GENÇ MODELİN ESRARENGİZ ÖLÜMÜ! VÜCUDUNDA TEK BİR İZ BULUNMADI, CİNSEL SALDIRIDAN ŞÜPHELENİLİYOR

Arkadaşıyla partiye gitmek için evden çıkan genç model Christy Giles, hastanenin önünde ölü bulundu. Vücudunda tek yara izine dahi rastlanmayan genç kızın ölümü, ülkede geniş yankı uyandırdı. Polisler, Giles'in kim tarafından ve nasıl öldürüldüğünü araştırıyor.

GENÇ MODELİN ESRARENGİZ ÖLÜMÜ! VÜCUDUNDA TEK BİR İZ BULUNMADI, CİNSEL SALDIRIDAN ŞÜPHELENİLİYOR

ABD'nin Los Angeles eyaletinde ailesiyle birlikte ikamet eden model Christy Giles, 13 Kasım'da arkadaşıyla birlikte partiye gitmek için evden çıktı. Ancak genç kız ve arkadaşı daha sonra kayboldu. Giles'in cesedi, bir hastanenin önünde bulundu. Güvenlik kayıtlarını inceleyen ekipler, kızın cesedinin 3 maskeli adam tarafından bırakıldığını tespit etti. Fakat kızın vücudunda yapılan incelemede hiçbir saldırı izine rastlanmadı.

ÖLÜMÜ ARAŞTIRILIYOR

Olayın ardından genç kızın annesi de açıklamalarda bulundu. Anne Dusty Giles, kızının babasının asker olduğunu belirterek, onu küçüklükten bu yana kendisini korumaya yönelik yetiştirdiklerini ifade etti. Anne Dusty, kızının bir sakinleştiriciyle uyutulduktan sonra tacize uğradığı ihtimali üzerinde durulduğunu anlattı.

SONUÇLARI BEKLİYORLAR

Genç kızla birlikte kaybolan arkadaşı Hilda'nın kanında uyuşturucu tespit edildiğini belirten Dusty isimli kadın, kızının raporlarının henüz çıkmadığını ve cinsel saldırı olup olmadığının da rapordan sonra belli olacağını ifade etti. Yetkililer, önümüzdeki günlerde genç kızın nasıl öldüğüne dair detaylı bir araştırma yayınlayacak.

Genç modelin esrarengiz ölümü! Vücudunda tek bir iz bulunmadı, cinsel saldırıdan şüpheleniliyorGenç modelin esrarengiz ölümü! Vücudunda tek bir iz bulunmadı, cinsel saldırıdan şüpheleniliyorGenç modelin esrarengiz ölümü! Vücudunda tek bir iz bulunmadı, cinsel saldırıdan şüpheleniliyorGenç modelin esrarengiz ölümü! Vücudunda tek bir iz bulunmadı, cinsel saldırıdan şüpheleniliyorGenç modelin esrarengiz ölümü! Vücudunda tek bir iz bulunmadı, cinsel saldırıdan şüpheleniliyor Genç modelin esrarengiz ölümü! Vücudunda tek bir iz bulunmadı, cinsel saldırıdan şüpheleniliyor Genç modelin esrarengiz ölümü! Vücudunda tek bir iz bulunmadı, cinsel saldırıdan şüpheleniliyor

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2021, 11:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1