KÖYLÜLER YARI İNSAN YARI KÖPEK YÜZÜNDEN ORMANA GİREMİYOR! İŞTE BUGÜNE KADARKİ EN NET FOTOĞRAFI

Avustralya'daki bir köyde 'Yarı insan yarı köpek' denilen yaratık nedeniyle zor günler yaşanıyor. Son olarak ormana balık tutmaya giden John isimli adam, hayvanın kendisini takip ettiğini öne sürerek, bir fotoğraf paylaştı. Ancak hayvan fotoğrafta net görülmedi. Şu ana kadar n

KÖYLÜLER YARI İNSAN YARI KÖPEK YÜZÜNDEN ORMANA GİREMİYOR! İŞTE BUGÜNE KADARKİ EN NET FOTOĞRAFI

1887'de ABD'nin Michigan eyaletinde ortaya çıkan ve daha sonra dünyanın çeşitli yerlerinde duyulmaya başlanan yarı insan yarı köpek görünümlü yaratıkla ilgili bir hikaye de Avustralya'dan geldi. Avustralya'daki bir köyde yaşayan insanların, esrarengiz yaratık nedeniyle köye giremedikleri iddia edildi.

BALIK TUTMAYA GİDEN ADAM FOTOĞRAFLADI

Söz konusu yaratığa dair şu ana kadar net fotoğraf çekilemezken, en son fotoğrafı balık tutmaya giden John isminde bir adam çekti. Ancak John'un çektiği fotoğrafta da yaratık net görüntülenemedi. Olayı duyan herkes, yaratığın net görüntüsünü merak ediyor. Fakat şu ana kadar bu isteklerine yaklaşılamadı.

"BENİ TAKİP ETTİĞİNİ GÖRDÜM"

Bugüne kadarki en net görüntüyü kaydeden John isimli adam, "Elimdeki sopayı kayaya her vurduğumda arkamda adımlarını duydum. Beni takip ettiğini çok iyi biliyordum fakat en fazla bu kareyi çekebildim" ifadelerini kullandı. Genç adamın bir sosyal ağda paylaştığı fotoğraf, kısa sürede binlerce yorum aldı.

İşte o fotoğraflar:

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2021, 17:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1