Ertekin Efendioğlu Hakkında Şok iddia

Kocaeli'nin Darıca ilçesi'nde iş adamı olarak bilinen Ertekin Efendioğlu hakkında komşusu 80 yaşındaki Mehmet Naci Angını dolandırarak 3 milyonluk servetine konduğu iddia edildi.

Ertekin Efendioğlu Hakkında Şok iddia

Kocaeli'nin Darıca ilçesi'nde iş adamı olarak bilinen Ertekin Efendioğlu hakkında komşusu 80 yaşındaki Mehmet Naci Angını dolandırarak 3 milyonluk servetine konduğu iddia edildi.

Mehmet Naci Angın'ın oğlu Asım Angın kendisinin Almanya'da olduğu sırada gerçekleşen olayı TNN Haber'e anlattı.

Asım ANGIN ; Hastalığımdan dolayı Almanya'ya gitmiştim. Babam Kocaeli Darıca Ayşenur sokakta bulunan villamızda yalnız yaşıyor ihtiyaçlarıyla akrabalarımız ilgileniyordu. Ertekin Efendioğlu komşumuz sürekli babamın yanına gelirdi. Babamın güvenini kazanarak yakınlık kurmuş, ben tedavi olmak için Almanya'ya döndüğümde Ertekin Efendioğlu babamı Gölcük Başiskele'de bir eve akrabalarımız ulaşmasın diye kaçırmış.

Babamı Darıca'daki villadan alıp Başiskele'deki eve götürmüşler. Darıca'daki evimizin,yerimizin tapularını kendi üzerlerine alıp Başiskele'deki evin tapusunu babamın üzerine yapmışlar. Araştırdım Başiskele'deki evin değeri 200 bin tl bizim Darıca'daki Yerimiz 3,4 milyonluk bir yer babamı dolandırmışlar. Komşuların ifadeleri var babama eziyet etmşler, aç susuz bırakmışlar darp etmişler. Yanında ona bakan Ertekin Efendioğlu'nun adamı Başiskele'deki evin tapusunu sürekli kızının üstüne vermesin için baskı yapmış. Komşumuza bunları anlatmış , beni kandırdılar evimi yerimi elimden aldılar, şimdi de burayı almak istiyorlar demiş. Ölümüne sebep olmuşar. Bunların hepsi günyüzüne çıkacak.

Bu olaylar olurken ben tedavi görüyordum olaydan çok sonra babam öldükten sonra haberim oldu. Babamın cenazesine gelemedim. 15 , 20 gün sonra Türkiye'ye gelebildim. Türkiye'ye geldikten sonra olayı araştırdım daha sonra kuzenim Abdulkadir ŞEKER ile birlikte Gölcük ve Gebze'de suç duyurusunda bulunarak dava açtık.

Başiskele'deki evin anahtarı ve 140 bin tl para aldım Ertekin Efendioğlu'nu arayarak görüşmek istediğimi söyledim. Akrabalarım ile birlikte Darıca'ya Ertekin Efendioğlu'nun yanına gittim evimizdeki bazı özel eşyalarımı Başiskele'deki evin anahtarlarını ve 140 bin tl parayı Ertekin Efendioğlu'ndan aldım. Bizim 3,4 milyonluk yerimizi 340 bin  tl ye Ertekin Efendioğlu hile ile, dolandırıcılık ile elimizden aldı. Türkiye'de bir TV programına başvuru yaptık kabul edilmiş çok yakın bir zamanda yaşadığımız olayı TV programında anlatıp yayınlamaya değer görürlerse Türkiye bu olayı duyacak daha kapsamlı araştırılmasını sağlayacağız. Gölcük'te bulunduğumuz suç duyurusu inceleme sonucunda olumsuz sonuçlanmış. 

Şahitler var nasıl olumsuz sonuçlanır bunuda anlamış değiliz tekrar suç duyurusunda bulunup babamın mezarını açtıracağız.

#ErtekinEfendioğlu #ErtekinEfendioğlu #ErtekinEfendioglu #Darıca #Kocaeli #MehmetNaciAngın #AsımAngın 

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2017, 23:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

seo uzmanı