Günlük Burç Yorumları 1 Haziran 2019 Cumartesi günlük burç yorumları - burç - burçlar - burç yorumları- günlük burç yorumları

Günlük Burç Yorumları 1 Haziran 2019 Cumartesi-günlük burç yorumları - burç - burçlar - burç yorumları- günlük burç yorumları

Günlük Burç Yorumları 1 Haziran 2019 Cumartesi günlük burç yorumları - burç - burçlar - burç yorumları- günlük burç yorumları

1 Haziran 2019 Cumartesi Koç Burcu

Koç burçlarının maddi kaynakları günün en önemli gündem maddesini oluşturuyor. Gelir ve giderlerinizi düzenleme altına alacağınız bu gün birikimleriniz için yeni bir planlama oluşturabilirsiniz. Maddi konuda alacağınız yeni kararlarla birlikte yeni iş fikirlerinizi de hayata geçirmek için adım atmanız kuvvetle muhtemel. Akşam saatlerinde ise biraz kendinize vakit ayırmanızda fayda var.

1 Haziran 2019 Cumartesi Boğa Burcu

Ticari konular ile ilgileneceğiniz bu günlerde, yoğun bir iletişim süreci geçireceksiniz. Yakın çevrenizdeki bireylerin değişimleri sizi etkileyecek gibi görünüyor. Bu süreçte insanların sizin hakkında düşündüğü olumsuz fikirleri dikkate almamalısınız. Öğleden sonra ise kendinizi daha deşarj olmuş hissedeceksiniz.

1 Haziran 2019 Cumartesi İkizler Burcu

Ailevi meseleler gündeminizi etkiliyor olabilir. Duygusal anlamda yoğunluk hissedeceğiniz bu günlerde güven konuları başınızı ağrıtıyor. Öğleden sonra ise arkadaşlarınızla vakit geçirmek, kafanızı dağıtmak için küçük bir yürüyüşe çıkmak daha faydalı olacaktır.

1 Haziran 2019 Cumartesi Yengeç Burcu

Rahatlıkla para harcayabileceğiniz bu günlerde, kendinizi derinden bir duygu değişimi içerisinde bulabilirsiniz. Akşam saatlerinde tek başınıza kaldığınız zaman aklınıza birtakım problemler takılabilir ve kendinizi hüzünlü hissedebilirsiniz.  Yaşananları akışına bırakmayı öğrenmelisiniz.

1 Haziran 2019 Cumartesi Aslan Burcu

Aslan burçlarının çalışma hayatındaki bir takım gelişmeler meşgul ediyor gibi görünüyor. Sizi yıpratan bu konulara karşı daha dikkatli davranmalısınız ve sağlığınızı olumsuz etkileyecek şeylere karşı temkinli davranmalısınız. Duygusal anlamdaki konulara daha fazla yönelme girişiminiz olabilir.

1 Haziran 2019 Cumartesi Başak Burcu

Karşı taraftaki kişilerin size karşı olumsuz düşüncelerine savunmada olmalısınız. Duruşma gibi bazı durumlar söz konusu olabilir ve eşinizle ilgili birtakım durumlar da gündeminizi meşgul edebilir. Duygusal anlamda yaşadığınız boşluğu giderebilmek için birtakım adımlar atabilirsiniz. Yakınlarınızdaki kişileri de yargılamaktan kaçınmalısınız.

1 Haziran 2019 Cumartesi Terazi Burcu

Para konusunda ortaklıkların olması konusunda birtakım yeni gelişmeler yaşanabilir. Kısa süre içerisinde yakın çevrenizdeki bir isim ortağınız olabilir. Ortaya çıkabilecek krizleri en asgari seviyeye indirebilmek için karşılıklı olarak anlaşmaya önem göstermelisiniz. Sonraki saatlerde ise kendinizi daha rahat hissedebilir, duygularınızı açıkça söyleyebilirsiniz.

1 Haziran 2019 Cumartesi Akrep Burcu

Şuana kadar yapmış olduğunuz planları hayata geçirmeye başlamak için doğru bir gün. Bu belki tatil veya iş planı olabilir ve artık bunun için gerçek bir adım atmalısınız. Planınıza yakın arkadaşlarınızı da katmanız, sevdiklerinizle kısa süreli bir istirahate çıkmanız sizin için de faydalı olacaktır. Akşam saatlerinde ise belki minik bir gezintiye çıkmak stresinizi alacaktır.

1 Haziran 2019 Cumartesi Yay Burcu

İş hayatında aldığınız takdirler, insanların gözü önünde oluşunuz bir anlamda hoşuna gidiyor. İş yaşamınızda aldığınız bazı sorumluluklar gündeminizi önemli ölçüde etkiliyor. Öğle saatlerinde bir kahve molası verip kaldığınız yerden devam etmelisiniz. Duygu konusunda ise belirli hisleri insanlara söylemekten kaçınıyorsunuz. Bu durum her iki tarafı da endişeye sevk ediyor.

1 Haziran 2019 Cumartesi Oğlak Burcu

Sosyal konular ağırlıklı olmak üzere birçok konu kafanızı meşgul ediyor. Belki aklınızdaki soru işaretlerini giderebilmek için bazı konuları yakınlarınıza danışabilirsiniz. Hayatı biraz akışınıza bırakmalı, her şeyin kontrolünüz altında yürümeyeceğinin farkına varmalısınız. Alacağınız destekler gününüzü kolaylaştıracak, içinden çıkamayacağınızı düşündüğünüz sorunların bir bir üstesinden geleceksiniz.

1 Haziran 2019 Cumartesi Kova Burcu

Yaşadığınız bazı olumsuzluklar gündeminizi etkileyebilir.  Dış faktörler sebebiyle kontrolünüzü kaybedebileceğiniz anlar olabilir ancak akşam saatlerinde daha rahat ve ferah hissedeceksiniz.

1 Haziran 2019 Cumartesi Balık Burcu

Yeni başlangıçlar için karar aldığınız bu günlerde, kişisel konularla yakından ilgilisiniz. Hayallere dalabileceğiniz bu günlerde rahatlamak size bir müddet iyi gelecek. Yeni arkadaşlıklar ve yeni kişiler kısa süre içerisinde hayatınıza dahil olabilir

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2019, 01:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul