MHP’DEN CUMHUR İTTİFAKI AÇIKLAMASI: KARARLILIK İÇİNDE YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ

MHP Grup Başkanvekili Muhammed Levent Bülbül, Cumhur İttifakı’nın kararlılıkla yoluna devam ettiğini belirterek, Türkiye'nin 2023'e doğru yoluna daha güçlü devam edebilmesi için çaba sarf ettiklerini ifade etti. Bülbül, “İnşallah yapılacak faaliyetler toplumumuzun

MHP’DEN CUMHUR İTTİFAKI AÇIKLAMASI: KARARLILIK İÇİNDE YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Levent Bülbül, "Türkiye'nin 2023'e doğru yoluna daha güçlü bir şekilde devam edebilmesi için bizler çaba sarf edeceğiz. Cumhur İttifakı bu noktada ciddi bir kararlılık içerisinde" dedi.

Bülbül, MHP Sakarya İl Başkanı Ahmet Ziya Akar ve yönetim kurulu üyeleriyle Anadolu Ajansı (AA) Sakarya Bölge Müdürlüğünü ziyaret ederek, göreve bir süre önce atanan bölge müdürü Yücel Velioğlu'na hayırlı olsun dileklerini iletti.

Velioğlu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Bülbül'e AA'nın çalışmaları hakkında bilgi verdi. Ziyaretin ardından AA muhabirine değerlendirmelerde bulunan Bülbül, Meclis Genel Kuruluna verilen aranın 26 Ocak'ta sona ereceğini anımsattı.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2021, 15:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1