İSTANBUL'DA KARPUZ SATIŞI YAPILAN LÜKS OTOMOBİL TRAFİKTEN MEN EDİLDİ

İstanbul Beyoğlu'nda lüks otomobil içerisinde karpuz satan kişinin cezası belli oldu. İran vatandaşı sosyal medya fenomeni M.H.F.'nin aracı 'maksadın dışında kullanıldığı' gerekçesiyle 15 gün süreyle trafikten men edildi. Geçtiğimiz günlerde Beyoğlu'nda ilginç bir olay

İSTANBUL'DA KARPUZ SATIŞI YAPILAN LÜKS OTOMOBİL TRAFİKTEN MEN EDİLDİ

Geçtiğimiz günlerde Beyoğlu'nda ilginç bir olay yaşandı. İlçede lüks aracını kenara çeken M.H.F., aracın bagajından çıkardığı karpuzları sattı. Gazetecilerin bu anları kameralara kaydettiği fark edip rahatsız olan sosyal medya fenomeni, daha sonra karpuzları bırakıp olay yerinden hızla uzaklaştı. Olay yerinden uzaklaşan M.H.F.'nin alacağı ceza ise bugün belli oldu.

KARPUZ SATIŞI YAPAN KİŞİNİN KİMLİĞİ TESPİT EDİLDİ

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, dün Beyoğlu Hacı Hüsrev Mahallesi Piyalepaşa Bulvarı'nda lüks otomobilde karpuz satışı yapan sürücünün İran vatandaşı M.H.F olduğunu tespit etti.

15 GÜN TRAFİKTEN MEN EDİLDİ

Sürücüye, Karayolları Trafik Kanunu'nun, "Araçları motorlu araç tescil belgesinde gösterilen maksadın dışında kullanmak ve sürülmesine izin vermek" maddesi gereğince 1228 lira idari para cezası uygulandı, araç ise 15 gün süreyle trafikten men edildi.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2020, 22:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul