BULGAR BAŞBAKAN BORİSOV: 'ERDOĞAN BENİ TEBRİK ETTİĞİ İÇİN RAHATSIZ OLDULAR'

Bulgaristan Başbakanı Boyko Borisov'dan dikkat çeken bir açıklama geldi. Borisov, ülkesi adına iyi işler yaptığı için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kendisini kutlamasının siyasi rakiplerini kıskandırdığını ifade etti. Müslümanların yoğun yaşadığı Bla

BULGAR BAŞBAKAN BORİSOV: 'ERDOĞAN BENİ TEBRİK ETTİĞİ İÇİN RAHATSIZ OLDULAR'

Müslümanların yoğun yaşadığı Blagoevgrad bölgesinde yol çalışmalarını yerinde inceleyen Bulgaristan Başbakanı Boyko Borisov, her tarafa yollar yaptığını dile getirdi. Tüm ülke genelinde olduğu gibi devletin Müslüman nüfusun yaşadığı yerlere de durmadan yatırımlar yaptığını vurgulayan Borisov, bu nedenle yaptığı her iş için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kendisini tebrik etmesinden siyasi rakiplerinin rahatsız olduğunu ifade etti. Borisov, dini ve etnik aidiyeti ne olursa olsun tüm vatandaşlara eşit mesafede durduğunu belirtti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen Bulgaristan Hak ve Özgürlükler Hareketi Partisi'nin Kurultayına gönderdiği video mesajında da "Değerli dostum Başbakan Borisov'un liderliğinde korona virüsle mücadelesini kararlı bir şekilde sürdürdüğünü görüyoruz" demişti.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2020, 00:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1