6 Ekim 2021 Çarşamba günlük burç yorumları - burç - burçlar - burç yorumları

6 Ekim 2021 Çarşamba günlük burç yorumları - burç - burçlar - burç yorumları

6 Ekim 2021 Çarşamba günlük burç yorumları - burç - burçlar - burç yorumları


6 Ekim 2021 Çarşamba Koç Burcu günlük burç Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Bugün planların aniden değişebilir ya da ertelenebilir. Eğer bugün halletmen gereken önemli bir iş varsa, güvendiğin birinden yardım alabilirsin.Alacağınız yardımla beraber halletmeniz gereken iş çözülecek.   Bugün aynı zamanda aşk hayatında daha sabırlı ve kararlı olman gerekebilir. Çok şefkatlisiniz ancak kavgaların ortasında kalabilirsiniz.Bu durum sizi yıpratsa da sorun yaratmayın derim.

6 Ekim 2021 Çarşamba Boğa Burcu günlük burç Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Bugün işlerini hızlı bir şekilde halletmen gereken yoğun tempolu bir gün olacak.Bu iş temposunu kaldıracak enerjiye  sahip olsan da bazı aksilikler sana engel olabilir. Bu yüzden yarım kalan işlerine odaklanmanda fayda var. Bana kalırsa  bugünü şöyle görmende yarar var ; iş -İŞ-iş evet tüm gün tamamen iş odaklı olman gerekebilir.Küçük ayrıntılara takılı kalabilirsiniz. Olaylara bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirseniz, şansınızı iyi kullanabilirsiniz..

6 Ekim 2021 Çarşamba İkizler Burcu günlük burç Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Söylediklerine alınganlık gösteren isimler seni bugün bir hayli şaşırtabilir.En yakın dostundan bile hiç umulmadık bir darbe alman söz konusu olabilir . Etrafındaki insanlarla iletişim kopuklukları bir dönem daha devam edecek. Aklında hiç olmamasına rağmen bir anda farklı bir iş alanına yönelebilirsin. Bu durum çok anlık olarak gelişebilir.sen bile şaşıracaksın.


6 Ekim 2021 Çarşamba Yengeç Burcu günlük burç yorumları(22 Haziran-23 Temmuz)

Bugün çalışma hayatınızda her zamankine göre daha verimli çalışabilmek için neler yapmanız gerektiği konusunda son derece derinlemesine ve yoğun bir şekilde düşünebilirsiniz.. Eğer son zamanlarda iş durumunuzla ilgili olarak yapmanız gereken birtakım şeyler veya almanız gereken birtakım önlemler varsa bunları kesinlikle ihmal etmemelisiniz. Bugün her şeyin önüne kendi memnuniyetinizi koymalısınız .Aksi takdirde yaptığınız işte verimli olamaz ve iyi çıkışlar da yakalayamazsınız.

6 Ekim 2021 Çarşamba  Aslan Burcu günlük burç Yorumları (24 Temmuz- 21 Ağustos)

Bugün yenilikçi ve değişim odaklı birgün olacak.İş yaşantınızda bazı yeniliklerin arifesinde bulunuyorsunuz. Yenilikler sizi her zaman hem heyecanlandırır hem de rahatsız eder. Çünkü yenilik sakillik ve tehlikeyi de beraberinde getirir diye düşünüyorsunuz. Adımlarınız sağlam bir şekilde basabilmek hayatın her alanında önem verdiğiniz bir meseledir sevgili . Bu nedenle de işlerinizin aksaması uğruna dahi olsa her şeyi garantiye almadan yolunuza devam edemeyeceğinizi kendinize ve çevrenizde bu işten etkilenecek herkese belirtme ihtiyacı duyuyorsunuz


6 Ekim 2021 Çarşamba Başak burcu günlük burç Yorumları ( 22 Ağustos- 23 Eylül)

Maddi gücünüzü elde etmek için çok çabaladınız ve bunu insanlara gösterip onların takdirini ve saygısını kazanmak istiyorsunuz.Bu çok normal Yaptığınız işlerin çok kolay olmaması sizi motive olma ihtiyacına zorluyor sevgili Yolunuza devam edebilmek için arada kendinizi insanlarla bir arada tutarak hangi noktada olduğunuzu kestirmek istiyorsunuz. Kendinize güvenmeniz bütün sorunların kilit noktası ve sizde bu oldukça fazla bulunuyor. İnsanlar özgüveninizin farkındalar ve sizi bu nedenle her zaman takdir ediyorlar. Girişimci ruhunuzu da bu özgüveninize borçlu olduğunuzu düşünüyorsunuz

6 Ekim 2021 Çarşamba  Terazi Burcu günlük burç Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Sorumluluklardan bıkmış olmanın vermiş olduğu düşük enerji ile ,Bugün tüm sorumluluklarını erteleyip, dilediğince bir gün geçirmek isteyebilirsin. Fakat bunun için başka bir günü seçmen daha sağlıklı olabilir. Gün içerisinde ani değişimler yaşanabilir.Duygusal anlamda gelgitlerin yüksek olacağı birgün. Şartlara göre değişim gösterebiliyorsunuz. Neyi istediğinize karar vermek için doğru zamandasınız.

6 Ekim 2021 Çarşamba  Akrep Burcu günlük burç Yorumları ( 24 Ekim -23 Kasım)

Kafanın içinde gezen 50 tilki var.Bugünlerde birçok şey pek planladığın gibi gitmiyor, evet. Ama gün içerisinde son günlerde maddi konularla ilgili kafanı kurcalayan konulara dair içini rahatlatacak haberler alabilirsin.Bu durum kafa yoğunluğunu fazlasıyla geçirecek. Kendini daha rahat ifade edebileceğin ve dikkat çekici bir etki yaratacağın bu süreci kaçırmamalısın! Aşk hayatınızda bir problem olduğunda bütün dikkatiniz o yöne kaydığı için kendinizi işinize veremeyebiliyorsunuz.Bu sebeple aşk hayatınızı rutine bağlamanızda yarar var.

6 Ekim 2021 Çarşamba Yay Burcu günlük burç Yorumları (24 Kasım- 22 Aralık)

Buğün gün içerisinde hayatına dair bazı sorgulamaları yapabilirsin.Hedeflerine dair belli başlı aksaklıklar yaşamış olsan da aslında çok da geride bir hayat yaşamadığını düşünüyorsun. Bütçeni aşan, gereksiz harcamalar yapmaktan şimdilik kaçınmalısın. Kendi yaşamın ile göz doldururken, meraklı bakışlar üstünden hiç eksik olmayacak.Bugün beklediğiniz birkaç haberi almanız mümkün. Sabırlı olun, duyduğunuz haberlere hemen tepki göstermeyin.


6 Ekim 2021 Çarşamba Oğlak Burcu günlük burç Yorumları (23 Aralık- 20 Ocak)

Bugün Seni oldukça hareketli bir gün bekliyor. Son günlerde ihmal ettiğin bazı sorumlulukların bugün seni oldukça zorlayabilir. Aslında ne istediğini, neyi hedeflediğini daha çok irdeliyor olabilirsin. Fakat bugünden itibaren gündemin hız kazanacak. Bazı keskin düşüncelerinden de yavaş yavaş kurtulacaksın. Olaylara daha pozitif açıdan bakman seni bazı olumsuz durumlardan kurtaracaktır.


 

6 Ekim 2021 Çarşamba Kova Burcu günlük burç Yorumları ( 21 Ocak- 19 Şubat)


Bugün işyerinde yaşanan olaylar sonrasında önemli kararlar alman gerekebilir. Özellikle çalışma ortamında düzenini değiştirmeni gerektiren şartlar gündeme gelebilir. Ama işini sağlama alma önceliği olan biri olarak bu kararları erteleyebilirsin.Ancak bu erteleme çok kısa vadeli olacak çünkü köklü bir değişimin temellerini atmak üzeresin. Saklaman gereken bazı konuların karşına geliyor olması tesadüf olmayabilir. Yanlış anlamalar olabilir. Sevdiklerinizin davranışlarını doğru bulmuyor olabilirsiniz.Hayatınıza yeni insanları dahil etme zamanınız geldi de geçiyor.


 

6 Ekim 2021 Çarşamba Balık Burcu günlük burç Yorumları(20 ŞUBAT-20 MART )

Bugün seni oldukça telaşlı birgün bekliyor. Sosyal yaşamında ön plana çıkmak isteyebilirsin. İddian ve cesaretinle bunu gerçekleştireceğine şüphe yok. Kendine olan inancın tam. Tüm kaygılarından ve endişelerinden sıyrılıyorsun. Gün içerisinde aldığın sorumluluklar, üstlendiğin görevler seni korkutmuyor.Pratik bir zekaya sahipsin . Zayıf taraflarınızı gösterme istemiyorsunuz. Ancak sizi sevmeyen insanları kışkırtmak yerine uzlaşmaya çalışın.

Her ne yaşarsanız yaşayın huzur ve mutluluğun hiç eksik olmadığı birgün geçirmeniz dileğiyle

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2021, 18:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1