Edanur'un 23 Nisan'da dedesi için istediği akülü sandalye alındı

DİYARBAKIR'da ALS hastalığına yakalanan dedesi Ömer Börkün (54) ile daha çok vakit geçirmek için 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda hediye olarak akülü sandalye isteyen Edanur Börkün'ün (10) isteği gerçekleştirildi.

DİYARBAKIR'da ALS hastalığına yakalanan dedesi Ömer Börkün (54) ile daha çok vakit geçirmek için 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda hediye olarak akülü sandalye isteyen Edanur Börkün'ün (10) isteği gerçekleştirildi. Televizyon programcısı Müge Anlı tarafından gönderilen akülü sandalye aileye ulaştırıldı.

Diyarbakır'da 3 yıl önce Amyotrofik Lateral Skleroz (ALS) hastalığına yakalanan ve yatağa bağlı olarak yaşamını sürdüren dedesi Ömer Börkün ile daha fazla zaman geçirmek isteyen Edanur Börkün, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda hediye olarak tekerlekli sandalyeye istedi.

Müge Anlı, tekerlekli sandalye alıp, aileye ulaştırdı. Müge Anlı'nın dedesi Ömer Börkün için akülü sandalyeyi göndermesine çok sevindiğini söyleyen Edanur Börkün, "Çok mutluyum. Müge ablaya çok teşekkür ederim. Beni ve dedemi çok mutlu ettiler. Dedemle daha güzel vakit geçireceğiz. Dışarı çıkabileceğiz. Artık parka gidip, daha çok vakit geçirebileceğiz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2019, 11:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul