30 Eylül 2021 Perşembe günlük burç yorumları - burç - burçlar - burç yorumları

Astroloji hayranları için günlük burç yorumları geleceğe dokunuşlar yapmaya devam ediyor.Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarımızdan okuyabilirsiniz.

30 Eylül 2021 Perşembe günlük burç yorumları - burç - burçlar - burç yorumları

30 Eylül 2021 Perşembe Koç Burcu günlük burç Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Bugün bilinçaltınızı biraz rahatlatın. Sorumluluk duygusuna yakın olup, sürekli her şeyden şikayet eden yapınızı daha fazla zorlamamalısınız. İmkanlarınızı sınırlandıran kuralları kabul etmek istemeyişinizde haklı olabilirsiniz. Birden fazla işi aynı anda yapmak zorunda kalabilirsin.Bu durum sizi yorsa da uzun vadede güzel kazançlar elde edeceksiniz.

30 Eylül 2021 Perşembe Boğa Burcu günlük burç Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)


Engellerle boğuşmak sizin tarzınız biraz marjinal olsa da ,halinizden memnunsunuz.  Kendinizi ispat ettiğiniz zaman zaferinizin tadına doyum olmuyor.Bu durum siz de oldukça haz uyandırıyor.Elde etme ve kazanma içgüdünüz bu sıra oldukça yüksek uzun zamandır hayranlık duyduğunuz kişiye açılmanız söz konusu olabilir.

30 Eylül 2021 Perşembe İkizler Burcu günlük burç Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

İşinizde yaşadığınız çekişmelerin nedeni siz değilsiniz.Sizler ılımlı tavrınız ile her konu da gereken hassasiyeti zaten gösteriyorsunuz. Yeteneklerinizin sınırlarını iyi biliyorsunuz. Atılımcı ruhunuzla, tatminkar işler peşindesiniz. Çevrenizde farklı fikirleri olan kişilerden tavsiyeler alabilirsiniz.Bu tavsiyeleri dinlemenizde ve uygulamanızda fayda var.


30 Eylül 2021 Perşembe Yengeç Burcu günlük burç yorumları(22 Haziran-23 Temmuz)

Sabah saatlerinden itibaren işyerinizde geleceğe yönelik organizasyonlar içinde bulunabilirsiniz. Gelir dışı kaynak için görüşmelerinizi bugün yapmalısınız.Bu görüşmelerden olumlu sonuçlar alabilirsiniz.Partnerinizle birlikte bir iş yapmanız olağan görünüyor.Ona güvenin sizi güzel kazançlar için her zaman destekleyecek.

30 Eylül 2021 Perşembe Aslan Burcu günlük burç Yorumları (24 Temmuz- 21 Ağustos)
Romantik ilişkilerinizde plan ve program yapacağınız bir gün olacak. Sevdiğiniz kişiye geleceğe yönelik ciddi niyetlerinizi aktarabilirsiniz.Bu duurm onu çok mutlu edecek,kendinizde artık bu ciddi boyuttan haz almaya başlayacaksınız.Mutlu ve huzur dolu bir süreç başlamak üzere...


 

30 Eylül 2021 Perşembe Başak burcu günlük burç Yorumları ( 22 Ağustos- 23 Eylül)

Maddi kaynaklarla ilgili stratejik düzenlemeler yapabilirsiniz.Yeni bir yatırım yapmayı düşünüyor olabilirsiniz. Aile bireyleri ile ailenizi ilgilendiren konularda olumlu görüşmeler yapabilirsiniz.Bazı konularda aranızın bozulduğu aile bireyleri ile bir iyileşme süreci söz konusu.

30 Eylül 2021 Perşembe Terazi Burcu günlük burç Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Bugünden itibaren ideallerinizdekine uygun bir yaşantı sürmek, insanlarla sorunsuz bir biçimde işbirliğinde bulunmak ve bundan donra insanlar tarafından aldatılmamak ve kandırılmamak istiyorsunuz. Bugün kendinizi motive edebilmek için kendinizi kaygılarınızdan arındırmalı ve iyi niyetli bir düşünce tarzı benimsemelisiniz. Böylece dünyayı ve yaşadığınız ortamı her zamankinden daha güzel göreceksiniz ve hayatınız güzelleşecek ve zenginleşecek.

30 Eylül 2021 Perşembe Akrep Burcu günlük burç Yorumları ( 24 Ekim -23 Kasım)

Öncelikle iyi bir planlamaya ihtiyaç duyarsınız. Aynı zamanda maddi gücünüzü istikrarlı bir şekilde sürdürmeye devam etmelisiniz. Yeni şeyler keşfetmek ve ufkunuzu genişletmek için uzaklara gitmeyi tercih edebilirsiniz. Yurtdışı planları bu doğrultudaki beklentilerinizi karşılayabilir. Bazen plansızca hareket etmek size kendinizi özgür hissettirebilir.Arada kalan kararlar vermek yerine net olmalısınız.


30 Eylül 2021 Perşembe Yay Burcu günlük burç Yorumları (24 Kasım- 22 Aralık)

Bazı kararlar verirken zorlanabileceğiniz bir süreçtesiniz.Doğru ve yanlışın ayrımını iyi yapmalısınız.Akıl ve mantığınız sayesinde kendinizi istediğiniz noktaya getirmekte zorlanmayacaksınız. Bazen kazanamayacağınızı bildiğiniz savaşlara girmek istersiniz . Ancak bugün kendinize bu konuda çok fazla güvenmeyebilirsiniz. Güç dengelerine dikkat etmeniz faydalı olacaktır. Olmadığınız biri gibi asla davranmayın.

30 Eylül 2021 Perşembe Oğlak Burcu günlük burç Yorumları (23 Aralık- 20 Ocak)

Eskisi gibi olmamaya karar verdiğiniz,Hayatınızda ve fikirlerinizde değişiklik yaptığınız bir süreç içindesiniz.Yenilikler sizi her zaman heyecanlandırır .Çünkü yenilik sakillik ve tehlikeyi de beraberinde getirir diye düşünüyorsunuz. Adımlarınız sağlam bir şekilde basabilmek hayatın her alanında önem verdiğiniz bir mesele.Bu sebeple köklü değişiklikler yapabilirisiniz.


30 Eylül 2021 Perşembe Kova Burcu günlük burç Yorumları ( 21 Ocak- 19 Şubat)

Maddi gücünüzü elde etmek için çok çabaladınız.Artık bu çabanızın keyfini sürme zamanı geldi. Yaptığınız işlerin çok kolay olmaması sizi motive olma ihtiyacına zorluyor.motivasyon için yeni bir ilişkiye başlayıp,yeni birini hayatınıza dahil etmeniz söz konusu olabilir. Yolunuza devam edebilmek için arada kendinizi insanlarla bir arada tutarak hangi noktada olduğunuzu kestirmek istiyorsunuz.İnsanlar özgüveninizin farkındalar ve sizi bu nedenle her zaman takdir ediyorlar. Girişimci ruhunuzu da bu özgüveninize borçlu olduğunuzu düşünüyorsunuz. 

30 Eylül 2021 Perşembe Balık Burcu günlük burç Yorumları(20 ŞUBAT-20 MART )

Hayatınızda etkisi olacak biri sayesinde kendinizi büyük ölçüde rahatlamış ve sakince kararlar alabilecek bir ruh halinde hissedeceksiniz. Çoğu zaman işleri yoluna koymak adına inandıklarınızdan vazgeçmek zorunda kalıyorsunuz .Bu durum sizi biraz yıpratmış.Ancak işler yavaş yavaş düzene giriyor.Hayatınıza yeni girecek olan kişi sizi her konuda kucaklayacak.


Her ne yaşarsanız yaşayın huzur ve mutluluğun hiç eksik olmadığı birgün geçirmeniz dileğiyle

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2021, 02:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1