burç yorumları

KOÇ BURCU 23  Mayıs 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart - 20 Nisan)

Yoğunluğunuz sizi yorabilir. Daha farklı bir şekilde yaşamak isteyebilirsiniz. Ailenizin güvenli elleri bu sıralar üzerinizde olacak. Analitik çözümleriniz bu dönemde çok işe yarayacak. Gideceğiniz toplantılarda çekiciliğiniz ön plana çıkacak. Yeni gelişmelere açık olun.

BOĞA BURCU 23  Mayıs 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan - 21 Mayıs)

Sosyal çevrenizde ve özel hayatınızda alacağınız etkilerle sabırsız ve tepkili davranışlar içerisine girebilirsiniz. Aileniz ve çevrenizin hareketli olması sizi strese sokabilir. Yeni anlaşmalar için bugün uygun bir gün. İş hayatınızda çalıştığınız kişilere karşı dikkatli davranın. Zaaflarınız, onları avantajlı hale getirecek. Sırt ağrılarınız baş gösterebilir, spor yapmaya ara vermeyin.

İKİZLER BURCU 23  Mayıs 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 22 Haziran)

 Duygusal anlamda çoğunlukla daha değişken ve farklısınız. Aşk hayatınız bugün hareketli olacak. Partnerinizle beraber pek çok sosyal aktivite sizi bekliyor. Bugün, katılacağınız toplantılarda çocuklarla aranız iyi olacak.

YENGEÇ BURCU 23  Mayıs 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Haziran - 22 Temmuz)

Bugün beraber çalıştığınız kişilerin duygusal davranışları sizin davranışlarınıza bağlı olacak ve olayları ele alırken yapıcı davranmaya çalışın. Maddi kolay tepkiler vereceksiniz. Özel yaşantınızda havada kalan durumlar ve karşı tarafın şartları sizin hayatınızı da fazlasıyla etkiliyor.

ASLAN BURCU 23  Mayıs 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz - 22 Ağustos)  

Yakın arkadaşlarınıza yardım etme ihtiyacı duyacak ve onlara kendi bilgilerinizi anlatmak isteyeceksiniz. Geçmişte yaşadıklarınız anlamlandırmaya çalıştığınız bu dönemde, ortak alınacak sonuçlara daha fazla ihtiyaç duyacaksınız. Hayat sizi yavaşlamanız için uyarıyor.

BAŞAK BURCU 23  Mayıs 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ağustos - 22 Eylül)  

Özel ilişkilerinizde inatlaşmalarınız ve arzularınız konusundaki ısrarcı tavrınız sizi zorlayabilir. İçinizde biriktirmediğinde dışarı vurumunuz daha ölçülü ve kontrollü olabilir. Kişisel yaratıcılığınızı kullanırken, başkalarının etkisinde kalmak istemiyorsunuz, karar verirken net olun.

TERAZİ BURCU 23  Mayıs 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül - 22 Ekim)

 Aile hayatınızdaki olaylar sizi olumsuz olarak etkileyebilir. Başınıza gelen olumsuzlukları gözlem yaparak atlatabilirsiniz. Düşüncelerinizdeki renklilik, dizi diğer insanlardan ayırıyor. Empatinizin iyi olması size hem zarar hem de yarar sağlayabilir. Sevgilinizle yeni bir gerginliğin sebebi bu olabilir. İş hayatınızdaki gerginlik dağılıyor. Arkadaşlarınızın size ihtiyacı olabilir, onların yanında olun.

AKREP BURCU 23  Mayıs 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim - 21 Kasım)

 İş hayatınızdaki hareketlilik beklenmedik olaylarla gelecek. Düşüncelerinizdeki hareketlilik, günlük işlerinizde sizi olumsuz etkileyebilir. Çabuk parlamalara açık olabilirsiniz. İletişimde sorun yaşadığınız konuları çözmek için harekete geçebilirsiniz. Kendinizi öne çıkarmak için bu önemli bir fırsat olabilir. İşlerinizde sezgisel kabiliyetinizi kullanabilirsiniz. Aile içi olayların günden kazanmasıyla enerjinizin daha da arttığını hissedeceksiniz.

YAY BURCU 23 Mayıs 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Kasım - 21 Aralık)

 Aile yaşantınızda yapılması gerekli olan işlerinizde iyi organize olacaksınız, ama iş hayatınızdan gelecek bazı haberler gün içerisinde sabırsız davranmanıza sebep verebilir. Doğru karar almak istiyorsanız, başkalarından etkilenmeden kendi içsesinizi dinleyin. Özellikle işbirliği olacak konularda, kendi menfaatlerinizi korumanız gerektiğini unutmayın.

OĞLAK BURCU 23  Mayıs 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 21 Ocak)

 Zor durumlara karşı tavrınız yeniden ortaya çıkacak. Çevrenizdekilerle uyum içerisinde iletişimler kuracaksınız ve yaratıcılığınızı hayatta uygulamak isteyeceksiniz. Düşüncelerinizdeki git geller sizi zorlayabilir. Sevdiğiniz insanlarla bir arada olmak isterken, iş hayatınızdaki kişilere karşı tepkilere dikkat edin.

KOVA BURCU 23 Mayıs 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Ocak - 19 Şubat)

Arkadaşlarınızla aranızdaki ilişkiler giderek iyiye gidiyor. Bu işinizle de sizin enerjinizi olumlu etkiliyor. Toplumsal enerjiniz de çok güçlü, ancak kendi fikirlerinize sıkı bir şekilde sarılarak mesleki başarılarınızı perçinlemek isteyeceksiniz. Kendiniz aşma konusunda çok fazla inatçısınız.

BALIK BURCU 23 Mayıs 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (20 Şubat - 20 Mart)  

İş hayatınızda beklenmedik şeyler yaşanabilir. Dışardan aldığınız etkilerle özel yaşantınızdaki insanlara tepkisel davranabilirsiniz. Olayları kafanızda birleştirmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Önemli gelişmeler sizi bekliyor.   

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2019, 00:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

seo uzmanı