DÜNYA GÜNDEMİNE OTURAN OLAY! GENÇ MODEL CANLI YAYINDA KENDİSİNİ VAJİNASINDAN VURDU

ABD'nin Connecticut eyaletinde meydana gelen olay, dünya gündemine oturdu. Lauren Hunter Daman isimli model, cinsel içerikli bir site için video ürettiği sırada kendisini yanlışlıkla vajinasından vurdu.

DÜNYA GÜNDEMİNE OTURAN OLAY! GENÇ MODEL CANLI YAYINDA KENDİSİNİ VAJİNASINDAN VURDU

Amerika Birleşik Devletleri'nin Connecticut eyaletinin Thomaston kentindeki olay bir anda dünya gündemine oturdu. Cinsel içerikli bir platform için çeşitli içerikler hazırlayan Lauren Hunter Damanisimli model, kendi yatak odasında ölü olarak bulundu. İddialara göre Daman, cinsel içerikli site için video hazırlıyordu ve silah bir anda ateş aldı.

KAMERA KAYITTAYDI

Daman'ın kendisini vajinasından vurduğu anlarda kameraların da kayıtta olduğu iddia edildi. Olay yerine gelen polis ekipleri, yaptıkları inceleme sonucunda kadını kendi yatağında kanlar içerisinde buldu.Olayla ilgili açıklama yapan sağlık görevlisi, "Yatağında silahla oynadığı sırada kendisini vajinasından vurmuş" ifadelerini kullandı.

ARKADAŞLARI DOĞRULADI

Feci olayın ardından konuşanLauren Hunter Daman isimli kadının arkadaşları da yaşananları doğruladı. Arkadaşları,genç kadının cinsel içerikli bir site için para karşılığında video ürettiğini belirtti. Kadının elindeki silahın da arkadaşlarından Jordan Allen ait olduğu ifade edildi.

Dünya gündemine oturan olay! Genç model canlı yayında kendisini vajinasından vurdu

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2021, 13:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1