DOĞUM KONTROL HAPI KULLANMAYAN KADIN ŞİMDİ 12. ÇOCUĞUNA HAMİLE! GELEN ELEŞTİRİLERE TEPKİ GÖSTERDİ

İngiltere'de yaşayan Courtney Rogers isimli kadın, evlendiğinden bu yana doğum kontrol hapı kullanmadığı için 11 kez hamile kaldı. Şu anda 12. çocuğuna hamile olan kadın, doğum kontrol hapı kullanmaması sebebiyle gelen eleştirilere tepki gösterdi.

DOĞUM KONTROL HAPI KULLANMAYAN KADIN ŞİMDİ 12. ÇOCUĞUNA HAMİLE! GELEN ELEŞTİRİLERE TEPKİ GÖSTERDİ

Courtney Rogers isimli kadın, 33 yaşındaki papaz kocası Chris ile Ekim 2008'de dünyaevine girdi. Çift, evlendiklerinden bu yana hiç doğum hapı kullanmadı ve kadın neredeyse her yıl hamile kaldı. Şu anda 11 çocukları bulunan çift, 12. çocuklarını kucaklarına almaya hazırlanıyor.

"GENİŞ AİLELERDEN HOŞLANMIYORLAR"

29 bin takipçili sosyal medya hesabından sık sık paylaşımlarda bulunan Courtney Rogers, "İnsanlar bizi yargılıyorlar, çünkü geniş aileleri sevmiyorlar. Ancak ben bebekleri seviyorum ve evlendiğimde çok çocuğum olmasını istiyordum. Kendime de bir sayı belirlemedim" ifadelerini kullandı.

Hayatında hiç doğum kontrol hapı kullanmayan 11 çocuk annesi kadın yine hamile kaldığı için gelen eleştirilere ateş püskürdü

3 KEZ DÜŞÜK YAPTI

12. çocuğuyla birlikte 6 kız 6 da erkek çocuk sahibi olacak Courtney Rogers, daha önce 3 kez de düşük yaptığını dile getirdi. Çocuklarına en iyi eğitimi vermek için mücadele ettiğini belirten Rogers, artık yabancıların yorumlarına kulak kapattıklarını anlattı.

Hayatında hiç doğum kontrol hapı kullanmayan 11 çocuk annesi kadın yine hamile kaldığı için gelen eleştirilere ateş püskürdü Doğum kontrol hapı kullanmayan kadın şimdi 12. çocuğuna hamile! Gelen eleştirilere tepki gösterdi

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2021, 15:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1