Sen Anlat Karadeniz 21. Bölüm ile sezon finali yapıyor!

Sen Anlat Karadeniz’de sezon finali! Televizyon ekranlarının sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz 21. Yeni bölümü (sezon finali) ile seyirci ile buluşacak.

Sen Anlat Karadeniz 21. Bölüm ile sezon finali yapıyor!

Sen Anlat Karadeniz’in Tahir’i, bir yandan abisinin suçsuzluğunu ispatlamaya çalışırken diğer yandan kaçıp gittiğini düşündüğü Vedat, en tehlikeli haliyle Tahir’in yanı başında. Sen Anlat Karadeniz 21. Bölüm (sezon finali) Atv ekranlarında başladığında buradan canlı izleyebilirsiniz. İşte Türkiye’nin fenomen dizisi Sen Anlat Karadeniz sezon finali ile ilgili ayrıntılar…

Türkiye'nin reyting rekorları kıran dizisi Sen Anlat Karadeniz 21. bölüm – sezon finali ile Atv'de seyircisi ile buluşuyor. Artık Karadeniz'e veda vakti… Dizi televizyon ekranlarında başladığında buradan canlı olarak seyredebilirsiniz.

"BEN SENİN GERÇEKTEN KARIN OLMAK İSTİYORUM!"

Karadeniz'e veda etme zamanı gelmiştir. Deli Tahir ruhundan, canından bağlı olduğu memleketine, Nefes ve Yiğit'le kalabilmek için hasret kalmaya razıdır. Nefes en başından beri bu fikre karşı çıksa da artık onun da yapabileceği bir şey kalmamıştır.

Ceylan ile Nefes'i kavuşturamayan yüreği buruk Tahir, Mustafa'nın, Vedat'ın oyunuyla hapse düştüğünü öğrendiğinde her şey arapsaçına döner. Bir yanda dağılma tehlikesiyle karşı karşıya olan, başsız kalmış Kaleliler diğer yandaysa Nefes ve Yiğit vardır. Tahir için tercih yapmak ölümden beterdir.

Bir yandan abisinin suçsuzluğunu ispatlamaya çalışırken diğer yandan kaçıp gittiğini düşündüğü Vedat, en tehlikeli haliyle yanı başındadır. Her şeyini kaybetmiş Vedat için tek bir savaş vardır; olanların suçlusu olarak gördüğü Tahir'in canını almak.

Deli Tahir ailesi ve sevdiği kadın arasında tercih yapabilecek midir? Tahir ve Nefes yanı başlarındaki Vedat tehlikesinden kurtulabilecekler midir? Yoksa Tahir ve Nefes'in sevda destanı, başladığı gibi Karadeniz'de mi son bulacaktır? Tüm bu soruların cevabı saat 21.00'de Sen Anlat Karadeniz Sezon Finalinde!

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

seo uzmanı