KIRKAYAK TARAFINDAN TESTİSLERİNDEN ISIRILAN ADAM, MOSMOR ŞEKİLDE HASTANEYE KALDIRILDI

Tayvan'da tıp literatürüne girecek bir vaka yaşandı. Yerde yattığı sırada kırkayak tarafından testilerinden ısırılan adam, mosmor şekilde hastaneye kaldırıldı. Hemen tedavisine başlanan adam, iyileşmesinin ardından sigortadan para istedi.

KIRKAYAK TARAFINDAN TESTİSLERİNDEN ISIRILAN ADAM, MOSMOR ŞEKİLDE HASTANEYE KALDIRILDI

Tayvan'ın Kaohsiung kentinde ilginç bir olay yaşandı. Yoğun şekilde temizlik yaptıktan sonra yorulan ve dinlenmeye geçen adam, kısa süre içerisinde uykuya daldı. Ancak adam, kendisini bekleyen sürprizden habersizdi.

BÜYÜK BİR ACIYLA UYANDI

Yerel basın tarafından ismi "Ye" olduğu belirtilen adam, kasıklarındaki ağrı nedeniyle bir anda uykusundan kalktı. Neler olduğunu çözmeye çalışan adam, bacak arasında kırkayağı görür görmez önce irkildi daha sonra ise ne yapacağına karar verdi.

YUMRUĞUYLA ETKİSİZ HALE GETİRDİ

Kırkayağa kitapla vurmak isteyen fakat daha sonra bu kararından vazgeçen adam, testislerinin olduğu bölgeye yumruk attı. Kırıkayak hareketsiz bir şekilde yere yığılırken, adamın testislerinde de hem ısırık hem de yumruk darbesinden dolayı hasar meydana geldi.

HEMEN HASTANEYE KALDIRILDI

Olayın ardından acil olarak hastaneye kaldırılan adam, hafta boyunca süren tedavinin ardından sağlığına kavuştu. Ye isimli adamın hastaneden çıktıktan sonra yaptığı ilk iş, sigorta şirketine koşmak oldu. Sağlık sigortası bulunan adam, uğradığı saldırının sigorta kapsamında olduğunu belirterek, sigorta şirketinden para istedi. Şirket de adamın ufak bir ödeme hakkı olduğunu ileterek, ödemeyi gerçekleştirdi.

Kırkayak tarafından testislerinden ısırılan adam, mosmor şekilde hastaneye kaldırıldı

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2021, 15:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1