BÜYÜK SKANDAL! İSRAİLLİ TURİSTLER DUBAİ'DE KALDIKLARI OTELLERİN MALZEMELERİNİ ÇALIYOR

Dubai'de yaşanan skandal İsrail'de gündem oldu! İsrail gazetesi Yediot Ahronot, Birleşik Arap Emirlikleri'nin (BAE) Duabi kentine ziyaret eden İsrailli turistlerin kaldıkları otellerdeki malzemeleri çaldığını yazdı. Gazetenin Dubai'deki İsrailli bir iş adamına da

BÜYÜK SKANDAL! İSRAİLLİ TURİSTLER DUBAİ'DE KALDIKLARI OTELLERİN MALZEMELERİNİ ÇALIYOR

Gazetenin Dubai'deki İsrailli bir iş adamına dayandırdığı haberde, Tel Aviv ile Abu Dabi arasında uçuşların başlamasının üzerinden bir ay gibi bir süre geçmesine rağmen, İsrailli turistlerin Dubai'deki otellerden eşya çaldıklarına ilişkin dedikoduların gündeme geldiği belirtildi.

Adının açıklanmasını istemeyen söz konusu iş adamı uzun yıllardır BAE ile ticaret yaptığını dile getirerek, "Geçen ay her zaman ki gibi kalacağım otele geldiğimde, İsrailli turistlerin otelden ayrılmadan önce valizlerinin arandığını görünce şok oldum." dedi.

NE BULMUŞLARSA BAVULA KOYMUŞLAR!

Bu aramaların hırsızlık şüphesiyle yapıldığını ifade eden iş adamı, "Birçok İsrailli turistin valizlerinden havlu, su ısıtıcısı, lamba gibi malzemelerin çıktığına şahit oldum. Halbuki bu malzemelerin fiyatları oldukça düşük." diye konuştu.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2020, 00:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1