EVİNE SIĞINAN KADINLA UYURKEN ZORLA İLİŞKİYE GİRDİ, 'AZGINDIM' SAVUNMASI PES DEDİRTTİ

Matthew Cawston isimli adam, yağmurdan kaçan bir kadını evinde ağırladı. Arkadaşı olan kadının kanepede olduğu sırada kadına tecavüz eden Matthew Cawston, ertesi gün kendisini arayıp, 'Bana tecavüz ettin mi?' diye soran kadına, 'Azgındım, üzgünüm' dedi.

EVİNE SIĞINAN KADINLA UYURKEN ZORLA İLİŞKİYE GİRDİ, 'AZGINDIM' SAVUNMASI PES DEDİRTTİ

İngiltere'nin Preston Crown Court bölgesinde yaşayan 27 yaşındaki Matthew Cawston isimli adam, daha evvelden de tanıdığı bir kadını yağmurda ıslanmaması için evine davet etti. Genç kadın da yağmurun şiddetlenmesi nedeniyle Cawston'ın teklifini kabul ederek eve geçti.

KANEPEDE UYKUYA DALDI

Cawston, arkadaşını kanepede bıraktıktan sonra uyumaya geçti. Ancak bir kaç saat sonra yeniden kadının yanına geldi ve pijamasını indirdiği kadınla zorla ilişkiye girdi. Bu sırada kadın uyandı ve Cawston'a ne yaptığını sordu. Fakat uykusu nedeniyle olanları tam anlayamadı.

ERTESİ GÜN ARADI

Durumdan şüphelenen kadın, ertesi gün Cawston'u aradı ve kendisiyle zorla ilişkiye girip girmediğini sordu. Cawston da kadından, kendisini şikayet etmeyeceği yönünde söz aldıktan sonra "Evet yaptım, azgındım. Bunun için üzgünüm" dedi.

POLİSE ŞİKAYETTE BULUNDU

Genç kadın, olayla ilgili polis merkezine giderek şikayette bulundu. Hemen harekete geçen polis ekipleri, Cawston'u gözaltına aldı ve cezaevine gönderildi.

İLK BAŞTA KABUL ETMEDİ

Cawston çıkarıldığı mahkemede verdiği savunmasında kadına tecavüz etmediğini söyledi. Fakat daha sonra delillerin kadın lehine olmasının ardından tecavüzü kabul etti ve pişman olduğunu söyledi. Mahkeme heyeti, yaşananları göz önünde bulundurarak Matthew Cawston'u 10 yıl 5 ay hapis cezasına çarptırdı.

Evine sığınan kadınla uyurken zorla ilişkiye girdi, Azgındım savunması pes dedirtti

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2021, 14:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1