KIZGIN BOĞA, KIRMIZI GİYEN ADAMI ATAR DAMARINI KESEREK ÖLDÜRDÜ

İspanya'daki boğa gösterileri esnasında genelde kaçmayı başaran katılımcılardan biri bu sefer diğerleri kadar şanslı olamadı. Kızgın boğa, kırmızı giyen adamı acımasızca öldürdü. Hastaneye kaldırılan adamın saldırı sonucunda atar damarının kesildiği belirtildi.

KIZGIN BOĞA, KIRMIZI GİYEN ADAMI ATAR DAMARINI KESEREK ÖLDÜRDÜ

İspanya'da geleneksel hale gelen ve tüm dünya tarafından bilinen boğa gösterileri sırasında korkunç bir olay meydana geldi. Ülkenin doğu kıyısındaki Castellon yakınlarındaki gösteri sırasında serbest bırakılan boğa, kalabalığın arasına daldı. Bu sırada herkes kaçarken, 55 yaşındaki ismi açıklanmayan adam, kaçamadı.

ÜSTÜNDE KIRMIZI TİŞÖRT VARDI

Adamı ölüme götüren detaylardan biri de üstündeki kırmızı tişört oldu. Kırmızıyı hedef olarak belirleyen boğa, hızlı bir şekilde üzerine gittiği adama takla attırarak ölmesine neden oldu. Bu anlar saniye saniye kameralara yansıdı.

YERDEYKEN SALDIRMAYI SÜRDÜRDÜ

Kızgın boğa, adamı takla attırmakla bırakmadı. Aynı zamanda yerde olduğu sırada saldırmaya da devam etti. Olayın ardından Villareal'deki bir hastaneye kaldırılan adamın atar damarının kesildiği ve başından ağır darbe aldığı bilgisi verildi.

Oyunun sonu bu sefer facia! Kızgın boğa, kırmızı giyen adamı atar damarını keserek öldürdü Kızgın boğa, kırmızı giyen adamı atar damarını keserek öldürdü

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2021, 08:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1