Burç yorumları günlük 1 Nisan 2019 pazartesi

Astroloji hayranları için günlük burç yorumları geleceğe dokunuşlar yapmaya devam ediyor.Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarımızdan okuyabilirsiniz.

Burç yorumları günlük 1 Nisan 2019 pazartesi

1 Nisan 2019 Koç Burcu günlük Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Yeni bir ay ,hayata açılan yepyeni bir sayfa ve yepyeni bir haftanın ilk günü için oldukça enerjiksiniz.Bugün gelecek planlarınızla ilgili başlangıçlar yapabilirsiniz.Bu planlar sadece iş hayatınız değil aynı zamanda özel hayatınızın da ilgilendiriyor.Ne o aşk hayatınıza yeni bir sayfa daha açmayamı karar verdiniz ? Teknik konularda ilerleme kaydedebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde tepkilerinize dikkat etmelisiniz.Hele ki yeni bir aşka yelken açacaksanız ,konuşmalarınız daha dikkatli ve net olmalı,hatalı söylemlerde bulunmanız ileri de sorunlara yol açabilir. Gün içinde sosyalleşmek size iyi gelecek. Sorumlu olduğunuz konularda arkadaşlarınızdan yardım alabilirsiniz. Akşam saatlerinde programlarınızda değişiklikler olabilir.

1 Nisan 2019 Boğa Burcu günlük Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Bilinçaltınız kaygılarınız ve korkularınızı bir kenara bıraktığınız birgün olacak. Organizasyonlar açılışların ve davetlerin gündem kazanmasıyla yaşantımız renk kazanacak. Eski olayların yeniden gündem kazanacağı bir gün. Matematiksel olaylarda başarılı çalışmalar içinde olacaksınız. Zihinsel aktiviteniz çok yüksek ve sizinle aynı düşünceye sahip kişilerle bir arada olmak istiyorsunuz. Evinizle ilgili değişim söz konusu.


1 Nisan 2019 İkizler Burcu günlük Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Yeni bir ay , bu ay oldukça karmaşık geçeceğini ilk günden sinyal olarak verdi.Ciddi bir sınavdan geçeceksiniz. Kendinize ve kabiliyetlerinize güvenin. Başkalarının söyledikleri moralinizi bozmasın; aksine bu çatışmalardan istifade ederek kendi pozisyonunuzu daha da vurgulayın ve pekiştirin. Durumu düzeltecek bazı fırsatlar karşınıza çıkabilir.Bulunduğunuz şartları değiştirmek yerine çevresel alışkanlıklara uyum göstermelisiniz. Verilen sözlerin yerine getirilmemesi konusunda oldukça titiz davranacaksınız. Yaratıcılığınızın ön planda olması sizi bir adım daha öne taşıyor


1 Nisan 2019 Yengeç Burcu günlük Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Hayat size nasıl bakarsa sizde ona öyle tepki veriyorsunuz.Çevrenizdeki insanların sizi olumlu ve yapıcı bir şekilde motive etmesi, ilerlemenize yardımcı oluyor. Bu durum hem onların dostluğundan, hem de sizin açık ve samimi davranışlarınızdan kaynaklanıyor. Onların dediklerini yerine getirirken hiç zorlanmamanız da dikkat çekici. Bu destek için kendilerine teşekkür edip siz de onlara aynı şekilde karşılığını verin. Herkesin birlikte ilerlemesini sağlayacak karşılıklı bir destek ortamı oluşmasını sağlayın.ihtiyacınız olan birçok şeye kavuşacaksınız,sadece biraz daha sabır ve zaman lazım.

1 Nisan 2019 Aslan Burcu günlük Yorumları (24 Temmuz- 21 Ağustos)

Kafanızda birçok şeyi nasıl yapacağınıza dair kurgular yapsanızda ,Şu sıralar planlarınız pek yolunda gitmiyor. Belki de değiştiremeyeceğiniz şeyleri kabullenmeniz gerekiyor. Ama hayal kırıklığınızın sizi kösteklemesine izin vermeyin, bilakis önünüzdeki hedeflere odaklanın. Ulaşmanız biraz daha uzun sürse bile, azim ve sebatla hedefinize mutlaka ulaşacaksınız. İddiacı tavırlarınızla düşüncelerinizden taviz vermeyeceğiniz bir gün. Fakat çevrenize temkinli davranarak, kendinizi olaylara hemen teslim etmek istemeyişiniz son derece olumlu. Beslenme ile konularda aşırıya kaçmayın. 


1 Nisan 2019 Başak burcu günlük Yorumları ( 22 Ağustos- 23 Eylül)

Bir süredir aklınıza gelmeyen bazı olaylar, yeniden kafanızda şekillenecektir. İyi niyetle yaklaştığınız konularda beklenmeyen aksiliklerin çıkması sizi üzmemeli. Sıra dışı fırsatlar için değerlendirmenizi doğru yapmalısınız. O kadar çok şey başardığınız halde, her zamankinden daha mutsuzsunuz. İnatçılıkla ve meseleleri zorlayarak ilerleyebileceğinizi düşünüyorsanız, ama sadece eski başarılarınızı tehlikeye atmakla kalmayıp, sağlığınızı da riske sokuyorsunuz. Bir adım geri çekilin ve rahatlamaya çalışın. Sakinleştiğinde, üstesinden gelinemez görünen bir sorunun, siz ortalığı kırıp geçirme niyetinde olmadığınızda kolayca çözümlenebileceğini anlayacaksınız.


1 Nisan 2019 Terazi Burcu günlük Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Maddi konularda size yarar sağlayacak çalışmalar yapmalısınız.İşyerinde sanki her şey üzerinize geliyor.bu durumdan şikayetlenmek yerine  İş arkadaşlarınızdan gelen yardım tekliflerini kabul edin, önünüzde duran dağ gibi birikmiş işlerin daha makul parçalara bölünmesini sağlayacaklar. Özel hayatınızda bazı sorunlar yaşıyorsunuz. Bugün tatsız durumlarla karşılaşsanız bile moralinizi bozmayın. Biraz bekleyin, bazen çözüm tamamen sizin kendi içinizden gelir. Sağlığınızla ilgili hiçbir fiziksel belirtiyi hafife almayın. Sorunların köküne inin

1 Nisan 2019 Akrep Burcu günlük Yorumları ( 24 Ekim -23 Kasım)

Kişisel isteklerinizle ilgili konularda öz veride bulunmanız gerekebilir. İşyerinde başarı size doğal bir şekilde gelse bile, yine de iç huzurunuzu ve gerçekçi yaklaşımınızı korumalısınız. Bu yolla işyerinde edindiğiniz dostlukları muhafaza edebilecek ve sevdiklerinizin sizin ne denli sıcak kanlı olabileceğinizi görmelerine olanak tanıyacaksınız. Eski tartışmaların ne o zaman ne de şu anda artık önemli olmadığını anlıyorsunuz. Kendinize, fiziksel gücünüzü korumak ve dinginliğinizi sürdürmek için uzun bir rahatlama süresi verin.Bu süre size çok iyi gelecek.

1 Nisan 2019 Yay Burcu günlük Yorumları (24 Kasım- 22 Aralık)

Gün sabahın erken saatlerinde keyif dolu başlasa da,Bugün bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Sadece tutumunuzu değiştirerek üstesinden gelebileceğiniz bazı durumlarla karşılaşacaksınız. Her zamanki bakış açınızı bir yana bırakıp yeni bir yaklaşım geliştirin. Başkalarını suçlama konusunda temkinli davranın – siz de pekâlâ bazı yanlışlar yapmış olabilirsiniz. Çevrenizde yeni şeylere açık olursanız, kendiniz hakkında da yeni şeyler öğrenebileceksiniz.


1 Nisan 2019 Oğlak Burcu günlük Yorumları (23 Aralık- 20 Ocak)

Sosyal aktivitelerde bireylerin davranışlarını analizci bir gözle izlemeniz nedeniyle, çelişkili bir izlenimci tavır içinde olabilirsiniz. İşinizde en iyi olmak ve mesleki hırslarınız size olumlu olarak geri dönecektir. Maddi konularda size yarar sağlayacak çalışmalar yapacaksınız. Bazılarınız gizli-saklı duygular peşinde olacaksınız.Bazılarınız ise monoton hayatınıza kaldığını yerden devam.


1 Nisan 2019 Kova Burcu günlük Yorumları ( 21 Ocak- 19 Şubat)

Önce kabul ettiğiniz şartların daha sonra sizi rahatsız etmeye başlaması bazı önlemleri de beraberinde getirebilir. Bu dönem, akıllıca adımlar atmalı ve hata yapmamalısınız. Eski sorunlarınız karşınıza çıkarabilir. Özel zevklerinizde aşırıya kaçabilirsiniz.Bu durum sizi maddi açıdan zorlayabilir. Tüm bunların dışında Bugün  sosyal becerileriniz her zamankinden daha güçlü. Bunu kullanarak olayları kontrol altına almalısınız. Hem işyerinde hem dışarıda başarı sizi bekliyor olacak. Özel hayatınızda samimi ve sıcak davranışlarınız birçok avantaj sağlayacak. Çevrenizdekiler bundan büyük mutluluk duyarak size sevgi dolu davranışlarda bulunacak. Siz de onlara duyduğunuz sevgiyi gösterebilirsiniz.


1 Nisan 2019 balık Burcu günlük Yorumları ( 20 şubat-20 mart )

Hayatınız size özel konular da bazı kritik kararlar aldıracak gibi duruyor.Alışılmamış ve anlık hareketlerle ilişkilerinize yeni bir soluk katın. O kadar da zor olmadığını göreceksiniz. Kendinize biraz güvenle insanları birçok şekilde şaşırtabileceksiniz. Ayrıca ciddiye almanız gereken birçok teklif de alacaksınız. Kasvetli zincirleri ve geleneksel kalıpları kırabilir ve kişiliğinizi yeniden özgürce hüküm sürmesini sağlayabilirsiniz.

Her ne yaşarsanız yaşayın huzur ve mutluluğunuzun hiç eksik olmadığı bir gün geçirmeniz dileğiyle.

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2019, 11:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

seo uzmanı