ABD EYALET BAŞSAVCISI YARDIM İÇİN BİDEN'IN PARTİSİNİ ADRES GÖSTERDİ

ABD'de gerçekleşen başkanlık seçiminde Trump ile Biden arasındaki çekişme her geçen dakika artarken, seçimlerin ilk gününde ABD Pensilvanya Başsavcısı Josh Shapiro'nun yaptığı paylaşım hukuksal açıdan tepkilere neden oldu. Başsavcı Shapiro seçim günü yaptığı paylaşı

ABD EYALET BAŞSAVCISI YARDIM İÇİN BİDEN'IN PARTİSİNİ ADRES GÖSTERDİ

ABD'de gerçekleşen 59. Başkanlık seçiminde oy sayımları tüm hızıyla sürerken ülkede seçime yönelik ilginç gelişmeler de yaşanmaya devam ediyor. Joe Biden'ın partisi olan Demokratik Parti üyesi Pensilvanya Başsavcısı Josh Shapiro seçimin ilk gününde yaptığı paylaşımla Trump destekçilerinin tepkisini çekti.

YARDIM LAZIMSA DEMOKRATİK PARTİ'Yİ ARAYIN

ABD Pensilvanya Başsavcısı Josh Shapiro seçimin ilk günü olan 3 Kasım'da yaptığı paylaşımda posta oylaması nedeniyle nerede oy kullanacağını bilmeyen ya da başka bir problem yaşayan vatandaşların Joe Biden'ın başını çektiği Demokratik Parti'ye ait "Seçmen Destek Hattı"nı aramasını tavsiye etti. Paylaşımında destek hattının numarasını bile paylaşan Shapiro, tarafsız olması gerektiği seçim döneminde yaptığı paylaşımla ülke genelinde tartışılan isimlerden biri oldu.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2020, 22:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1