KIYAMET ALAMETİ OLARAK BİLİNİYOR! TEK GÖZLÜ OĞLAK TÜYLERİ DİKEN DİKEN ETTİ

Halk arasında kıyamet alameti olarak bilinen 'tek gözlü oğlak' yeniden gündem oldu. Doktor Karan Rajan, bu durumun beyin loblarının ayrılmamasından kaynaklı olduğunu ve insanlarda da görülebileceğini ifade etti.

KIYAMET ALAMETİ OLARAK BİLİNİYOR! TEK GÖZLÜ OĞLAK TÜYLERİ DİKEN DİKEN ETTİ

Vatandaşlar arasında "kıyamet alameti" olarak da bilinen "Tek gözlü oğlak" sosyal medyada yeniden gündem oldu. Görenlerin tüylerini diken diken eden videoda, hayvanın gözlerinin birleştiği izleniyor. Bu görüntüler, tartışma yarattı.

KİMİLERİ SAÇMA BULUYOR

Kimi vatandaşlar bu durumun kıyamet alameti olduğunu savunurken, kimi vatandaş da hayvanlara verilen ilaçlardan kaynaklı olduğunu söylüyor. Hayvanın fotoğrafı, sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi.

Kıyamet alameti olarak biliniyor! Tek gözlü oğlak tüyleri diken diken etti

"İNSANLARDA DA GÖRÜLEBİLİR"

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından bir paylaşım yapanDr. Karan Rajan, "Bu durum beynin sağ ve sol loblarının ayrılmayı, aksine tek bir şekilde gelişmesinden kaynaklanıyor. Yaşanan duruma insanlarda da rastlıyoruz" ifadelerini kullandı.

Kıyamet alameti olarak biliniyor! Tek gözlü oğlak tüyleri diken diken etti Kıyamet alameti olarak biliniyor! Tek gözlü oğlak tüyleri diken diken etti

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2021, 20:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1