BİRİ 3 AYLIK, DİĞERİ 2 YAŞINDA! İKİ KARDEŞİ NEHİR KENARINA TERK EDİP GİTTİLER

ABD'de Rio Grande Nehri'nde devriye gezen askerler, terk edilmiş iki çocukla karşılaştı. Çocukların yanına bırakılan notta ise 'Honduraslı kardeşler' yazması dikkat çekti.

BİRİ 3 AYLIK, DİĞERİ 2 YAŞINDA! İKİ KARDEŞİ NEHİR KENARINA TERK EDİP GİTTİLER

ABD Sınır devriyeleri Rio Grande Nehri kenarında terk edilmiş, kardeş oldukları tahmin edilen iki çocukla karşılaştı. Biri yeni yürümeye başlayan, diğeri de pusette bulanan bebeğin ne zamandır burada oldukları ise bilinmiyor.

TESADÜF ESERİ FARK ETTİLER

ABD Gümrük ve Sınır Koruma askerleri çocukları fark etmelerinin tamamen tesadüf olduğunu belirterek, çalıların arasında renkli bir şeyler görmeleri üzerine bu alana yaklaştıklarını belirttiler.

Biri 3 aylık, diğeri 2 yaşında! İki kardeşi nehir kenarına terk edip gittiler

"HONDURASLI KARDEŞLER" YAZILI NOT BULUNDU

Yakına geldiklerinde ise 2 yaşlarında bir çocuk ve pusette yer alan 3 aylık bir bebekle karşılaştıklarını ifade ettiler. Çocuklarla birlikte bırakılan bir notta ise "Honduraslı kardeşler" yazması dikkat çekti.

"YÜREK PARÇALAYICI VE SİNİR BOZUCU"

Çocukların, Teksas, Uvalde'deki bir Sınır Devriye karakoluna götürüldüğü belirtildi. Polis merkezinden yapılan açıklamada, ''Pişmanlık duyulmadan, endişe duymadan terk edilen bu çocukların olduğunu bilmek yürek parçalayıcı ve sinir bozucu'' denildi.

Biri 3 aylık, diğeri 2 yaşında! İki kardeşi nehir kenarına terk edip gittiler

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2021, 14:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1