İSTANBUL VALİSİ YERLİKAYA'DAN SON DAKİKA CORONA VİRÜSÜ AÇIKLAMASI: 300 BİN KOLİ GIDA DAĞITILACA

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya canlı yayında corona virüsü ile ilgili son dakika açıklamalarında bulundu. Yerlikaya, 65 yaş üstü 50 bin aileye 300 bin gıda kolisi ulaştırılacağını açıkladı. Vali Yerlikaya, tedbirlere riayet edilmesine dikkat çekerken, hizmetlerin süreceğini s

İSTANBUL VALİSİ YERLİKAYA'DAN SON DAKİKA CORONA VİRÜSÜ AÇIKLAMASI: 300 BİN KOLİ GIDA DAĞITILACA

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya önemli açıklamalarda bulundu. Yerlikaya yaptığı değerlendirmede, "39 bin 614 vatandaşın çağrısına cevap verildi. İçinden geçtiğimiz bu zor dönemde devletimizin şevkat elinin en hızlı şekilde vatandaşlarımıza ulaşması için gösterilen gayretten dolayı çalışanlarımıza teşekkür ediyorum." dedi

Yerlikaya, 65 yaş üstü ihtiyaç sahiplerine gıda yardımı yapılacağını ifade ederken, 300 bin kolinin dağıtımını Getir firmasının yapacağını söyledi.

"300 BİN KOLİ GIDA KOLİSİ DAĞITILACAK"

Vali Yerlikaya'nın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

Yayılımı engellemek için azami hassasiyet gösterelim. 39 bin 614 vatandaşın çağrısına cevap verildi. İçinden geçtiğimiz bu zor dönemde devletimizin şevkat elinin en hızlı şekilde vatandaşlarımıza ulaşması için gösterilen gayretten dolayı çalışanlarımıza teşekkür ediyorum.

65 yaş üstü maddi durumu iyi olmayan 50 bin vatandaşımıza gıda 300 bin gıda kolisi ulaştıracağız. Pazartesi günü başlıyoruz. Dağıtımı Getir firması ücretsiz olarak yapacak.

CORONA VİRÜSÜ İLE İLGİLİ DOĞRU BİLİNEN YANLIŞLAR… EVDE CUMA NAMAZI KILINIR MI? DİYANET İŞLERİ AÇIKLADI! CUMA NAMAZI NASIL KILINIR? VİRÜSLERE KARŞI ANTİBİYOKTİKTEN DAHA ETKİLİ KARIŞIM!

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2020, 10:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

seo uzmanı