24 Nisan 2019 çarşamba günlük burç yorumları -burç-burçlar-burç yorumları

Astroloji hayranları için günlük burç yorumları geleceğe dokunuşlar yapmaya devam ediyor.Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarımızdan okuyabilirsiniz.

24 Nisan 2019 çarşamba günlük burç yorumları -burç-burçlar-burç yorumları

23 Nisan 2019 Koç Burcu günlük burç Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Bugün Bazı konularda meraklı yapınızı ortaya çıkaran işler  peşindesiniz. İsteklerinizdeki artışların sizi yönlendirmesine izin vereceksiniz.Birçok olayınızı zincirleme bir şekilde siz bile farkına varmadan bir çırpıda  halledeceksiniz. Güven duygunuzun gelişmiş olduğunu görmek yakın dostlarınızı da olumlu etkilenmesine neden olacaktır. Bugün oldukça iddialı davranışlar sergileyeceksiniz.Hatta bu davranışlarınız günlerce ve haftalarca konuşulması söz konusu.

23 Nisan 2019  Boğa Burcu günlük burç Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Gün erken saatlerde yoğun ve temposu ile başlayacak .Her zaman bulunduğunuz ortamlarda, kendinize özgün hareket etmekle birçok kişinin sempatisini kazanıyorsunuz. Hareketli yapınızı ortaya çıkarmaktan korkmadan olaylara çözüm getirmek, size daha huzur dolu bir yaşam alanı yaratıyor. Zoru başarmak için sınırlarını her zaman zorluyorsun.Rekabetçi duygulardan sıyrılmak istiyorsan rekabetin yoğun olduğu iş alanalarından uzak durmalısın.

23 Nisan 2019  İkizler Burcu günlük burç Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Hiç beklemediğiniz duygusal reaksiyonlar haftanın üçüncü günü ile birlikte sizi kucaklamaya başlayacak .Yeni bir ilişki ve ya birliktelik söz konusu olabilir.Duygusal çöküş sürecinin yavaş yavaş sonlarına gelirken bu durum iş hayatına da yansıyacak.Becerikliliğin ve hırslı yapınla birçok işin altından kalkman takdir toplayacaktır. Güçlü karakterin ve keskin mizacınla yine tüm gözler üzerinde olacak.


23 Nisan 2019 yengeç Burcu günlük burç yorumları(22 Haziran-23 Temmuz)

Ani fikirlerin size kazandımlarını iyi düşünmeli ince eleyip sık dokumalısınız. hızlı kararlar almamanızda fayda var. Bugün, düşündüğünüz her konuda gerekli atılımları yapabilirsiniz.Ancak bu atılımları yaparken sakin ve doğru kararlar vermeye dikkat etmelisiniz. Sert mizacınızın  sizi zorlaması halinde, yakın dostlarınızdan duygusal destekler alabilirsiniz.Bu destek sayesinde olaylara biraz daha pozitif bakmanız gerektiğini anlayacaksınız.


23 Nisan 2019  Aslan Burcu günlük burç Yorumları (24 Temmuz- 21 Ağustos)


Yenilikçi ve istekli yapınız sayesinde başaramayacağınız iş yok denecek kadar az. yapılmaz deneni yapmak uğruna uyguladığınız katı kurallarınız var. Hiç kimseye taviz vermek istemiyor olmanız, içsel olarak yalnızlık duygusuna kapılmanıza neden oluyor. Partnerinizin sizi desteklemesi konusunda, çekimser beklentiler içindesiniz. Mesleki konularda beklediğiniz kriterleri, karşı taraf sağlayacaktır.

23 Nisan 2019  başak burcu günlük burç Yorumları ( 22 Ağustos- 23 Eylül)


Bugün oldukça yoğun bir tempo ile karşılaşabilirsin. Da önce askıya almış olduğun işlemlerin gün yüzüne çıkması gibi durumlar söz konusu olabilir.Duygusal yaşantınızda önleyemeyeceğiniz bir hareketlilik mevcut. Bugün senin için hareketli geçecek. Yorgunluğunda üstüne eklenince senin için işyeri daha bir çekilmez hale gelebilir. Başkalarının üzerinde bıraktığın işler uzun süre konuşulacak etkilerde olacak. Bugün eski bir iş arkadaşına yardımda bulunabilirsin. Üstündeki ağırlığı atmak için kendinde bir yenileme sürecine girmelisin.

23 Nisan 2019  Terazi Burcu günlük burç Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)


Aşk konusunda alışılmışın ötesinde oldukça yoğun duygular sizi bekliyor. Partnerinizle çok iyi vakit geçirebiliceğiniz birgün bugün.sosyal aktivitelerini ön plana çıkaracak ortamları tercih edeceksiniz. Maddesel konulara bağlı gelişecek özel durumlar söz konusu olabilir. Çevrenizin farklı fikirlerine saygılı davranmak siz de alışkanlık haline gelmiş bulunuyor.Bu durum herkes tarafından sevilmenizi sağlıyor.

23 Nisan 2019  Akrep Burcu günlük burç Yorumları ( 24 Ekim -23 Kasım)


Her zaman olduğunuzdan ve göründüğünüzden büyük düşünen bir yapıya sahip oldunuz.Kısıtlı iş çevreleri size göre değil.İçinde bulunduğunuz durumlar sizi daha kuralcı yapıyor ve kendinizi ispat teme çabası içinde olacağını gösteriyor. Bulunduğunuz ortamlarda canınız sıkılabilir fakat inatla bulunduğunuz şartlarla savaşacak ve yeni durumunuzu istediğiniz tarzda oluşturacaksınız. 


23 Nisan 2019  Yay Burcu günlük burç Yorumları (24 Kasım- 22 Aralık)

Neşeli tavrınız gün içerisinde devam edecek.Bugün çevrenize hediyeler vermek isteyebilirsiniz. Partnerinizin veya çevrenizden birinin sizin yardımınıza ihtiyacı olacaktır. Gerekli fikirleri ve destekleri onlara sağladığınız müddetçe, yaşam her anlamda sizi mutlu edecektir. Kişisel enerjilerinizi birleştiriyorsunuz. Güne biraz uykusuz uyanabilirsin. Bu durum dikkat dağınıklığına sebep olabilir.Gün içerisinde borçlarını tahsil edebilir alacak verecek konuları ile sıkça karşılaşabilirsin. Yaşadığın sorunların üstesinden gelirken sevdiğin insanların sana olan güvenlerinin tazelendiğini görebilirsin.


23 Nisan 2019  Oğlak Burcu günlük burç Yorumları (23 Aralık- 20 Ocak)


Sizin için hayatta sıradanlığın dışında önemli birkaç alt başlık var .Bunlardan en önemlisi sizin için güven .Aşkta güven duygusunun önemli olduğunu biliyor ve sabit ilişkilerden hoşlanıyorsunuz. Bugün, partnerinizle duygusal çekişmelere neden olabilecek olaylar yaşamak istemiyorsanız, sözlerinizde net bir yelpaze geliştirerek, ifade tarzınızı olumlu sunmalısınız. Yanlış anlaşılmaktan korkuyor olmanız sizi olumsuz etkiliyor.


23 Nisan 2019  Kova Burcu günlük burç Yorumları ( 21 Ocak- 19 Şubat)

Başınızdan geçen olayların şiddeti her ne kadar büyük olursa olsun mutlaka bir çıkış kapısı buluyorsunuz.Bildiğiniz konularda sınanmaktan korkmuyor ve inatçı tavırlarınızın altında başarı hırsı ve aynı zamanda kişilere yardımcı olmak duygusu yattığını biliyorsunuz. Sizi farklı zaman dilimlerinde gören kişiler yanılabiliyor. Muzip tavırlarınıza alışanlar, iş çevresinde gördükleri zaman şaşkınlık geçiriyorlar. Bugün, olumlu bir gününüzdesiniz.Daha önceden aranızda kırgınlık olan çok yakın bir arkadaşınız ile tekrar görüşmeniz söz konusu olabilir.Bu defa arkadaşlığınızın boyutuna dikkat etmekte fayda var.


23 Nisan 2019 BALIK Burcu günlük burç Yorumları(20 ŞUBAT-20 MART )


Bugünler de bir yorgunluk ve biraz da sorumluluklardan kaynaklı bir boşvermişlik hali üzerinizde olabilir.İç güdülerinizin size sağlayacağı avantajlar sayesinde, bir başarıya kısa sürede tadarak, önemli yollar kat edeceksiniz.iş veya başarı gerektiren durumlarla karşılaşabilirsiniz.Bu tarz konularda iç sesinizi mutlaka dinlemekte yarar var. Yaptığınız anlaşmaları tekrar gözden geçirmenizde fayda var. Küçük detayların canınızı sıkmasına izin vermemelisiniz. 

Her ne yaşarsanız yaşayın huzur ve mutluluğun hiç eksik olmadığı birgün geçirmeniz dileğiyle

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul