JOE BİDEN YENİ ABD BAŞKANI OLDU! SON DAKİKA: TRUMP'IN EKİBİNDEN 'OYLARIMIZ UÇURULDU'

Amerikan medyası az önce Joe Biden'ın ABD Başkanı olduğunu duyurdu. Donald Trump ve ekidinden son dakika açıklaması geldi. Trump, seçimin henüz bitmediğini vurgulayarak, 'Halk hak ettiği dürüst oy sayımına ve talep ettiği demokrasiye kavuşana kadar durmayacağım.' dedi Trump'

JOE BİDEN YENİ ABD BAŞKANI OLDU! SON DAKİKA: TRUMP'IN EKİBİNDEN 'OYLARIMIZ UÇURULDU'

Donald Trump'tan az önce bir son dakika açıklaması geldi. Trump, seçimin henüz bitmediğini vurgulayarak, "Halk hak ettiği dürüst oy sayımına ve talep ettiği demokrasiye kavuşana kadar durmayacağım." dedi.

Donald Trump'ın avukatı Rudy Giuliani tarafından yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

Donald Trump'ın avukatı Rudy Giuliani :Hiçbir teftiş yapılmadı. Oyları sayan 3 metre daha da uzağa gönderildiler. Bu oyların düzgün sayılması için teftiş olmalıydı. Birisi itiraz ederse kenara konulur. Buradaki oy çizelgelerinde güvensiz bir metod kullanıldı. Hiçbir oy mazbatalarına çizelgelerine bakmasına izin verilmedi.

300 bin oyun söz konusu olduğu hiçbir şekilde değerlendirilmemiş tek bir Cumhuriyetçinin müşahit olmadığı bir ortam vardı. Belli ki burada bir durum var.Ben komplolara inanmıyorum ama tesadüflere de inanamıyorum.

2 gün 700 bin oyla ileride olan Trump'ın oyları buhar olmuş.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2020, 20:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1