Burç yorumları günlük 14 Nisan 2019 pazar -burç-burçlar-astroloji

Astroloji hayranları için günlük burç yorumları geleceğe dokunuşlar yapmaya devam ediyor.Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarımızdan okuyabilirsiniz.

Burç yorumları günlük 14 Nisan 2019 pazar -burç-burçlar-astroloji

14 Nisan 2019 Koç Burcu günlük burç Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Kendinize sakladığınız ve iç dünyanızda yaşadığınız hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için bazı somut adımlar atabilir ve kendinizi daha güçlü hissedebilirsiniz.Olumsuz duygulardan kurtulmanın tam zamanı. Bugün kendinizle ilgili düşüncelerinizi gözden geçirmeden önce, ertelediğiniz işleri bitirmeli ve zamanla yarışmaktan vazgeçmek yerine, savaşmalısınız. Özellikle duygusal ilişkilerinizi gözden geçirmelisiniz. Yapıcı davranmalı ve hiç bir şeye aldırmamalısınız. Maddesel konularda ince hesaplar peşinde olacaksınız.

14 Nisan 2019  Boğa Burcu günlük burç Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Bugün ne yaşanırsa yaşansın olaylara esprili bir şekilde yaklaşacaksınız. Yaşamı kendi düşünceleriniz doğrultusunda yaşamaktan yanasınız. Bugün, çevrenizde ortak çalışmalar içinde bulunacağınız kişileri kendi sezgileriniz ve gözlemciliğiniz sayesinde yönlendirebileceksiniz. Detayların önem kazanacağı bir gün.Arkadaşlık ilişkilerinizin birden bire yükselişe geçeceği bir döneme giriyorsunuz. Ajandanız keyifli aktivitelerle dolup taşabilir.Bugünlerde yıldızınız oldukça parlak mutlaka değerlendirmeniz gereken fırsatlar karşınıza çıkacaktır.


14 Nisan 2019  İkizler Burcu günlük burç Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Bugün, arkadaşlarınızın davranış biçimlerini yargılamanız, size yeni bir performans sağlayacak. Onların görüşlerini, önemli bir şekilde etkiliyor ve yönlerini değiştiriyorsunuz. Cömert ve paylaşımcı yapınızı ortaya koyacak ve sizi ön plana çıkaracak işler peşindesiniz. Bugün, güçlü duygular içinde olmanıza rağmen, sezgisel olumsuzluklar yaşayabilirsiniz.Önümüzdeki hafta boyunca insanları etkiniz altına alacağınız bir döneme girebilirsiniz. Çevrenizdeki pek çok insan sözlerinize değer verecek ve sözlerinizi büyük bir istekle dinleyecekler.


14 Nisan 2019 yengeç Burcu günlük burç yorumları(22 Haziran-23 Temmuz)

Bu haftaya başlarken kendinize dönerek birikmiş işlerinizi toparlamak ve kendiniz için alan yaratmak isteyebilirsiniz. Yeni başlangıçlar kapıda!
Aşk duygularınızı yoğun bir şekilde hissedecek ve partnerinizin güçlü özelliklerinden etkileneceksiniz. Sevdiğiniz kişinin tam bir bağlılık bekliyor olmanız, onu ve sizi farklı bir sunuma sürükleyebilir. Rol yapmadan onu sınamalı ve düşüncelerinizi aktarırken, sözlerinizi direk bir şekilde kullanmalısınız.Eger çocuğunuz var ise  Çocuklarınızın isteklerinin ön planda olacağı bir gün.Onların da isteklerini yerine getirmeniz gerektiğini unutmayınız.

14 Nisan 2019  Aslan Burcu günlük burç Yorumları (24 Temmuz- 21 Ağustos)
Sosyal ortamınız nedeniyle siz de hayatınıza birini almayı arzu edebilirsiniz. Bu istek romantik açılımlar yapmanıza ön ayak olabilir.Bulunduğunuz ortamlarda çevrenizi çok kolay etkiliyor ve olayları kısa sürede kendi sathınıza çekiyorsunuz. Bugün duygularınızı özel bir şekilde paylaşmak isteyeceksiniz. Partnerinizle süren çekişmelere artık bir son vermeli, olaylara hakim olmayı bırakın. Çok çabuk panikliyor ve mantığınızın o an için iflasına neden oluyorsunuz.

14 Nisan 2019  başak burcu günlük burç Yorumları ( 22 Ağustos- 23 Eylül)

Çalışma yaşamınızda sosyal bir kişi olarak tanınıyor ve seviliyorsunuz. Hatta, herkes tarafından zor durumda olunduğu zaman, yardıma çağrılan bir kişisiniz. Fakat, çok fazla yarar payınız olan konularda, en yakınlarınızı bile görmediğiniz durumlar oluyor. Bu yönünüzü de partneriniz çok iyi biliyor ve sizi uyarıyor. Ona kulak verin.Kişisel gelişim ve yeteneklerinizi keşfetme açısından ufkunuzun açılacağı ve kendinize yeni beceriler katacağınız bir dönemdesiniz.Yeni eğitim / kurslara başlamanın tam sırası olabilir.


 

14 Nisan 2019  Terazi Burcu günlük burç Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Bugünlerde enerjiniz oldukça pozitif.Enerjinizin yoğunluğu aşk yaşantınızı da olumlu etkileyecek. Partnerinizle birlikte kendinize daha fazla zaman ayıracaksınız. Hoşgörülü ve canlı yönlerinizi ortaya çıkaracaksınız. Bugün bilgilerinizi çevrenizle paylaşabilirsiniz. Çevrenizde bir çok organizasyon işlerinde öncülük yapacaksınız Çocuklarla ilgili bazı aktivitelerin gündem kazanması söz konusu.

14 Nisan 2019  Akrep Burcu günlük burç Yorumları ( 24 Ekim -23 Kasım)

Ailevi konulara sabitlik getirmeniz söz konusu olacak. Siz yapıcı davranışlarınızla göz doldurmayı biliyor olmanız, çevrenizin kalabalıklaşmasına neden olacaktır. Bugün, isteklerinizin sınırı yüksek tutmak istiyorsunuz. Tecrübelerinizin her konuda size klavuzluk ettiğiniz görmek rahatlamanıza neden olacaktır.Eğer bir ilişkiniz yoksa, sanatsal / kültürel bir etkinlikte çok etkileneceğiniz biri ile karşılaşmanız söz konusu olabilir. Gözünüzü kulağınızı dört açın.


 
14 Nisan 2019  Yay Burcu günlük burç Yorumları (24 Kasım- 22 Aralık)

Günün erken saatlerinde başlayan temponuz gün içerisinde ritmini kaybedecek.Bugün finans konularına ilgi gösterecek ve enerjinizi maddesel konulara yöneltecek kişilere zaman ayıracaksınız. Amaçsız yaşamayı sevmediğiniz için, yeni hedeflere yönelecek ve kendinizi daha yaratıcı hissedeceksiniz. Karşılaştığınız kişileri olumlu bir şekilde etkilemeniz mümkün. Yaşamı çok güzel sorguluyorsunuz.

14 Nisan 2019  Oğlak Burcu günlük burç Yorumları (23 Aralık- 20 Ocak)

Kapalı kapılar ardında yaşıyorsunuz adeta.Düşüncelerini gizlemeyi çok seviyorsunuz.saklı alanlarda ve geri planlarda çalışmaktan hoşlanıyorsunuz. Artık tüm kilitleri kırmanın zamanı gelmedi mi ?Aşk ve maddi konularda sizi sıkan konuların karşınıza çıkması sizi özel olarak etkiliyor. Yapmanız gereken işlerini ertelememeli ve duygularınızı daha belirgin olmasını sağlamalısınız. Dolaşım sisteminizi rahatlatacak giysileri tercih etmelisiniz.özellikle bu sıra yoğun iş temponuzdan kaynaklı topuklu ayakkabılara dikkat.

14 Nisan 2019  Kova Burcu günlük burç Yorumları ( 21 Ocak- 19 Şubat)

Partnerinizin maddesel konularına karşı ilgi göstereceksiniz. Onunla bazı ortak maddesel işbirliği içinde olmanız, avantajlarınızı koruma açısından olumlu seyredebilir.Tahsil etmeyi beklediğiniz alacaklarınızı tahsil edebilir ve finansal durumunuzu pozitif bir duruma taşıyabilirsiniz. Kredi / hibe başvurularınız varsa iyi sonuçlar çıkabilir. Birlikte çalıştığınız kişilerle farklı değerler arıyor ve duygusal anlamda kendinizi zayıf hissediyorsunuz. Çalışma sisteminizde oluşan aksaklıklara karşı hoşgörülü olmak istemiyorsunuz.


14 Nisan 2019 BALIK Burcu günlük burç Yorumları(20 ŞUBAT-20 MART )

Kişisel gücünüzü ve karakterinizi ele alarak değerlendirmek ve geliştirmek için kafa yorabilirsiniz. Bu süreç size oldukça pozitif bir şekilde geri dönebilir.Bulunduğunuz ortamda mantıklı adımlar atmanız ile biliniyorsunuz.Duygularınızla hareket ettiğiniz zaman hep başarısız oldunuz artık kaybedecek zamanınız olmadığı için duygularınız şuan için askıda.Uzun bir süre daha da orada duracak gibi duruyor.

Her ne yaşarsanız yaşayın huzur ve mutluluğun hiç eksik olmadığı birgün geçirmeniz dileğiyle

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2019, 22:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul