MEHMETÇİKTEN BARIŞ PINARI BÖLGESİNE İNSANİ YARDIM ELİ

Mehmetçik, Barış Pınarı Harekatı'nın düzenlendiği bölgedeki sivillere insani yardımlarla destek olmaya devam ediyor. Komandolar, Barış Pınarı bölgesindeki bir ilkokulun ısınma sorununu çözerek minik öğrencilere ikramlarda bulundu.

MEHMETÇİKTEN BARIŞ PINARI BÖLGESİNE İNSANİ YARDIM ELİ
Ankara

Milli Savunma Bakanlığı, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, Türkiye'nin Suriyelilere yönelik insani yardımların devam ettiğini belirtti.

Güçlü, güvenli ve huzurlu bir Suriye’nin geleceği olan çocuklar için Mehmetçiklerimiz yardım faaliyetlerini aralıksız sürdürüyor. Komandolarımız, Barış Pınarı bölgesindeki Kayserriye Suluk İlkokulunun ısınma sorununu çözerek minik öğrencilere ikramlarda bulundu. pic.twitter.com/wOcpdCSFyL

— T.C. Millî Savunma Bakanlığı (@tcsavunma) December 28, 2020

Türk askerlerinin bölgedeki bir okulun ısınma sorununu çözmesine ilişkin fotoğrafların da yer aldığı paylaşımda, "Güçlü, güvenli ve huzurlu bir Suriye'nin geleceği olan çocuklar için Mehmetçiklerimiz yardım faaliyetlerini aralıksız sürdürüyor. Komandolarımız, Barış Pınarı bölgesindeki Kayserriye Suluk İlkokulunun ısınma sorununu çözerek minik öğrencilere ikramlarda bulundu." ifadelerine yer verildi.

Kaynak: AA

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2020, 23:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1