ABD'NİN CHİCAGO KENTİNDE SİLAHLI AGRESİF 5 KİŞİYİ ÖLDÜRDÜ, 2 KİŞİYİ YARALADI

ABD'nin Chicago kentinde silahlı ortak saldırganın, ayrımsız gündüz ortamında ayrımlı semtlerde 7 kişiyi vurduğu, 5 mağdurun yaşamını kaybetmiş olduğu bildirildi.

ABD'NİN CHİCAGO KENTİNDE SİLAHLI AGRESİF 5 KİŞİYİ ÖLDÜRDÜ, 2 KİŞİYİ YARALADI
New York

Chicago polisinin açıklamış yer aldığı bilgilere göre, adının Jason Nightengale yer aldığı belirlenen silahlı saldırgan, günün ayrı ayrı saatlerinde, süresince eş mağdurların da bulunmuş yer aldığı 7 insana biberli açtı, vurulan 5 isim yaşamını yitirdi.

Dün, Chicago'nun değişkin semtlerinde gelişigüzel kişilere silah doğrulttuğu belirlenen saldırganın maksat almış yer aldığı mağdurlar ortada ortak darülfünun öğrencisi, ortak aşevi mensubu ve düzenlilik görevlisi dü eş da bulunuyor.

Bir apartmanın girişinde postalarını arama fail 77 yaşındaki hanımı da cellat Nightengale'in, hâlâ sonraları girmiş yer aldığı ortak alım satım merkezinde etrafa biberli açması kararı gene vurmuş yer aldığı 20 yaşındaki genç, fenomen durumunda yaşamını kaybederken, dü kurşunun vurma etmiş yer aldığı 81 yaşındaki koca kadının ise durumunun ciddi yer aldığı aktarıldı.

Suç dosyası kabarık

Polisle girmiş yer aldığı arbedede atıl duruma getirilen Jason Nightengale'in tarihine ilgilendiren şişkin ortak kusur dosyası yer aldığı belirtildi.

Cook kaza mahkemesine göre, 32 yaşındaki saldırganın, 2005'te "silah ve narkotik ihlalleri, hırsızlık, ölümsek silahla saldırı, aksi tutum ve fasile içi şiddet" kabil mevzuları da içeren ortak kol durdurma ve takip kaydı bulunuyor.

Kaynak: AA

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2021, 19:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul