KÖPEKLE CİNSEL İLİŞKİYE GİRERKEN GÖRÜNTÜLENEN KADIN 20 YIL HAPİS CEZASINA ÇARPTIRILDI

4 yaşındaki bir çocuğa cinsel istismarda bulunduğu ve köpekle cinsel ilişkiye girdiği gerekçesiyle yargılanan Angeline Lodice isimli kadın, şartlı tahliye olmadan 20 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

KÖPEKLE CİNSEL İLİŞKİYE GİRERKEN GÖRÜNTÜLENEN KADIN 20 YIL HAPİS CEZASINA ÇARPTIRILDI

ABD'nin Louisiana eyaletinde yaşayan 33 yaşındakiAngeline Lodice isimli kadının işlediği suçlar, ağızları açık bıraktı. 4 yaşındaki bir çocuğu oral yoldan taciz eden ve bir köpekle cinsel ilişkiye girerken görüntüleri ortaya çıkanAngeline Lodice, 2014'te tutuklanarak cezaevine gönderildi.

GÖRÜNTÜLERİN KENDİSİNE AİT OLDUĞUNU KABUL ETTİ

Lodice bir çocuğu taciz eden kadının yer aldığı videodaki kişinin kendisi olduğunu kabul etti ancak daha sonra ifadesini değiştirerek, bunu istem dışı yaptığını ve kendisine ilaç verildiğini söyledi.

Köpekle cinsel ilişkiye girerken görüntülenen kadın 20 yıl hapis cezasına çarptırıldı

KÖPEKLE İLİŞKİYE GİRERKEN GÖRÜNTÜLERİ ÇIKTI

Kadınla ilgili ortaya çıkan bir başka video ise duyanların ağzını açık bıraktı. Lodice'nin bir köpekle cinsel ilişkiye girdiği anların yer aldığı video büyük şaşkınlık yarattı. Bu video yayılmadan yetkililer tarafından duruma el atıldı.

Köpekle cinsel ilişkiye girerken görüntülenen kadın 20 yıl hapis cezasına çarptırıldı

İKİ AYRI SUÇTAN 20 YIL

2014 yılından bu yana tutuklu bulunan kadının cezası da kesinleşti. Mahkeme heyeti, çocuklara ait cinsel içerikli görüntü bulundurmak ve tecavüz suçundan yargılanan kadını 20 yıl hapis cezasına çarptırdı. Kadının şartlı olarak tahliye edilemeyeceğinin de altı çizildi.

Köpekle cinsel ilişkiye girerken görüntülenen kadın 20 yıl hapis cezasına çarptırıldı Köpekle cinsel ilişkiye girerken görüntülenen kadın 20 yıl hapis cezasına çarptırıldı

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2021, 15:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1