ABD BAŞKANI DONALD TRUMP 'FELÇ' İDDİALARINI YALANLADI

ABD Başkanı Donald Trump'ın geçen sene 'geçici felç' geçirerek hastaneye kaldırıldığı iddia edildi. Trump ise bu iddiaları Twitter'dan bir paylaşım yaparak yalanladı. Trump paylaşımda, 'Asla bitmiyor! Şimdi de favori başkanınızın, benim, geçici felç geçirerek Walter Re

ABD BAŞKANI DONALD TRUMP 'FELÇ' İDDİALARINI YALANLADI

New York Times Muhabiri Michael Schmidt, yazdığı yeni kitabında, ABD Başkanı Donald Trump'ın geçen kasım ayında bir dizi geçici felç geçirerek Walter Reed Sağlık Merkezine kaldırıldığını ve Başkan Yardımcısı Mike Pence'e de Trump'a bir şey olması durumunda başkanlık koltuğu için hazır olmasının söylendiğini öne sürdü.

TRUMP İDDİALARI TWİTTER'DAN YALANLADI

Kitabın, söz konusu bölümlerinin basına sızmasının ardından Başkan Donald Trump, iddaları Twitter hesabından yalanladı.

"YALAN HABER"

Trump, "Asla bitmiyor! Şimdi de favori başkanınızın, benim, geçici felç geçirerek Walter Reed Sağlık Merkezine gittiğimi söylemeye çalışıyorlar. Bu söylenenler asla bu adayın başına gelmedi. Yalan haber." ifadesini kullandı.

BİDEN'I HEDEF GÖSTERDİ

Öte yandan Trump, söz konusu iddialar için Demokratların başkan adayı Joe Biden'ı hedef göstererek, "Belki de bu iddialar, başka bir partinin başkan adayına işaret ediyordur." dedi.

ABD Başkanlık yarışında Trump arayı kapatıyor İsrail ve BAE'nin kirli oyunları ortaya çıktı! Netanyahu 2018'de Mossad’ın girişimleri sonucu gizlice BAE'ye gitmiş

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2020, 21:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul